Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

kızlar şimdi test yaptım.çift çizgi çıktı hamileyimmmmmmmmm hamile çok mutluyum.darısı tüm isteyenlerin başına

aysbar tebrikler darısı başımızaaahihoyyythihoyyythihoyyyt:teytey::teytey::dance::sm_cool:

aysbar tebrikler dün bu topiç dikkatimi çekti bende listeye girecektim ama girdiğim listeler uğurlu gelmedi die erteledim seni merak ediyodum nasıl bir yol izlendi tedavinda bende pcos var 3.ayım bu serephone kullanıorum 20 kasım adet tarihim bakalım kısmet senin adına çok sevindim allah tamamına erdirsin günün geçmişmiydi

kızlar şimdi test yaptım.çift çizgi çıktı hamileyimmmmmmmmm hamile çok mutluyum.darısı tüm isteyenlerin başına

cnm çookkkkkkkk sevindim inanmıyorum......hamilesinnnnnnnnnn......... hihoyyyt :CüvCüv: :hooray: ya darısı bize inşallahhh....umarım kolay bi hamilelik geçirirsin....hamile kaldım diye bizi buralarda unutma sakın.....

Son düzenleme:
tabii ki unutmam bana dua edin.ilk gebeliğim boş gebelikti.inşallah sağlılı bir şekilde kucağıma alırım.
hiç bir şekilde tedavi görmedim.özel birşeyde yapmadım.10.ayda başardık.sizin de iyi haberlerinizi bekliyorum.
betty cim inşallah bir daha ki ay hamile kalırsın sakın ümidini kesme canım.
ne zamandan beri bu siteye girmiyordum. açtığım başlık bana şans getirdi.umarım sizede getirir.hala daha şaşkın e çok mutluyum......

aysbar adet belirtilerin varmıydı karnın falan ağrıdımı?ne gibi belirtilerin oldu yazsana...

göğüslerim çok şişti birde adet tarihim yaklaşırken biraz kasıklarıma ağrı giriyordu arasıra ateş basıyordu karın bölgesinde sertlik hissettim. hepsi bu kadar

canımbenim tebrik ederimmmmmm allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin inşallah bi güz bizde burda yazarız hamile olduğumuzu

hmm anladım yarın hemen git doktora bak bakalım keseyi görürsünüz yarın inşallah bi sorun çıkmadan atlatacaksın inanıyorum ilk gebeliğin gibi olmayacak....

bettycim beni de eklermisin listeye adetlerim çok düzensizleşti ama beklenen tarih 10 aralık cnm

Yeni hamileleri tebrik ediyorum, darısı başımıza inşallahhh...

ayy beklemek cok zor yaa hergün gün saymak yorucu.. üstelik 4 aydır denıyorum ama yaş büyüdü işte korkuyoruz. 20 lik degilizki malesef.. ay olmazsa doktora gidicem ilk kez.. hiç aklıma gelmezdi evlenmeden önce ah bu bebekler nelere kaadirmiş..

HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH :Saruboceq:

KASIM AYI LİSTEMİZ.....

betty0................15 kasım
cucu_pete..........15 kasım
gamzeli..............19 kasım
bs_hn..................21 kasım
gizemx................21 kasım
sweetbaby17......22 kasım
berre10...............22 kasım
tubayok...............22 kasım
svlkbr..................22 kasım
dilekumur............23 kasım
balımecrin............24 kasım
nergis55...............24 kasım
Entelliye .............24 kasım
sevilim.................24 kasım
özçeliksena........25 kasım
saliha61.............25 kasım
arda................. 26 kasım
trapper55...........26 kasım
incisu................30 kasım

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

sıla8......................1 aralık
gündoğmadan ..........1 aralık
sweetbaby................1 aralık
burcusal..................2 aralık
superisi663.............4 aralık
pembeinci ..............5 aralık
gülceza.....................6 aralık
milkshake..................8 aralık
elçinzeynep................8 aralık
yasemin84................8 aralık
aycank......................8 aralık
ceylan83....................10 aralık
reyyan86 ..................16 aralık
aytişş.......................22 aralık

HAMİŞLERİMİZZZ.......

hüzün_yılı.....:CüvCüv:

aysbar...........:CüvCüv:

:CüvCüv: hihoyyyt :CüvCüv:

Son düzenleme:

aa ne guzel; Masallah canim, Allah kucagina almayi nasip etsin Insallah hihoyyyt hadi kizlar bu baslik hepimize yarasin, Allah buyuk dualarimizi duyacak Insallah.

canim cooooooooooooooook sevindim kaydirigubbakcemile5
bence bu baslik ugurlu kizlar..ümitsizlik yok :sm_cool::teytey:sositosositohihoyyyt:içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…