Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

slm kizlar benim 6ayim bitti 7 ay olacak denemeye baslayali bilmiyorum bu ay artik hayirlisi benim adet tarihim ocak 6 insallah bu ay yuzum guler allahim herkezin yuzunu guldursun

merhaba kizlar, superisi63 var mi gelisme, Insallah guzel haber verirsin. sevilim ben de iyiyim, disciye gidiyorum bugunler tum dislerin rontgenini cekti sevindim bakarsin hamile falan olurum yakinda ise yarar rontgen sonra. kizlar bir baslik vardi 16 aylik hamile bir arkadas dis agrisi cekiyor ve korkuyor disciye gitmeye ben de tam tesaduf disciye gidiyorum bugunler, ilk uc ay rontgen yok dedi disci. biz uzulup bunalcagimiza gelin bu tarz dertlerimizi halledelim:))) hamile kalsak da kalmasak da zaten saglik bir de kalirsak bu derdimiz olmaz. herkese bir disiciyi hatirlatmak istedim gidip kontorlunuzu yaptirin bence kizlar, ne varsa soyleyin simdiden rontgenini de ceksinler. ne dersiniz?

cok haklisin canim dis onemli birde hamilelikde daha hassaslasiyormus disler bende gecen ay gittim doktora disimden kotu bir koku geliyordu dis rotgenimi filan cektiler (tabi bunu adetim bittikden sonra gitmisdim ne olur ne olmaz diye denemeye baslamadan once) doktor dedi yirmilik dislerin alinacak obur disleri sikistiriyormus ve bitane dis asagiya degil yan taraftan cikmaya baslamiscikacak yer bulamayinca ama cok uzgunum ocakdan sonraya verdiler randevuyu napcem bilmiyorum eger hamile olursam dis cekiliyormu (eti yaripda alacaklar) hamileyken bilen varmi

sarikiz, o kadar ayrintili bilmiyorum ama bana disci genel konustu, rontgen cektirmek anladigim kadariyla sorunlu. yalniz ayni dert bende de var, yirmilik gomulu:KK43:( yirmilik dis cekimi zordur biraz sonrasinda da oncesinde mutlaka antibiyotik gerekir, ben bir tanesini cektirmistim. uc dort gunde pek yiyemezsin. istersen one cek sen bu yirmilik cekim isini. ya da discine sor. sen bilirsin.

sarikiz, o kadar ayrintili bilmiyorum ama bana disci genel konustu, rontgen cektirmek anladigim kadariyla sorunlu. yalniz ayni dert bende de var, yirmilik gomulu:KK43:( yirmilik dis cekimi zordur biraz sonrasinda da oncesinde mutlaka antibiyotik gerekir, ben bir tanesini cektirmistim. uc dort gunde pek yiyemezsin. istersen one cek sen bu yirmilik cekim isini. ya da discine sor. sen bilirsin.

saol canim insallh one alabilirsem senin dedigin gibi bal seker olur valla ayni senin dedigin gibi gomulu benim disin ikisi iki ust iki alttan alinacak toplam dorttane anliyacan benimki daha zor hayirlisi artik

sarikiz gomululer oolece yillarca kalabilir benim bes yildir duruyor ucu, o rontgende acil olan ortaya cikmistir yani sanmiyorumki dordu de acil olsun. gomulu disleriyle insanlar seksenine kadar bile yasayabilirmis. ama yana dogru giden agri yapan vs. varsa onlar problem yaratabilir kisa donemde panik olma hepsinin problem olmasi cok cok zor.

merhaba kızlar,hepinizzin bayramını kutluyorum,inşallah gelecek bayramı hepiniz kucağınızda bebekle karşılarsınız,allah kısa zamanda hepimize nasip etsin inşallah,hepinizi öpüyorum,allah yardımcıız olsun inşallah:Saruboceq::emir_bebek:

merhaba sevilim, hadi ben gün sayıyorum sen neden sıkılıyorsun :eek: !:teselli:
saydığın gün insallah gelmez ve hamile kalırsın canım valla ben garip gelecek ama bayram nedeniyle sıkılıyorum eşimin işi dolayısıyla kurban bayramı yoğun geçiyor yalnızım ewdeyim sürekli monotonluk anlayacağın

Ben de aslında salondaki hasta yatağımda sıkılıyorum :) arada bir turlayıp buraya da bakıyorum. canını sıkmamaya çalış canım, kardeş akraba arkadaş yok mu vakit geçirebileceğin?

Ben de aslında salondaki hasta yatağımda sıkılıyorum :) arada bir turlayıp buraya da bakıyorum. canını sıkmamaya çalış canım, kardeş akraba arkadaş yok mu vakit geçirebileceğin?
geçmiş olsun canım valla çok yaşıtlarım akraba var fakat hepsi sehir dışına evlendi yalnız kaldım fakat burada sizlerle paylaşıyorum yalnızlığımı gideriyorum

slm kızlar allah nasip ederse yarın test yapıcam inş hamileyimdir dua edin yarın sonucu sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum inş müjdeli haberler veririm

yavrukuş, biz de hep buralardan kaçsak nereye gideriz diye düşününce eskişehir geliyo aklımıza -ki hiç görmedik orayı- :) bakarsın gözümüzü karartır taşınırız oraya :KK70:
yalnız hissetme canım kendini buralara hep dolu hep dolu kaydirigubbakcemile5

yavrukuş, biz de hep buralardan kaçsak nereye gideriz diye düşününce eskişehir geliyo aklımıza -ki hiç görmedik orayı- :) bakarsın gözümüzü karartır taşınırız oraya :KK70:
yalnız hissetme canım kendini buralara hep dolu hep dolu kaydirigubbakcemile5
kendi yaşadığım sehir diye söylemiyorum ama türkiyeyi hemen hemen gezdim yok eskişehir gibi bi şehir her yönüyle harika tavsiye edrim hayatım tam yaşanacak sehir:nazar:

iyi günler kızlar yine kimse yok betty ceylan ya hadi gelin artık bayram bitti daha yoksunuz benneyaptımki

süperisi663 canım arkadaşım ne oldu çok merak ediyorum yaptınmı test hadi haber ver

slm kızlar test yaptım ama olumsuz offfff yaaaaa nedennn çok üzüldüm vallaaa ama neden hastalanmadım anlamıyorum doktora gidicem bakalım ne diyecek offfffff

X