Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

kızlar yolunuz düşerse muhakkak beklerim tanışmayı çok isterim kardeş gibi oldunuz eskişehir güzel bi şehir hepiniz şu zor günlerde moral verdiniz bilgi verdiniz sağolun

inşallah sevilcim inşallah canım sen bu ay ilk kezmi kullandın ilaç bende önümüzdeki ay kullanacam ya merak ediyorum neler gelecek başıma iğne çok acıtıyomu of bana da verir şimdi iğne önümüzdeki ay da ben senin gibi olacam koşturacam bak gör

inşallah canım gelebilirsek burdan mutlaka heberleşiriz zaten ama yakın planlarımız arasında seyahat yok şuan yine de saolasın canım

inşallah sevilcim inşallah canım sen bu ay ilk kezmi kullandın ilaç bende önümüzdeki ay kullanacam ya merak ediyorum neler gelecek başıma iğne çok acıtıyomu of bana da verir şimdi iğne önümüzdeki ay da ben senin gibi olacam koşturacam bak gör

hayatım ben 3 ay ilaç kullandım fakat iğnem ilk defa oldu benimki göbekten ve koldan yapılandanmış doktorum göbekten yaptı kalça kadar acımıyo fakat iğne biraz yaktı hiç korkma bitanem hem onlar için herseye değer yeterki gelsinler artık

canım benim adetim 19 ekim bakalım ne olucak hadi hayırlısı
mrb 2yıldır deniyoruz ama olmadı tesadüfen hamile oldugumu ögrendim ama ögrendikten 5gün sonrada düşürdüm cok üzüntü yaşadım ama tekrar deniyoruz ama şimdilik bişey yok

kizlar ben biraz once esime bagirdim cagirdim, oh be rahatladim. tavsiye etmiyorum ama iyi gelio walla laelaelaelaelae pek de sakin bir insanimdir normalde acaba asabi olmak daha mi yararli bu hamile kalamama stresine-tatlicadiarzu-

evet evet rahat hissediyorum cunku kendimi:lepi:

Son düzenleme:
mrb 2yıldır deniyoruz ama olmadı tesadüfen hamile oldugumu ögrendim ama ögrendikten 5gün sonrada düşürdüm cok üzüntü yaşadım ama tekrar deniyoruz ama şimdilik bişey yok

canim ya aslinda korkularimdan biridir benim de, bu kadar bekliyorum istiyorum ama ya kalinca da kaybedersem diye, senağlama simdi seni cok iyi anladigimi hissettim, Allah insallah hemen nasip eder, kucagina alacagin bir hamileligi.

kizlar ben biraz once esime bagirdim cagirdim, oh be rahatladim. tavsiye etmiyorum ama iyi gelio walla laelaelaelaelae pek de sakin bir insanimdir normalde acaba asabi olmak daha mi yarali bu hamile kalamama stresine-tatlicadiarzu-

evet evet rahat hissediyorum cunku kendimi:lepi:

valla cnm bn eşimle tartışınca daha kötü hissediyorum kendimi bağırıp çağırmalar işe yaramıyo bende....

arkadaşlar ben bu aydan hiç ümitli değilim
eskiden adetim çok düzenliydi 3 aydır korunmayı bıraktık ve adetim çok düzensizleşti kısmet bakalım ne olacak beklemek çok zor

canım bildiğim kadarıyla haöile kalmadan önce adetler düzensizleşirmiş belki de yakındır bebişinin gelmesi umarım seninki ondadır

mrb arkadaşlar bnde aranıza yeni katıldım.
bizde 1 senedir bebek arıyoruz yni doktora gitmeye başladım bakalım daha testlermi adet günüm gelince yaptırcam.
ALLAH hepimize bu duyguyu yaşatır inş. ama aramak gerçekten çok zormuş.
ALLAH kimseye aratmasın. bizleri de sevndirsin inş.

hoşgeldin tez zamanda hepimiz hayırlı haberlerimizi verir beraber mutlu oluruz inşallah
iyi dileklerin için teşekkürlera.s.
kızlar bendende güsel haber yok bu ay az önce adet oldum senağlama Allahım daha çok bekletmesin beni ve kimseyi en kısa zamanda herkes yavrusuna kavuşsun:Saruboceq:
canım umtsuzluğa kapılmak yok hepimiz birer birer hamile kalacağız Allah'ın izniyle

arkadaşlar yeni bir dra gittim daha önce yapılan testlerimi ve eşimin spermiyogramını gösterdim benim testlerime normal dedi bu ay 2 tane yumurtam olmuş kendiliğinden yakında çatlar çok güzel dedi ama eşimin sonuçlarını iyi bulmadı 48.000.000 sperm var ama ileri hareketli %20 çok düşük dedi direk aşılama önerdi ama ben anlam veremedim benim yumurtam olmasına ve çatlamasına rağmen bana da hap ve çatlatma iğnesi verilecekmiş bu saçma değil mi sizce yardıma ihtiyacım var bir de rahim filmi çektirmeden aşılamaya geçebiliriz diyor ya tüplerde sorun varsa boşuna hormon almış olmayacak mıyım bir de bu yetmezmiş gibi eşimin morali çok bozuldu benim umutsuzluğa kapıldığımı düşünüyor ne yapmalıyım

trapper banada saçma geldi rahim filmi çekmeden aşılama bozma moralini allah büyük canım insallah hersey yoluna girer

sevilcim canım sen klomen kullanmıştın bu ay ve yaptırdığın çatlatma iğnesiydi dimi

gündoğmadan canım ben eşimle tartışmayı hiç sevmiyorum ama dün oturduk uzun uzun konuştuk korkularımdan bahsettim gerçi o beni tiiye aldı ama herneyse güldük biraz senin düşüncelerin bu korkuların ayyyyy uzaya gidersem orda tuvalet kağıdı yoksa ne yaparım a benziyo dedi güldük epey ama rahatladım gerçekten

trapper canım doktorunun bu önerisi bana gerçekten saçma geldi canım yani hsg çekilmeden neye göre aşılama yapmayı düşünüyor acaba sonuçta bi sürü ilaç kullanacaksın onu boşver en önemlisi ümitleneceksin aşılama olduğu için ihtimal artıyo diye .yani 1 ihtimalde olsa ki öyle değildir umarım tıkanıklık varsa onca emek onca ümit boşa mı gidecek yani bence doktorun yanlış yol izliyo canımgerçi onlar daha iyi bilirler ama benim öğretmen kafam bu kadar çalışıyo bu konulara:)

trapper canım doktorunun bu önerisi bana gerçekten saçma geldi canım yani hsg çekilmeden neye göre aşılama yapmayı düşünüyor acaba sonuçta bi sürü ilaç kullanacaksın onu boşver en önemlisi ümitleneceksin aşılama olduğu için ihtimal artıyo diye .yani 1 ihtimalde olsa ki öyle değildir umarım tıkanıklık varsa onca emek onca ümit boşa mı gidecek yani bence doktorun yanlış yol izliyo canımgerçi onlar daha iyi bilirler ama benim öğretmen kafam bu kadar çalışıyo bu konulara:)

cnm benim öğretmen kafamda aynı senin gibi çalışıyo banada doktorum klomen olmazsa rahim filmi oda olmazsa aşılama dedi...yani rahim filmi çekilmeden aşılama saçma sanki.....

kizlar oncelikle tabiiki tartisma ve rahatlama konusunda haklisiniz ben de saka yaptim zaten, gerci bagirdim cagirdim biraz ve rahatladim da ama kocislerimiz icin de zor bir donem bunun farkindayim. hatta onlar iclerine atiyor daha da zor belki de. zaten ozur de diledim kiyamadim bes dakkikadan sonra.
bir de aranizda gecen rahim filmi konusunda ayni fikirdeyim ama asilama film olmadan da bir kez denenebilir aynen klomenin bir sure denemesi gb. unutmayin klomen de asilamanin bir parcasi asilamadaki farklardan biri catlatma ignesini vurmalari ki bazi doktorlar asilamasiz klomen de kullanirken catlama ignesi kullaniyor. klomen kullanmakla asilama arasindaki asil fark spermin iyilerinin secilip labratuardan spermlerin alindiktan sonra doktor tarafindan yumurtalik yakinina birakilmasi ki bunu hastanede yapmaya bile gerek yok cok kolay bir islem.
demek istedigim eger rahim filmi olmadan asilama gereksiz diye dusunuyorsaniz klomen kullanmak da gereksiz. galiba her doktor kendince bir yol izliyor benim doktorum rahim filmi olmadan klomen de olmaz asilama da dedi. ama filmsiz yapanlar da cok.

Son düzenleme:
gündoğmadan canım yanlış anlaşıldıysam özür dilerim ben forumda okuduklarımdan bildiğim kadarıyla tabiki kendi kafam göre yorum yaptım ama tabiki o da denenebilir kişinin isteğine göre

gündoğmadan canım yanlış anlaşıldıysam özür dilerim ben forumda okuduklarımdan bildiğim kadarıyla tabiki kendi kafam göre yorum yaptım ama tabiki o da denenebilir kişinin isteğine göre

tatlim niye ozur diliyorsun, asil sen kusura bakma bilmis bilmis konusuyorsam:)) hepimiz geciyoruz bu ogrenme surecinde sadece ben de asilama surecini doktorumla konustugum icin acikladim. yazi dili malum bilmislik gb gorunebilir ifadelerim. ama yazdigim bilgiden eminim kizlar, yardimci olayim diye acikladim. asilama benim anladigim basit bir islem ve cok fazla sansimiz da yok. onumuzdeki ay ben deneyecegim keske sansi yuksek olsa da umutlansam. gerci kizlar benim durumum icin boyle yani sorun yokken hamile kalamiyorum. eger spermde az bir sorun varsa asilama gercektten en onemli denenmesi gereken yontem. cunku spermler secilerek iceriye birakiliyor ve hareketliligi yikanma islemiyle arttiriliyor.

kizlar simdi geriye dondum tekrar okudum; traper arkadasimizin durumunda spermde hareket sorunu varmis tahminimce ondan doktor asilama diyor direk. rahim filmi olmadan yani. cunku ikisinde de bir sorun olmasinin ihtimali az diye dusunuyor doktoru muhtemelen. trapper ben ayni durumda olsam rahim filmi cekilmeden bir iki kez denerdim asilamayi.gerci rahim filmi cektirdim ben traper hic korkma gerekirse de cektir, bu forumda kadinlar birbirini cok korkutuyor bu rahim filmi konusunda digitalli makina kullanan yeri secmelisin boylelikle daha rahat geciyormus gercekten de benimkisi yeni sistemdi, digitalli yani ve basinda bir dakika disinda canim hic yanmadi.kizlar tum bildiklerimi doktum ortaya bu gece:))) umarim anlasilir yazmisimdir:)))

merhaaba.beni de aranıza alır mısınız?biz de 1.5 YIL OLDU deniyoruz.adet trihim 20 aralık

kizlar simdi geriye dondum tekrar okudum; traper arkadasimizin durumunda spermde hareket sorunu varmis tahminimce ondan doktor asilama diyor direk. rahim filmi olmadan yani. cunku ikisinde de bir sorun olmasinin ihtimali az diye dusunuyor doktoru muhtemelen. trapper ben ayni durumda olsam rahim filmi cekilmeden bir iki kez denerdim asilamayi.gerci rahim filmi cektirdim ben traper hic korkma gerekirse de cektir, bu forumda kadinlar birbirini cok korkutuyor bu rahim filmi konusunda digitalli makina kullanan yeri secmelisin boylelikle daha rahat geciyormus gercekten de benimkisi yeni sistemdi, digitalli yani ve basinda bir dakika disinda canim hic yanmadi.kizlar tum bildiklerimi doktum ortaya bu gece:))) umarim anlasilir yazmisimdir:)))

canım sağol,desteğin için,ben de rahim filmi çekdirecem,ama acıdığını duyduğum için korkuyodum,sen böyle yazınca cesaretlendim,teşekkür ederim:emir_bebek:

X