Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

betty klomen icin ne dusunuyorsun yani zaten yumurtluyorsan niye hormon alalim aslinda asilama klomen hepsi icin ayni seyi dusunuyorum. sen kullandign icin daha iyi bilirsin bir de ben turkiyede yasamiyorum ondan da yardimlariniza bilgilerinize ihtiyacim var.

bu arada kızlar milkshake hamileymiş başka topikte okudum ama haber vermesini beklicem listeye yazmak için...

valla cnm bilemiyorum ki ben 1 tane yumutluyodum klomenden önce şimdi 3 oldu benim için iyi birşey sen normalde nasıl yumurtluyosun acaba vede doktorun ne diyo aşılama için birşey söyledimi?

canım hoşgeldin aramıza inşallah hepimiz kavuşucaz bebişlerimize

gündoğmadan canım aynı senin gibiyim bende bugünlerde hatta bebek düşünmeye başladığımızdan beri hiç umursamıyodum çok rahhattım ama bu ay nedense çok gerginim

bettycim canım yapabilmişsin msj bile yazdımhihoyyyt

kızlar bence yumurtluyosanız boşuna niye aşılama yaptıracaksınız ki bence bir süre daha bekleyin canlarım bu tür şeyler insanı daha da strese sokar zamanı gelecek inşallah
kızlar bana biraz klomen tedavisinden bahsetsenize nasıl olucak ne kadar sürecek kaç ay kullanabilirim

cnm sen yarın oluyosun iğneni değilmi??klomen 3-4 ay kullanılabiliyo hatta bazı doktorlar 5-6 aya kadar kullandırıyolar...inşallah tutarda gelir bebişlerimiz...

peki bettycim diyelimki ben hakkımı doldurdum ve bebişim olmadı o zaman sanırım sıra aşılamaya geliyo aşılama yaptırmasam ara versem bi kaç ay sonra tekrar kullanabiliyomuyum klomeni onu biliyomusun canım

simdi genelde her kadin her ay bir tane yumurtlar bu normalidir ilaclarla iki uc yumartaniz olusabiliyor sanirim olay sansi sayiyla arttirmak. asilama ile klomen gb ilaclar kullanmak arasindaki tek fark da spermlerin yikanip en iyilerinin iceri birakilmasi asilamada. ben aslinda bunun sansi daha da arttirdigini dusunuyorum.
bence klomen kullaniyorsunuz asilamaya gecmemek icin bir neden yok hatta benim gorusum madem hormon alacagim sansimi arttirip spermlerde yikanarak iceri birakilsin yani asilama.

ama dedigim gb zaten derdimiz yoksa acaba bunlarla daha da strese girmez miyiz? tabii herkesin psikolojisi farkli belki de bunlarla strese girmeyip daha iyi hissedecegiz cunku umutlanacagiz.
benim asil sorum aciklanamayan infertiletede buna ne gerek var? ongune kadar doktor randevum var, sorup yazacagim size de kizlar. gitmeden ben de olabildigince bilgi toplamaya calisiyorum ve bence en iyi bilgi deneyenlerden gelir. bettycim mesala klomeni deniyorsun sakin elestiriyorum sanma aksine ben de kullansam mi die tum sorularim.

ceylan cnm doktorum bana dediki klomenle eğer gebelik sağlanamazsa göbekten iğneler varmış onlar uygulanıyomuş sonra tüplere bakılıyo en son aşılama ve tüp bebek...klomeni bırakıp birkaç ay sonra tekrar başlanılıyomu bilmiyorum ama başlanılıyo olsa tedavi kesilmez bence devam edilir...

Son düzenleme:
hoşbulduk kızlar işallah oşur bu ay kafayı yiyecem yoksa doktora gittim hiçbir sorun yok dedi ocakta tekrar kontrole gitcem başka tahlillerde yapacakmış

kızlar aklıma ne geldi bi tesbih falı varmış biliyomusunuz bi arkadaş anlatıyodu geçen gün tesbihi avcunuzun içine alıyomuşsunuz 3 ihlas 1 fatiha okuyup dilek tutuyomuşsunuz sonra sağ elinizle yavaşca kaldırıyormuşsunuz imamesinden tutarak eğer sallanırsa tesbih dileğiniz kabul oluyomuş sallanmazsa kabul olmuyomuş bunu duyanınız yada deneyeniniz varmı ben henüz denemedim gerçi

bence tuplere baktirin once kizlar, sorun vardir die degil, bircok kadin rahim filminden sonra hamile kaliyor iki uc aya ondan diorum. ben baktirdim henuz bir ay denedim olmadi ama bakarsiniz dedikleri gb onumuzdeki aylarda kalirim. cunku tuplerdeki cok ufak yapisikliklari dahi aciyor ilac. benim tupler acikti ama belki de farkedilemeyen yapisikliklar vardi da gecti. genelde ooyle olurmus cunku. hic korkmayin alti dakikalik islem ve sadece ilk dakikasi acili belki bir dakikadan bile az bir aci var basta hepsi o.

evet cnm ama dokorum söylemedende ben tüplerime baktırmak istiyorum diyemem yani klomenden bi sonuç alınmazsa zaten bakılacak bide çok korkuyorum o işlemden....

korkma guzelim inan ben de cok korkuyordum aa buymus dedim.
neyse Insallah gerek kalmaz zaten:))
benim doktor da bakmadan hicbir tedaviye baslamam demisti, doktordan doktora degisiyor; neyse once senden guzel haber almaya konsantre olalim, bunlari sonra da konusuruz.

öncelikle herkeze günaydın dün gezmedeydim aksam hiç giremedim bugün doktora gidiyorum çatlatma iğnesi var dua edin canlarım hayırlı günler

öncelikle herkeze günaydın dün gezmedeydim aksam hiç giremedim bugün doktora gidiyorum çatlatma iğnesi var dua edin canlarım hayırlı günler

tatlım hadi hayırlısı iğneden sonra başlayın çalışmalara inşallah tutar bu ay...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…