Gebe kalamayanlar buraya.....

Benimki stresten oldu bence.. Eşim doğuya gitti ya çok üzgünüz iki haftadır. Bir senedir çok doktora gittim ama bir şey demediler kist falan da hiç oluşmadı bende. Yumurtalamalar düzenli. Ama yine de yarına randevu aldım gideceğim doktora. Yeniden ona da sorarım bu proxeed i falan.

Kizlar bende yarin doktora gidicem bir daha kontrole bakalim ne cikacak bu sefer insallah bir problem yoktur. Esimde muayene olacak dr isterse tekrar.

Slm kızlar Benım aşılama tutmadı sonuç - bu sefer çok ümitliydim ama rüyalarıma bıle gırdı annem olsun tanıdıklarım olsun haberlerı olmadan benı rüyalarında hamile görmüşler

Kızlar İzmir'de spermiyograma düzgün bi şekilde bakan motoliteye falan da bakan hastane neresi var yardımcı olur musunuz??

Kizlar en etkilisi keci boynuzu gercekten yakin komsumuzun ileri hareket yoktu doktor asilama tup bebek deniyelim demis bu kuru yapmis ve sperm testinde sonuclar yuksek cikmis ve hamile kalmis benim de umudum bu esimin sperm sonuclarinda hersey normal cansiz bile yok sadece ileri hareket 0 cikti bu kur umudum oldu hayirlisi Allahtan

Bende çikolata kisti var adetlerim gayet düzenli olduğu halde doktor klomen verdi çatlatma iğnesi oldum ama tık yok ne yapıcam bilmiyorum öyle ümitsiz ümitsiz yazılanları okuyorum

Bende çikolata kisti var adetlerim gayet düzenli olduğu halde doktor klomen verdi çatlatma iğnesi oldum ama tık yok ne yapıcam bilmiyorum öyle ümitsiz ümitsiz yazılanları okuyorum
Baska doktora git canim umitsiz olma Allahtan umit kesilmez esin tahlil oldumu ne kadirdir tedavi goruyon

Doktordan çıktım şimdi. Esimin testine baktı, kesinlikle tüp bebek aşılama bile tutmaz dedi. O kadar üzüldüm ki . Biliyordum da cevabı. Ne bileyim kötü oldum. Bende de kist falan yok pazartesi test ver dedi ama vermicem bıktım valla artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…