Gebe kalamayanlar buraya.....

Keci boynuzu kürünü nasıl yapıyorsunyz?
Canim ben 1bardak klorsuz suyu kaynatiyorum 3tane kecinoynuzunu kiriyorum kaynayan suya atiyorum 3dk kaynatiyorum 20dk bekletiyorum iciriyorum normalde 2bardak su 6keciboynuzu 1hafta sabah aksam içecek kalanini aksama icicek 1haftadan sonra 3ay sadece aksamlari ınsallah anlatabilmisimdir

Canim ben 1bardak klorsuz suyu kaynatiyorum 3tane kecinoynuzunu kiriyorum kaynayan suya atiyorum 3dk kaynatiyorum 20dk bekletiyorum iciriyorum normalde 2bardak su 6keciboynuzu 1hafta sabah aksam içecek kalanini aksama icicek 1haftadan sonra 3ay sadece aksamlari ınsallah anlatabilmisimdir
Anladim canim sagol

Canim önemli olan ileri hareketi hızı sayı isterse 10 tane olsun hizliysa benden daha çok hamile kalma ihtimalin var bak benim eşim ileri hızı yüzde sıfır çıktı baktığında imkansız gibi de mi Ama Allah dan ümit kesilmez ben kendime tedavi uygulattigim ay eşime Her gün keçi boynuzu kürü icirdim Ebelerin önerdiği şeyleri de yaptık sonra o ay hamile kalmıştım
Bende bu kuru yapiyorum esime bubay adet oluncada kendim baslicam kure insAllah faydasini goruruz

Malesef benim de bu ay birinci yılım doldu ve bebis yok malesef. Hsg ye kadar çektirdim bir şey yok. Ama esimin sperm testi kötü. Bu durumda olanlar nasıl baş etti? Tek yol tüp bebek mi?
Hızlı hareketli :%0
Yavaş ileri hareketli:%40
Yerinde hareketli:%30
Hareketsiz:%30
Motilite:%40
1ml'de spermatozoon: 10 milyon.
Lokosit yok
Eritrosit yok.
Morfoloji ile ilgili bilgi yok yazmamis testte . Devlette yaptırdı.

Malesef benim de bu ay birinci yılım doldu ve bebis yok malesef. Hsg ye kadar çektirdim bir şey yok. Ama esimin sperm testi kötü. Bu durumda olanlar nasıl baş etti? Tek yol tüp bebek mi?
Hızlı hareketli :%0
Yavaş ileri hareketli:%40
Yerinde hareketli:%30
Hareketsiz:%30
Motilite:%40
1ml'de spermatozoon: 10 milyon.
Lokosit yok
Eritrosit yok.
Morfoloji ile ilgili bilgi yok yazmamis testte . Devlette yaptırdı.
Canim sonuçların bwnimkiyle aynı sayılır ben eşime 15 gün keçi boynuzu kürü icirdim hamile kaldığım ay

Ileri hareketi yüzde sıfır benimki de seninki de doktorlara sorsan tüp bebek derler ama keçi boynuzu en azından eşine tedavi sağlıyor sigara falan içiyor mu

Adetinin 1. Gününden say 12. Günü ve 19. Günü arasında her gün olsun yumurtlama ve çatlama dönemleri

8 gün geçti hala adet olmadım. 4. Günü kan testi verdim negatif. Eşim doğuya gidince stresten coktum herhalde. İnşallah o gelir benim yumurtlama dönemine. Yalnız keçiboynuzunu tam nasıl yapalım. Bir de caksir otu diyorlar. Proxeed ilacı var. Var da var. Of.

8 gün geçti hala adet olmadım. 4. Günü kan testi verdim negatif. Eşim doğuya gidince stresten coktum herhalde. İnşallah o gelir benim yumurtlama dönemine. Yalnız keçiboynuzunu tam nasıl yapalım. Bir de caksir otu diyorlar. Proxeed ilacı var. Var da var. Of.
Ben bir keçi boynuzu kürü biliyorum canım diğerlerini bilmiyorum ben de arastirim bakalım faydali ise ikisini de kullandirim eşime. Biri sabah bir aksam bir de adet gecikiyorsa nedenini araştır bak bende bu ay gecikti kist çıkmış şimdi doğum kontrol hapı kullanıyorum eğer yumurtlamada ve çatlama da sorun yaşayacağını dusunuyorsan sende benim yaptığımı yap canım doktora git önce adetin neden geçmiş onu öğren sonra klomen ve catlatma iğnesi olacam de

X