Gebe kalamayanlar buraya.....

Daha 5 aylık evliyiz başka doktora gittim oda adeti düzenli olana klomen verilmez dedi hsg çektirmek istiyorum dedim 2 3ay daha deneyin olmazsa hsg dedi eşim gitmedi doktora

Daha 5 aylık evliyiz başka doktora gittim oda adeti düzenli olana klomen verilmez dedi hsg çektirmek istiyorum dedim 2 3ay daha deneyin olmazsa hsg dedi eşim gitmedi doktora
Canim yumurta takibi yaptir guzel buyup catliyomu bakalim birde esin de sorun vardir belli olmaz bende bir sene denedim olmadi dktor esiminin sonuclarini istedi esimde ileri hareket sorunu var :KK43:

Doktordan çıktım şimdi. Esimin testine baktı, kesinlikle tüp bebek aşılama bile tutmaz dedi. O kadar üzüldüm ki . Biliyordum da cevabı. Ne bileyim kötü oldum. Bende de kist falan yok pazartesi test ver dedi ama vermicem bıktım valla artık.
Can'ım eşinde ne sıkıntı var da hemen tüp bebek dedi.birde sen kaç yıllık evlisin ilk çocuğunmu

Devlette hiç yumurta takibi yapılmadı özele gittim o da aynen yumurta takibi dedi aynen eşimde gidecek adetlerim düzenli oluyor onda bi sıkıntı yaşamıyorum ama bu kist üzüyor beni

Malesef benim de bu ay birinci yılım doldu ve bebis yok malesef. Hsg ye kadar çektirdim bir şey yok. Ama esimin sperm testi kötü. Bu durumda olanlar nasıl baş etti? Tek yol tüp bebek mi?
Hızlı hareketli :%0
Yavaş ileri hareketli:%40
Yerinde hareketli:%30
Hareketsiz:%30
Motilite:%40
1ml'de spermatozoon: 10 milyon.
Lokosit yok
Eritrosit yok.
Morfoloji ile ilgili bilgi yok yazmamis testte . Devlette yaptırdı.
Canim bu doktor gerizekalı mi

Can'ım eşinde ne sıkıntı var da hemen tüp bebek dedi.birde sen kaç yıllık evlisin ilk çocuğunmu
Canim bak benim sonucum seninkiyle hemen hemen aynı benimkinin side ilerisi yüzde sıfır eşim ameliyat da olmadı ilaç da kullanmadi tüp bebek de yapmadık ve hamile olmuştum ben olmasam ben olmazdim canım sana tavsiyem eşinin kafasını rahatla ve 3 ay boyunca hiç aksatmadan keçi boynuzu kürü uygula icsin. Sonra bir kaşık ballı çörek otu her gün 1 defa yesin Allah a güven ve Sifayi ondan isteyerek bu dediklerimi yap bak bakalim nasıl kendiliğinden oluyor

Kizlar doktor sag yumurtaligin az calisiyor diyor solda da 16 ve 17 mm 2 tana yumurta varmış pazar gununden itibaren hergun iliski dedi olmassa tekrar tedavi yontemleri Allahım herkese evlat kokusunu tattirsin...

Canim bana soracak olursan benim yaptığımı yap ben bir türlü yumurtlama günümü bilemiyodum adetten 14 gün önce derler ya mesela adetim ayin 15 inde olacak ben 1 i muhakkak degerlenidiriyordum sonra ki günleri o kadar onemsemiyodum adet zamanı bir geliyor ayin 17 sinde adet oluyorum yine tutmadı diyordum inanır mısınız 1 yıl ya denk gelmedi en son klomen istedim doktordan adetin 12. Günü gel dedi gittim yumurtan çok iyi çatlatıcı iğne veriyorum 36 saat sonra kocanla birlikte ol dedi. Tabi bu ay içinde eşime her gün keçi boynuzu kürü icirdim. 36 saat sonra birlikte olduktan sonra unutma ki bizim eslerimizin ileri hareketli yüzde 0 . Bir şey yapmak gerek nasıl yerinde duranlar ileri gidebilir birlikte olduktan sonra esin giyinecek sen hala hiç kimildamadan yaticaksin. Esin senin ayaklarını tutup yukarı gelecek ayaklarin seni 5 defa falan bir yerini incitmeden silkeleyecek yani sallayacak o spermler daha kolay yumurtaya ulassin diye. Biz bunu da yaptık ve ta ta ta Tam işte o ay hamile oldum. Allah im sen ol dersen olur ol de olsun diye hep dua ettik eşimle. Ama 6 ay sonra bebisimi kaybettim ama hala ümidim var yine olacağına dair 8 aydır beklemedeyiz bu ay da kistim var onunla uğraşıyorum diğer ay aynı şeyler tekrardan yapılacak

Canim bana soracak olursan benim yaptığımı yap ben bir türlü yumurtlama günümü bilemiyodum adetten 14 gün önce derler ya mesela adetim ayin 15 inde olacak ben 1 i muhakkak degerlenidiriyordum sonra ki günleri o kadar onemsemiyodum adet zamanı bir geliyor ayin 17 sinde adet oluyorum yine tutmadı diyordum inanır mısınız 1 yıl ya denk gelmedi en son klomen istedim doktordan adetin 12. Günü gel dedi gittim yumurtan çok iyi çatlatıcı iğne veriyorum 36 saat sonra kocanla birlikte ol dedi. Tabi bu ay içinde eşime her gün keçi boynuzu kürü icirdim. 36 saat sonra birlikte olduktan sonra unutma ki bizim eslerimizin ileri hareketli yüzde 0 . Bir şey yapmak gerek nasıl yerinde duranlar ileri gidebilir birlikte olduktan sonra esin giyinecek sen hala hiç kimildamadan yaticaksin. Esin senin ayaklarını tutup yukarı gelecek ayaklarin seni 5 defa falan bir yerini incitmeden silkeleyecek yani sallayacak o spermler daha kolay yumurtaya ulassin diye. Biz bunu da yaptık ve ta ta ta Tam işte o ay hamile oldum. Allah im sen ol dersen olur ol de olsun diye hep dua ettik eşimle. Ama 6 ay sonra bebisimi kaybettim ama hala ümidim var yine olacağına dair 8 aydır beklemedeyiz bu ay da kistim var onunla uğraşıyorum diğer ay aynı şeyler tekrardan yapılacak

Canım tüp bebekten o kadar korkuyorum ki. Hiç kolay değil çünkü maddi, manevi, fiziksel. O yüzden dediğin keciboynuzunu yapacağım eşim gelsin inşallah. Mesajını aynen gösterdim eşime. Tamam aşkım olur deneriz dedi. İnşallah tüp bebeğe kalmadan Allahım verir hepimize. Ay ne zormuş ya.

Hamilelik Takvimi :KK37::anneadayı::nazar:
@bebeem----------------:anneadayı:---13 Ocak-10.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Umut Alper:emir_bebek:19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz----:anneadayı:---9 Şubat-6.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen:emir_bebek: 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
@tm26-------------------:anneadayı:---3 Şubat- 3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mert :emir_bebek:11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
@umutbitmz-----------:anneadayı:---17 Mart-12.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Miraç Ege :emir_bebek:19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
@aysima00-------------:anneadayı:---24 Mart-26.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen :emir_bebek:08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra----------------:anneadayı:---31 Mart-13.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
@esoes1919------------:anneadayı:---21 Nisan-3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Kaan :emir_bebek:27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
@zeynepsibel----------:anneadayı:---9 Haziran-14.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Erdem :emir_bebek:12 Şubat 2016 Doğum Saati ?
@Melekkaya19 --------:anneadayı:---2 Temmuz-24.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@emine sabrim -------:anneadayı:--------------------------------:nazar: Prens Berat:KK37:bekliyoruz
@Kara_bocugum88 - :anneadayı:---3 Eylül-6.deneme :nazar::emir_bebek:Prens Eren :KK37:bekliyoruz
@Sirinemm_lina -----:anneadayı:---22 Ekim-13.deneme:nazar::emir_bebek:Prenses Elif Eslem :KK37:bekliyoruz
ftsch ftsch ------------------ :anneadayı:---15 Aralık-23.deneme :nazar::emir_bebek:Prenses Gökçe Hatunu :KK37:bekliyoruz
@yaren92 --------------
xenforo-smilies-kk78.gif
---04 Mart-17.deneme
xenforo-smilies-kk02.png
xenforo-smilies-kk46.gif
Kalp atışı duyulmuş şükür:KK200:
@Ezra35 --------------:110:---02 Mart-16.deneme
xenforo-smilies-kk02.png
xenforo-smilies-kk46.gif
Kalp atışı duyulmuş şükür:KK200:

ilfa53 ilfa53 -----------------:110:---11 Şubat-13.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@Sonsuz_umut ------:110:---18 Şubat-10.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@RUKAYYE44 -------:110:---21 Şubat-16.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@nurduaa ------------:110:---23 Şubat-?.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@Karadut41 ----------:110:---28 Şubat-44.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@Pembe-beyaz ------:110:---10 Mart-14.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@Sermincigimm ----:110:---12 Mart-14.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@sudeizmir ----------:110:---?-23.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@ebrar09-------------:110:---29 Mart-23.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@yusufseyma ---------:110:---04 Nisan-11.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@ciftsariliyumurta -:110:---05 Nisan-34.deneme:KK69:Kün Fe Yekün
xenforo-smilies-kk36.gif

@mdk35---------------:110:---06 Nisan-35.deneme:KK69:Hsg tamamdır hadi hayırlısı :KK9::KK36:
@nurun_ala_nur -- :110:---08 Nisan-21.deneme:KK69:Prensesini bekliyor:KK36:
citlembik1994 citlembik1994 -----:110:---13 Nisan-22.deneme :KK64:Çok çalışıyomuş öyle dedi:KK70:
@Kilim ve tohum ----:110:---14 Nisan-19.deneme :KK69:Çalışmalara devam
Eneee kızçemin adı da artık listede

Canim kaynamis 1bardak suya 1-1.5 cay kasigi kadar hayit atiyorum bir ıki dakikada ocakta kaynatip altini kisip demliyorum iliyinca iciyorum sabah aksam ac karnina 1bardak
Havanda dovulmus olarakmi bi yerde ole okudumda hangisi dogru bende yapicam bide istedigim zamn baslayabilir miyim adetli olmak veya olmamak sorunmu

Canim ayaklari havaya kaldir biliyodum da bunu ilk duydum bunuda yapariz artik insAllah olur :)

X