Gebe kalamayanlar buraya.....

yumurtlama gunlerını takıp et ona gore ılışkiye gırın bıraz deneyın hemen korkma doktora gıtmene gerek yok bır kac aydan sonra gıdersın test falan yaptırırsınız

arkadasımda kıst varken hamıle kaldı sonra doğum yaptı kıstte gıttı
evet herkez ole soluyo ama bende tedavı uygulamıyolar cunku gıt gıde kıst buyudugu ıcın korkuyo doktorlar bakalım bugun son kez bı doktora gıdecem eger oda aynı seylerı solerse amelıyat olacahım ılk oncelıgım kıstıımıs cnm benımkısı cookk karısık :S 31 yaş senın cnm :S

aynı sana soylenılen benım arkadasa soylendı ama sukur gebe kaldı ve doğurdu hıcbır sorun cıkmadı ıns gerek kalmaz amelyata

Merhaba arkadaşlar bende hamile kalmayi istiyorum hiç çocuğum yok ama bu ay yumutlama günümde kan geldi çok deg leke şeklinde sonra ip gibi bişe geldi yine aynı koyukahve şeklinde hastaneye gittim aynı gün Sonüç negatif ama suan adetim 4 gun geçiyo aşırı derecede akintim var test ve hastaneye gitmekten korkuyorum çünkü sonucu negatif gorcem diye ayın 14 ne kadar beklemek istiyorum sizce neden olabilir

kan testı kesın sonuctur cnm kan testı yaptır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…