Gebe kalamayanlar buraya.....

İlacın ismini yanlış yazmışım progestan doğru su ki çok uyuyorum bunu içtiğim için öğlenden sonra uyuya kalıyorum

Son düzenleme:
Allah ım sağlıklı bir şekilde kucağına aldırsın inşallah bizlerede nasip etsin

Ben zaten reglimde çok sancılanırım pko olduğundan galiba inşallah bende sancıma sancı eklmez bir sabah bir akşam alıyorum 2.günümde kasığım ağrımaya belim ağrımaya başladı inşallah kist oluşmaz

aşılamadan sonra fitil olarak kullandım ama fayda etmedi
İlk aşılama sonrası bana da fitil verdi hiç memnun değildim pis kokulu geri geliyor du bu progestan ilaç iyi yaa ağızdan tek uyku sorunu var kasıklarım çok ağrıyor gece yatarken biraz dağınık yatıyorum ayak yukarda boynum yan sırtım ters öyle korkuyorum bu nedenle de tutmazsa diye

Allah yardıncın olsun canm fitilden bende tiksinmiştim ama yapcak bişy yok güzel şeyler için uğraşıyoz Allahım duyacak sesimizi inş.

Bende de pko var aynı şekilde sancım çok oluyo ondan olabilir evet umarım kist oluşmaz canm yumurtaların büyür çatlar ve döllenir inşaallah

kızlar bana da yuardım lütfen
kızlar daha önce de pco oldugumu öğrendiğimi yazmıştım. bebek düşündüğümüzü söylemiştim doktora ve bana sadece duphaston verdı daha yenı düşündüğümüz için baska bi tedaviye gerek duymadık. fakat duphaston u 2 kutu kullandım ve kutu bitewr bitmez 2 gun sonra adet oluyorum ama ben bebek düşünüyorum ıkı haftada bır adet olmam haptan mıdır lutfen bana yardım edın doktorum 3 ay kullanmamı istedi ama ben 3. kutuyu almayı düşünmüyoruım

BAH BACIM bende cyclo prognova kullandım aynı seylerı yasadım gerızakalı doktorun yuzunden 2 haftadır bı adet oldum bel agrıları vs cok cektım ackcası ve doktorumu degıstırdım.

encriii

meraba arkadaslar ben aranıza yenı katıldım bende 3.5 yıllık evlıyım 9 ay once dusuk yaptım ondan sonra bır daha hamıle kalamadım doktora gıttık defalarca sorun yok dıyolar ama olmuyor işte 3 gun once dayanamayıp asılama yaptırdım bakalım tutacakmı?

arkadaşım pco genelde adet gecikmesi yapıyo ama ihmal etme başka bi doktora git ve yumurta takibini yaptır bende çok önesemedim ve 4 senedir uğraşıyom . bu öle pis bi hastalıkki kime ilk seferde hamile kalırken kimisi senelerce uğraşıyor

hakkında hayrlısı olsun Allahım nasip etsn inş.

D dead_women sende pco var mıydı ya bana da duphaston cocuk olursa onun tutunmasına yardımcı olur zararı yok dedi bi aydır dualar ediyorum inşallah olur dıye ama bu haptan oldugunu düşünüyorum ve cok üzüldüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…