Gebe kalamayanlar buraya.....

Ben pko için gelecek ay reglden sonra (inşallah hamile olurumda gerek kalmaz) soğan kürünü deneyecem adetide düzenliyomuş şimdi hayit tohumu içiyorum klomen falan yazınca doktor bu ay uygulamaya korktum ilaçla başka sonuçlar olur vs diye inşallah faydasını görürüm de gerek kalmaz aranızda soğan kürünü kullanan oldu mu

ben yapmaya calıstım ama yapamadım ıcın almadı

bence ibrahım saracoğlunun ıncır kurunu yap
Bende zorlanacağıma eminim herşeyi kolay yiyebilen biri değilim inşallah yapabilirim çünkü saracoğlu hee videosunda pko için Allah In izniyle çözüm bu diyor ve çok faydasını görmüşler inşallah bizde görürüz önce soğannkürü sonra incir kürüymüş bakalım nasıl olcak

bazı pco larda prolaktın yuksek cıkınca incir kürü yapmamak gerekiyor benm mesela prolaktın yuksek cıktı yanı süt hormonu
Evet benimki sınırı az aşmış canım o zaman yapmayayım stresten artar dedi doktor sanki stressiz bişey var iş stres ev stres yapmamaya çalışıyorum bende

bana vermedıler öyle bişey yaaa :))) benım dr cok ilgisizdi ve artık ona gitmek dahi istemiyorum burunlarından kıl aldırmıyolar

sımdı agzımı bozacam olmayacak kac aydır gıt gel gıt gel agzına yandıklarım rabbım yardım etsın kafana yatmadıysa baska bı doktora gıt ccnm :S

aynen canım bi kaç ay deneyeceğim bu ay hiç hap falan kullanmadan vucudumu rahat bırakıp dinlendirmek istiyorum aynen bende kaç defa bu dr a gittim kaşıntı için falan hiç sonuç vermedi anlık sonuclar geçici sonra tekrarladı hep

inşallah en kısa zamanda hayırlısıyla hamiş olursun daha fazla beklemeden :)

Rabbim gönlündeki dualarını kabul etsin inşallah canım..
Doktorun adını merak ettim, ben de istanbul'dayım da..

Canım pko için verdi içinde folik asit birde galiba insülin direnci varmış eczaneden reçetesiz alınıyo sgk karşılamıyor doktoruna danışıp kullanabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…