Gebe kalamayanlar buraya.....

evet ne yazıkkı amelıyat olucam :KK43: dr arzu hanım acıl olmam lazım dedı yanı kurtulamadımmmmmmmmmm:KK43::KK43: harıka bı doktor kesınlıkle tavsıye ederım

Kizlar soğan kuru yapmaya başladım allahım o nasıl kokudur öldüm ama şifa niyetine içtim allahım kim evlat sahibi olmayı istiyosa sağlıklı bi şekilde nasip etsin :KK43:
bende 1 haftadır içiyorum öle bi koku yok soğandan soğudum resmen ki soğan yemeye bayılırım ama şifa için her akşam 2 büyük bardak içiyorum Allah yardımcımız olsun

Dün adetim başladı bu ayda hüsran :KK43: üzüldüm tabi ama çok yıpratmadım kendimi söz verdim ağlamıcam artık. Çok iyi biliyorum ki rabbim nasip ederse olur, vermezse herşey normal olsa da yine olmaz ama dünden beri kendimi başarısız, beceriksiz hissediyorum.. Gidip 3_5 çocuk yapanları tebrik edesim var..

Dün adetim başladı bu ayda hüsran :KK43: üzüldüm tabi ama çok yıpratmadım kendimi söz verdim ağlamıcam artık. Çok iyi biliyorum ki rabbim nasip ederse olur, vermezse herşey normal olsa da yine olmaz ama dünden beri kendimi başarısız, beceriksiz hissediyorum.. Gidip 3_5 çocuk yapanları tebrik edesim var..
canm hiç üzme kendini bu bizim beceriksizliğimiz değil Yüce Allahımın takdiri elden bişy gelmiyor. ben 4 senedir uğraşıyom canm Allah çok büyük gün doğmadan neler doğar

canm hiç üzme kendini bu bizim beceriksizliğimiz değil Yüce Allahımın takdiri elden bişy gelmiyor. ben 4 senedir uğraşıyom canm Allah çok büyük gün doğmadan neler doğar
Evet malesef elimden hiçbirşey gelmiyor.. Yine bin şükür halime. İnşallah allahım isteyen herkese nasip eder en yakın zamanda

Kizlar ya moralim yine bozuldu yumurta takibi yapiyodu doktorum 13. Gun olctugunde 15 cm olusmus yumurtam vardi bugun 15. Gun buyumemis küçülmus diyo yumurta küçulurmu ya :KK43: doktoruma guvenemiyorum dpgrumu diyor rahim filmi cektirelim adetten sonra dedi bakalim durum ne yani bu ay baska bise yapmicaz dedi yoruldum gercekten artik :KK43:

Selam kizlar benim durumum da vahim kurtaj oldum 7 ay once bebegimin kalbi durmustu.simdi de doktor rahim duvarimin ince olduğunu rahim filmi cekmem gerektigini soyluyor bilgisi olan varmi bu konu hakkinda

Kızlar aranızda klomen kullanan vardı galiba doktor bana açıklama yapmadan klomen yazmış pazartesi günü pko var demişti inofolic hayit tohumu yazdı birde onlarıda kullanıyorum e vitamini birde klomenn 16sına gel yumurtanı takip etcez dedi iğneden bahsediyosunuz ben işten izin alıp gitcem iğne yaparsa yan etkisi oluyomu ilacın yan etkisi varmı?

Cevap veren oldu mı bilmiyorum ama sorun yok, ben de gittim igne vuruldum sonra ise dondum. Gittiginde yumurtana bakar istenen buyuklukteyse catlatma ignesi yapar buyuk ihtimalle.

Kızlar bugün beşinci günüm kasık ağrım var onun haricinde ne leke var ne bişe aşılamanın tutma belirtisi leke derken de artı gögüslerde hassasiyet yanma var hasta olucam galiba bilmiyorum tutma dı galiba aşılama m

Ahh ah.. Her ay yasadigimiz bu cokkunlukler artik bitsin guzel haberi ver bize Allahim..

X