Gebe kalamayanlar buraya.....

Hayırlısıolsun ins istediğin gbi gelişir bende de pco var 1 haftadır soğan suyu içmeye başladım tavsiye ederim cnm içenler çok fayda gördüğünü söylüyor aklında bulunsun
canım soğan suyunu en başından beri bende okudum hocadan kendim izledim ama saraçoğlu gastriti ve ülseri olanlar içmesin diyo içemiyorum:KK43:

hayr canm tutmadı 2 aşılama yapıldı 4 senedr uğraşıyom yok hala ama ilk aşılamada tutan çok kişi var sıkma canını rahat ol Allahım nasip etsn cnm
Benim ilk değil canım ikinci bi sorun un var mı senin benim var dedi doktor prosedür gereği yaptırdık ikinci aşılama yı tüpe geçicez bu tutmazsa eğer nasip bakalım

Pco ne bilmiyorum duyuyorum ama bi bilgim yok
yumurtan var ama küçük ilaçla büyütüp hamile kalmaya yardımcı oluyolar. pco olup kendiliğinden hamile kalan çok var cnm ama benim olmadı tedavi görmeme rağmen matofin diye bi ilaç var bi arkadaş söledi oda 2 aşılamam yapmış tutmamış doktr tüp bebek demiş. başka bi dr gitmiş ve matofin ilacını kullanmış klomen+çatlatma iğnesiyle hamile kalmış senelerce boş yere uğraşmışım dedi kadın bende pazartesi dr sölücem bakalım ne dicek tabi herşey önce Allahtan cnm

cnm öle bi rahatsızlığın varsa doktorunla konuşup içmelisin şu pco ne biçim bi hastalık hayattan soğudum valla :)
gastrit var canım yemeklerde bile çok az soğan kullanıyorum baharat falan zaten kullanmıyorum. soğan suyu o yüzden kullanamıyorum. bakalım yumurtam kaç mm olucak eşimde hafta sonu seminere gidicekti artık mecbur gitmicek galiba doktor ilşki derse kocam yok mu dicem :)

gastrit var canım yemeklerde bile çok az soğan kullanıyorum baharat falan zaten kullanmıyorum. soğan suyu o yüzden kullanamıyorum. bakalım yumurtam kaç mm olucak eşimde hafta sonu seminere gidicekti artık mecbur gitmicek galiba doktor ilşki derse kocam yok mu dicem :)
ilahi sen :) ne kadardır çocuk istiyonuz cnm tedavi falan gördünmü cnm

ilahi sen :) ne kadardır çocuk istiyonuz cnm tedavi falan gördünmü cnm
ben artirit yani bi çeşit iltihapli romatizma türüvar ondan dolayı bi tür kanser hapı kullandığım için çoçuk yasaktı. ilacı bırakalı 1 sene oldu mayıstan beri istiyoruz ama yok rastgele doktora gidince çıktı herşey ortaua sadece 3 ay progestan kullandım kullanırken adetim düzenli oldu ama bebek olmadı şimdi daha yeni klomene başlıcam anlayacğın daha yolun çok başındayım:KK43:

öncelikle teşekkür ederim geri dönüşün için genelde 36 37 gün sürüyor ama 30 31 32 günde bir olduğu da oluyor, bi de bu ay yumurtlama testi kullanmıştım iki çizginin en koyu olduğu gün(ama aynı tonda hiç olmadı) 14.günüme denk gelmişti sonra da 17.günümde testim bitti devam edemedim ben de yumurtlamanın 14.günde olduğunu düşündüm ama yanılmışım :KK43:
Ovülasyon testi ben de kullanmıştım yumurtlama olduysa eğer mutlaka aynı koyulukta olması lazım renklerin. Koyuya yakın oldu ama aynı renk değilse eğer malesef yumurtlama olmadı demektir canım. Bence sen her zaman ki 37.gününü bekle yine gelmezse adetin o zaman test yap. Hayırlısı olsun

ben artirit yani bi çeşit iltihapli romatizma türüvar ondan dolayı bi tür kanser hapı kullandığım için çoçuk yasaktı. ilacı bırakalı 1 sene oldu mayıstan beri istiyoruz ama yok rastgele doktora gidince çıktı herşey ortaua sadece 3 ay progestan kullandım kullanırken adetim düzenli oldu ama bebek olmadı şimdi daha yeni klomene başlıcam anlayacğın daha yolun çok başındayım:KK43:
cnm bak yolun başındayken matofini doktoruna danış kullanabiliyosan kullan hemen aşılama tüp bebek diye yıpratıyolar insanı benden sana tavsiye yaşaya yaşaya öğrendim cnm bunları

cnm bak yolun başındayken matofini doktoruna danış kullanabiliyosan kullan hemen aşılama tüp bebek diye yıpratıyolar insanı benden sana tavsiye yaşaya yaşaya öğrendim cnm bunları
danışıyım canım ne ilacı bu . şu an inofolic combi de içiyrum

nazah35 nazah35 sanırım bi türk şeker ilacı ama benim çok şükür şekerle sıkıntım yok. sadece temmuzdan bu zamana 4 kilo aldım ve veremiyorum:KK43: baş ağrısı yapıyrmuş progetsanı migreni tetiklediği için bıraktık. buda aynı galiba

danışıyım canım ne ilacı bu . şu an inofolic combi de içiyrum
nazah35 nazah35 sanırım bi türk şeker ilacı ama benim çok şükür şekerle sıkıntım yok. sadece temmuzdan bu zamana 4 kilo aldım ve veremiyorum:KK43: baş ağrısı yapıyrmuş progetsanı migreni tetiklediği için bıraktık. buda aynı galiba
cnm evt bizlerde insülün direnci yüksek olduğu için kilo veremiyoruz bende 60 kiloyum normal kilodayım ama olmuyo cocuk bende inofolic içiyom 4 aydır ama hiç bişy yok sadece yardımcı olur dıye dedim ilaçlarla kilo alıyosun ve kilo veremiyorsun sen yinede sor dr belki bi yararı olur

cnm mrb bende de polikistik over var Allah yardımcımız olsun kiloluysan ilk önce kilo vermek gerekiyor canm hakkımızda hayrlısı
Aylardır kılo verecem dıye spor salonlarında yatıp kalkıyom ama lanet olası bu hastalık resmen kıtledı benı bugunde sol yumurtalıgım ustunde agrı var ve belıme vuruyo kafayı yıyecem ya :S

Aylardır kılo verecem dıye spor salonlarında yatıp kalkıyom ama lanet olası bu hastalık resmen kıtledı benı bugunde sol yumurtalıgım ustunde agrı var ve belıme vuruyo kafayı yıyecem ya :S
nefret ettim cnm hayatımdan 60 kiloyum abartı kilomda yok 4 senedir uğraş uğraş bişy yok anlamadım şaştım kaldım iyice çıkmaza girdm valla

X