Gebe kalamayanlar buraya.....

7 8 aydır korunmuyoruz pco harııcınde sol yumutalıkda 7,5 cm kıst var amelıyat dyolar ): kafam allak bullak cnm )::
canm iyi bi doktor araştırsın canm boşa ameliyat ettirme kendini doktorlar para tuzağı olmuş ben artık bunu anladım.devlet hast gidiyosun bir arpa boyu yol alamıyosun git gel sadece, özele gidiyosun bizi ticarethane gbi görüyolar gereksiz bi dünya tedavi gereksiz ilaçlar içiriyolar şaşırdım kaldım artık köşeye sıkışmış durumdayım

harcamadıgın para kalmadı hem ozel hem devlet hastanesı amelıyat ıstemıyom bnde yarın son bı doktora gıdecem oda aynı seyı solerse olcam mecburen :s sen ne zmndır ugrasıyosun cnm

Kizlar bugun gittim yumurtalara bakti yine olctu falan iyi dedi igne verdi bes tabe yaptir dedi bugun yaptirdim cumartesi yine bakicam dedi gel birde verdigi igneyi karsilamiyo sigorta eczanede bulunmuyor depodan istediler size de oyle verildimi

Kizlar bugun gittim yumurtalara bakti yine olctu falan iyi dedi igne verdi bes tabe yaptir dedi bugun yaptirdim cumartesi yine bakicam dedi gel birde verdigi igneyi karsilamiyo sigorta eczanede bulunmuyor depodan istediler size de oyle verildimi
ne tedavisi oluyosun cnm? tüp bebek falanmı. Allahım bu yolda kimsenin elini boş çevirmesin

Kızlar aranızda klomen kullanan vardı galiba doktor bana açıklama yapmadan klomen yazmış pazartesi günü pko var demişti inofolic hayit tohumu yazdı birde onlarıda kullanıyorum e vitamini birde klomenn 16sına gel yumurtanı takip etcez dedi iğneden bahsediyosunuz ben işten izin alıp gitcem iğne yaparsa yan etkisi oluyomu ilacın yan etkisi varmı?

Çatlatma iğnesi o canm ağrı sızı hiçbişey olmuyo merak etme kendin bile yapabilirsin

rabbim herkese nasip etsin çok zor dönem 16aydir ugrasiyordumtam tedaviye başlamayı düşününce geldi bebis allah sitede ki herkese nasip etsin size de dua ediyorum sizde bana kalp atisini duymaya gidene kadar dua edin ihtiyacım var kizlar

Teşekkürler canım cevap için peki yan etkisi oluyomu kilo vs aldırıyomu bu ilaç

Rica ederim :)) Hayır bildiğim kadarıyla yan etkisi falan yok zaten bu uzun süreli kullanılan bi ilaç veya iğne değil ki yan etkisi olsun. Ama şu var mesela; ben klomen ve iğne kullandığım dönem sancılı bi regl dönemi geçirmiştim o kadar. O da herkesin bünyesi farklı olduğu için değişir :))

İnş bizlere de nasip olur evlat tüm Dualarım hepimize hayrli sağlıklı evlatlar nasip olmasi Allahım çok büyük
amin canım bende öyle bol dua yapcak bişey yok duadan başka dikkat ediyorum da çoğaldı bu sıkıntı kısırlık çok yüksek
Progesteron verdi bana aşılama sonrası ilk in de fitil di şimdi hap vermiş sana da ne vermişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…