Gebe kalamayanlar buraya.....

Önemli değil canım allah razı olsun evet canım Doktorum erkek ona alıştım bi kaç yardımcı da üzerine gelince utandım kaç kişi sediyede tabiri caiz ise ayaklarımı çekiştirdiler gerdiler beni düşün işte gerisini kasılmam çok normal :KK35:

Senden de razı olsun canm. O durumda olup kasılman gayet normal ben kızlar varken bile çok gerilmiştim :KK43:

Şuan eşi bakıyor bana ama anlamıyor bişeden Üşengeç biraz mecbur dayanamıyorum kalkıyorum ki namaz vakitleri m e dikkat ederim mecburen kalkıyorum ilk gün dün çok yattım kalkmadım pek kanama var diye duşda almadım hemen rabbim af etsin ama tedbir aldım taktirde onun bakalım bekliyorum ;?

Canm bikaç gün sabretcen mecbur allahım affetsin halin ortada dinlenmen gerek keyfi bi durum değil. Ama yinede içine sinmiyosa yavaş yavaş veya oturarak farzlarını kılmaya gayret et haklısın insanın içine sinmiyo ama durumlar başka işte

Canm bikaç gün sabretcen mecbur allahım affetsin halin ortada dinlenmen gerek keyfi bi durum değil. Ama yinede içine sinmiyosa yavaş yavaş veya oturarak farzlarını kılmaya gayret et haklısın insanın içine sinmiyo ama durumlar başka işte
Dinlenerek yapıyorum canım dün uyudum saat birden sekize kadar uyudum eşim çorba yaptı içtim sağolsun çayımı bile verdi ama bulaşık birikmişti mecbur onları beraber yıkadık ama yine de rahatsız oluyorum pek anlamıyor işten

Dinlenerek yapıyorum canım dün uyudum saat birden sekize kadar uyudum eşim çorba yaptı içtim sağolsun çayımı bile verdi ama bulaşık birikmişti mecbur onları beraber yıkadık ama yine de rahatsız oluyorum pek anlamıyor işten

Haklısın vala bulaşık deyince onu pek beceremiyolar birikmiş oluyo ne yazık ki :)) ama yinede şükür çay çorba yardımcı oluyo yani eşin :KK66:

Hamilelik Takvimi :KK37::anneadayı::nazar:
bebeem bebeem ----------------:anneadayı:---13 Ocak-10.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Umut Alper:emir_bebek:19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz----:anneadayı:---9 Şubat-6.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen:emir_bebek: 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 tm26 -------------------:anneadayı:---3 Şubat- 3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mert :emir_bebek:11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz umutbitmz -----------:anneadayı:---17 Mart-12.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Miraç Ege :emir_bebek:19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 aysima00 -------------:anneadayı:---24 Mart-26.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen :emir_bebek:08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra----------------:anneadayı:---31 Mart-13.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
esoes1919 esoes1919 ------------:anneadayı:---21 Nisan-3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Kaan :emir_bebek:27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
zeynepsibel zeynepsibel ----------:anneadayı:---9 Haziran-14.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Erdem :emir_bebek:12 Şubat 2016 Doğum Saati ?
@Melekkaya19 --------:anneadayı:---2 Temmuz-24.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
emine sabrim emine sabrim -------:anneadayı:--------------------------------:nazar: Prens Berat:KK37:bekliyoruz
Kara_bocugum88 Kara_bocugum88 - :anneadayı:---3 Eylül-6.deneme :nazar::emir_bebek:Prens Eren :KK37:bekliyoruz
Sirinemm_lina Sirinemm_lina -----:anneadayı:---22 Ekim-13.deneme:nazar::emir_bebek:Prenses Elif Eslem :KK37:bekliyoruz
ftsch ftsch ------------------ :anneadayı:---15 Aralık-23.deneme :nazar::emir_bebek:Prensesimize isim bulmasını :KK37:bekliyoruz
yaren92 yaren92 --------------
xenforo-smilies-kk78.gif
---04 Mart-17.deneme
xenforo-smilies-kk02.png
xenforo-smilies-kk46.gif
Kalp atışının duyulmasını bekliyoruz:KK200:
seyyav seyyav ---------:110:---28 Ocak-9.deneme :KK69:Çalışmalara devam

ilfa53 ilfa53 -----------------:110:---11 Şubat-13.deneme:KK69:Çalışmalara devam
Sonsuz_umut Sonsuz_umut ------:110:---18 Şubat-10.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@RUKAYYE44 -------:110:---21 Şubat-16.deneme:KK69:Çalışmalara devam
Kilim ve tohum Kilim ve tohum ----:110:---21 Şubat-17.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@nurduaa ------------:110:---23 Şubat-?.deneme :KK69:Çalışmalara devam
nurun_ala_nur nurun_ala_nur -- :110:---25 Şubat-20.deneme:KK69:Prensesini bekliyor:KK36:
A amorevole ---------------:110:---28 Şubat-32.deneme:KK69:Hsg tamamdır hadi hayırlısı :KK9::KK36:
Karadut41 Karadut41 ----------:110:---28 Şubat-44.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@ebrar09-------------:110:---29 Şubat-22.deneme:KK69:Çalışmalara devam
Ezra35 Ezra35 --------------:110:---02 Mart-16.deneme:KK69:Çalışmalara devam
Pembe-beyaz Pembe-beyaz ------:110:---10 Mart-14.deneme :KK69:Çalışmalara devam
citlembik1994 citlembik1994 -----:110:---10 Mart-21.deneme :KK64:Sabırla meleğini bekliyor
@Sermincigimm ----:110:---12 Mart-14.deneme:KK69:Çalışmalara devam
S sudeizmir ----------:110:---?-23.deneme :KK69:Çalışmalara devam

ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta -:110:---05 Nisan-34.deneme:KK69:Kün Fe Yekün
xenforo-smilies-kk36.gif

nurun_ala_nur nurun_ala_nur -- :110:---08 Nisan-21.deneme:KK69:Prensesini bekliyor:KK36:

Zaten her zaman 36 37 gün sürüyormuş adetin şu durumda gecikmen yok

öncelikle teşekkür ederim geri dönüşün için genelde 36 37 gün sürüyor ama 30 31 32 günde bir olduğu da oluyor, bi de bu ay yumurtlama testi kullanmıştım iki çizginin en koyu olduğu gün(ama aynı tonda hiç olmadı) 14.günüme denk gelmişti sonra da 17.günümde testim bitti devam edemedim ben de yumurtlamanın 14.günde olduğunu düşündüm ama yanılmışım :KK43:

Kızlar adetim birhafta gecikti ve 4haftalik hamile olduğumuöğrendim çok mutluyum allah herkese nasip etsin dua edin bana 2hafta sonra kalp atisini duyacağım
Ezra35 Ezra35 gözün aydın güzelim Allah kucağına almayı nasip etsin hayırlısıyla sağlıkla inşaallah ay okuyunca çok sevindim maşaallah maşaallah canım :KK68:

Kızlar nerelerdesiniz kanamam var leke halinde az evvel lavaboya gittim sülük şeklinde bişe geldi neden gelir bilen var mı yatıyorum sabah beri ne o aşılama için vrilen eşimin örneğimi tutmadı gerimi geldi acaba bilen yazsın lütfen
cnm sstres yapma aşılamadan sonra hafif kanama oluyo zedelenme olduğu için normal stres yapma sadece bak keyfine kafana takma cnm. bende aşılama oldum normal cnm bu

selamun aleyküm hanımlar hayırlı sabahlarımız olsun inşaallah:KK68:aşılama yaptıran ve klomen kullanan arkadaşlar olmuş rabbim cümlenizin yardımcısı olsun emeklerinizi boşa çıkarmasın güzel haberlerle karşılaştırsın inşaallah.yeni hamişlerimiz yaren92 yaren92 ve Ezra35 Ezra35 sizlerede rabbim sağlıklı gebelikler nasip etsin inşaallah.banada dua edin kızlar yarın ikinci yumurta toplama için iğnelere başlayacağız inşaallah benim yumurta rezervim az dualarınıza ihtiyacım var kızlar:KK36:

selamun aleyküm hanımlar hayırlı sabahlarımız olsun inşaallah:KK68:aşılama yaptıran ve klomen kullanan arkadaşlar olmuş rabbim cümlenizin yardımcısı olsun emeklerinizi boşa çıkarmasın güzel haberlerle karşılaştırsın inşaallah.yeni hamişlerimiz yaren92 yaren92 ve Ezra35 Ezra35 sizlerede rabbim sağlıklı gebelikler nasip etsin inşaallah.banada dua edin kızlar yarın ikinci yumurta toplama için iğnelere başlayacağız inşaallah benim yumurta rezervim az dualarınıza ihtiyacım var kızlar:KK36:

Sana da hayırlı sabahlar canim ve senin icin de her sey cok kolay ve guzel olsun insallah. Hem ne guzel baslangici cuma gunune de denk gelmis. Allah yardimcin olsun canim.

Rabbim yar ve yardımcı olsun inşallah hayırlısı ile işin kolaylaşın inşallah

yarın ilk kez klomene içiçem düm kontrol vardı kistim gitmiş ama pcos duruyor doktor o gitmicek kalıcak zaten dedi:KK43: yarın içicem sonra haftaya bugün tekrar çağırdı yumurtalara bakıcak galiba

yarın ilk kez klomene içiçem düm kontrol vardı kistim gitmiş ama pcos duruyor doktor o gitmicek kalıcak zaten dedi:KK43: yarın içicem sonra haftaya bugün tekrar çağırdı yumurtalara bakıcak galiba
Hayırlısıolsun ins istediğin gbi gelişir bende de pco var 1 haftadır soğan suyu içmeye başladım tavsiye ederim cnm içenler çok fayda gördüğünü söylüyor aklında bulunsun

X