Gebe kalamayanlar buraya.....

Senden de razı olsun canm. O durumda olup kasılman gayet normal ben kızlar varken bile çok gerilmiştim

Canm bikaç gün sabretcen mecbur allahım affetsin halin ortada dinlenmen gerek keyfi bi durum değil. Ama yinede içine sinmiyosa yavaş yavaş veya oturarak farzlarını kılmaya gayret et haklısın insanın içine sinmiyo ama durumlar başka işte

Dinlenerek yapıyorum canım dün uyudum saat birden sekize kadar uyudum eşim çorba yaptı içtim sağolsun çayımı bile verdi ama bulaşık birikmişti mecbur onları beraber yıkadık ama yine de rahatsız oluyorum pek anlamıyor işten

Haklısın vala bulaşık deyince onu pek beceremiyolar birikmiş oluyo ne yazık ki :)) ama yinede şükür çay çorba yardımcı oluyo yani eşin

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz --------------17 Mart-12.deneme İyi ki doğdun Prens Miraç Ege 19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 ----------------24 Mart-26.deneme İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen 08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra-------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 ---------------21 Nisan-3.deneme İyi ki doğdun Prens Kaan 27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
zeynepsibel -------------9 Haziran-14.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Erdem 12 Şubat 2016 Doğum Saati ?
@Melekkaya19 -----------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
emine sabrim --------------------------------------- Prens Beratbekliyoruz
Kara_bocugum88 - ---3 Eylül-6.deneme Prens Eren bekliyoruz
Sirinemm_lina --------22 Ekim-13.denemePrenses Elif Eslem bekliyoruz
ftsch ------------------ ---15 Aralık-23.deneme Prensesimize isim bulmasını bekliyoruz
yaren92 --------------
---04 Mart-17.deneme
Kalp atışının duyulmasını bekliyoruz
seyyav ------------28 Ocak-9.deneme Çalışmalara devam

ilfa53 --------------------11 Şubat-13.denemeÇalışmalara devam
Sonsuz_umut ---------18 Şubat-10.denemeÇalışmalara devam
@RUKAYYE44 ----------21 Şubat-16.denemeÇalışmalara devam
Kilim ve tohum -------21 Şubat-17.deneme Çalışmalara devam
@nurduaa ---------------23 Şubat-?.deneme Çalışmalara devam
nurun_ala_nur -- ---25 Şubat-20.denemePrensesini bekliyor
A amorevole ------------------28 Şubat-32.denemeHsg tamamdır hadi hayırlısı
Karadut41 -------------28 Şubat-44.denemeÇalışmalara devam
@ebrar09----------------29 Şubat-22.denemeÇalışmalara devam
Ezra35 -----------------02 Mart-16.denemeÇalışmalara devam
Pembe-beyaz ---------10 Mart-14.deneme Çalışmalara devam
citlembik1994 --------10 Mart-21.deneme Sabırla meleğini bekliyor
@Sermincigimm -------12 Mart-14.denemeÇalışmalara devam
S sudeizmir -------------?-23.deneme Çalışmalara devam

ciftsariliyumurta ----05 Nisan-34.denemeKün Fe Yekün

nurun_ala_nur -- ---08 Nisan-21.denemePrensesini bekliyor

Zaten her zaman 36 37 gün sürüyormuş adetin şu durumda gecikmen yok

öncelikle teşekkür ederim geri dönüşün için genelde 36 37 gün sürüyor ama 30 31 32 günde bir olduğu da oluyor, bi de bu ay yumurtlama testi kullanmıştım iki çizginin en koyu olduğu gün(ama aynı tonda hiç olmadı) 14.günüme denk gelmişti sonra da 17.günümde testim bitti devam edemedim ben de yumurtlamanın 14.günde olduğunu düşündüm ama yanılmışım

Kızlar adetim birhafta gecikti ve 4haftalik hamile olduğumuöğrendim çok mutluyum allah herkese nasip etsin dua edin bana 2hafta sonra kalp atisini duyacağım
Ezra35 gözün aydın güzelim Allah kucağına almayı nasip etsin hayırlısıyla sağlıkla inşaallah ay okuyunca çok sevindim maşaallah maşaallah canım

cnm sstres yapma aşılamadan sonra hafif kanama oluyo zedelenme olduğu için normal stres yapma sadece bak keyfine kafana takma cnm. bende aşılama oldum normal cnm bu

selamun aleyküm hanımlar hayırlı sabahlarımız olsun inşaallahaşılama yaptıran ve klomen kullanan arkadaşlar olmuş rabbim cümlenizin yardımcısı olsun emeklerinizi boşa çıkarmasın güzel haberlerle karşılaştırsın inşaallah.yeni hamişlerimiz yaren92 ve Ezra35 sizlerede rabbim sağlıklı gebelikler nasip etsin inşaallah.banada dua edin kızlar yarın ikinci yumurta toplama için iğnelere başlayacağız inşaallah benim yumurta rezervim az dualarınıza ihtiyacım var kızlar

Sana da hayırlı sabahlar canim ve senin icin de her sey cok kolay ve guzel olsun insallah. Hem ne guzel baslangici cuma gunune de denk gelmis. Allah yardimcin olsun canim.

Rabbim yar ve yardımcı olsun inşallah hayırlısı ile işin kolaylaşın inşallah

yarın ilk kez klomene içiçem düm kontrol vardı kistim gitmiş ama pcos duruyor doktor o gitmicek kalıcak zaten dedi yarın içicem sonra haftaya bugün tekrar çağırdı yumurtalara bakıcak galiba

yarın ilk kez klomene içiçem düm kontrol vardı kistim gitmiş ama pcos duruyor doktor o gitmicek kalıcak zaten dedi yarın içicem sonra haftaya bugün tekrar çağırdı yumurtalara bakıcak galiba
Hayırlısıolsun ins istediğin gbi gelişir bende de pco var 1 haftadır soğan suyu içmeye başladım tavsiye ederim cnm içenler çok fayda gördüğünü söylüyor aklında bulunsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…