Gebe kalamayanlar buraya.....

merhaba arkadaşlar yaklaşık 1aydır yazdıklarınızı okuyorum kendimden bişeyler bulmaya çalışıyorum , ben de 2yıldır evliyim kasım ayından bu yana da korunmuyoruz öncesinde kontrol amacıyla doktora gittiğimde yumurtalıklarımın temiz olduğunu,hamile kalmam da bir sıkıntı olmayacağını söylemişti, fakat ben de adet düzensizliği var her ay olurum ama 6 7 gün geçer bu da ortalama 36 37 güne denk gelir (dolayısıyla yumurtlama günümü bilemiyorum) aralık ayında tekrardan başka bir doktora gittiğimde o da herhangi bir sorun olmadığını söyledi hormon testlerim de temiz çıktı fakat ben ocak ayında (sanırım stresten) adet olamadım, sat tarihim 9şubat 2gün önce predictor aldım bu aydan çok umutluydum ama maalesef sonuç negatif çıktı ama hala adet olamadım belirtilerim de yok sizce ne yapmalıyım?tekrardan doktora gitmeli miyim yoksa bu ay da akışına mı bırakmalıyım?

Okudum şimdi ve msjı düzenlemiştim :)) sevindim sorun olmamasına işlem gördüğün için haliyle kasılman da normal ona bağlıymış demek
Önemli değil canım allah razı olsun evet canım Doktorum erkek ona alıştım bi kaç yardımcı da üzerine gelince utandım kaç kişi sediyede tabiri caiz ise ayaklarımı çekiştirdiler gerdiler beni düşün işte gerisini kasılmam çok normal

Çok haklısın canım gerilmen çok normal. Bişey sorucam aşılamadan ne kadar sonra belli olacak sonuç?

Zaten her zaman 36 37 gün sürüyormuş adetin şu durumda gecikmen yok

Şuan eşi bakıyor bana ama anlamıyor bişeden Üşengeç biraz mecbur dayanamıyorum kalkıyorum ki namaz vakitleri m e dikkat ederim mecburen kalkıyorum ilk gün dün çok yattım kalkmadım pek kanama var diye duşda almadım hemen rabbim af etsin ama tedbir aldım taktirde onun bakalım bekliyorum ;?

Hic korkma, ben de gecen hafta gittim baktı muayene etti boyutu iyi dedi yumurtanin zaten igneyi al demisti yazmisti alip gitmistim hemsiresine kalcamdan vurdurdu bitti geldim :)
Tesekkurler bana igne al demedi ama acaba daha sonrami al dicek korkmuyorum da kendim yapamam doktor yaparsa iyi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…