GAZZE deki kardeşlerimiz için sadece bir dua.....

Sakinliğinize sabrınıza hayran kaldım nasıl da uzun uzun anlatmışsınız maşallah.

Tabi ya toprak sonra gelip çoluk çocuk demeden herkesi katledip ülkeye kurulan israilin olmalıydı değil mi?
Allah korusun bizim ülkemize de böyle birşey olsa karşı koymamalıyız buyrun sizin olsun demeliyiz. çünkü hamas oluruz o zaman değil mi.
Tarihçisiniz ama yıllardır israilin Filistin topraklarını gün be gün işgal ettiğini, Filistin toprağının günden güne azaldığını bilmez gibi konuşuyorsunuz. Filistin sizce ne yapmalıydı çok merak ettim buyrun memleketimiz sizin olsun mu demeliydi?

Mevlam görelim neyler, neylerse güzel eyler...

aaa neden öyle söylüyorsun tatlım bilimde sanatta gelişmiş koskoca israil için 3 4 çocuğun lafı mı olur....

kırmızılı yer için emin misin , ve de israilin zamanında yerleştiği topraklarla şimdiki toprakların aynı olduğu görüşünde misin,anayurt kavramı mantıksız ise şayet bu kadar geri düşünceli insanların ülkesinde neden yaşıyorsun bir de bu üçü bir çelişki midir...

Neden ?

İslamiyet hoşgörü dini,küfür yasak,sabır had safhada ? Üstelik tek bir küfür ya da hakaret dahi etmemişken ?

Daha ne diyeceksin
Allahu Ekber ile alay ettin !
Amacın insanları kışkırtmak sonra da İslamiyette bu böyle midir sabır nerde demek değil mi
Size de böylesi yakışır, mertlik herkesin harcı değildir.

Eminim,işgal kavramı bir ülkenin bir ülkeye yapabileceği birşeydir,gerilla takımının değil,bunu da mı bilmiyorsun yahu ?

Anayurt kavramı mantıksız demedim,madem İsrail anayurdu olmayan biryerde,o halde bizde anayurdumuz olmayan biryerdeyiz.

Maddi olarak destek olacaksan hemen giderim bu ülkeden,ciddiyim.

aslında hiç sakin değilimdir ama Rabbim bu genç için sabır verdi sanırım :)) zihniyeti kaba tabir yüzeysel bilinçsiz hocaların elinde yoğrulduğu için bu durumda tek te değil üniversitelerin %80 i maalesef bu gençlerle dolu canım.

klasik olacak ama tarihçi olmuşsunuz ama adam olamamışsınız

Allah dahi insanın adamlığını sınamak için ortalama 70 sene verirken,15 dakikada birkaç cümleden karakter ve adamlık analizi yapan bu üye ile yaratıcısı gurur duymakla beraber imreniyordur,gel sende tarihçi ol haydi

Anadolu'nun kapıları Alpaslan tarafından açılmıştır ve bölge halkı buna biat etmiştir, yüzyıllarca birlikte yaşamışlardır, karşılıklı hoşgörü ve sevgi içinde bir medeniyetin oluşumu sağlanmıştır, Türklerin hiç bir savaşında kalleşlik ve sivil halka eziyet yoktur, kimseyi hiç bir şeye zorlamamışlardır
Kürt sorunu ülkenin karıştırılması için yaratılan bir balondan başka bir şey değil, böyle bir sorunda yoktu zaten sivil halk için, parçala böl sonra da kullan politikasının ürünüdür. Halk özünde Türk'ün Kürt kardeşi ile sorunu yoktur.

orda dur derler adama

Sizin gibi kudretli hocalarımız olsa keşke,bizimkiler işte ingilterede doktora yapmış falan.
Kadınlar klübünde yüksek lisans yapmış bir üye,Üniversiteleri eleştiriyor,mesajlarında tek bir anti-tez ve kaynak yok,hunharca saldırıyor hahahahaha

Şuan gazzedeki insanların durumuna çok üzülüyorum...
Şuan bu ölen çocukların dedeleri ataları zamanın da Osmanlı devletine karşı milliyetçilik akımı etkisi ile ingilizlerle iş birliği yapıp Osmanlı devletinin parçalanmasına sebebiyet olmuşlardı keşke müslüman olarak müslümanları tutsalardı . Elden bir şey keşke gelse Allah masumların yanın da olsun heleki Ramazan ayındayız.

valla canım ben kışlalarda büyüdüm savaş taktiklerini gayet iyi biliyorum bu konuda sağlam bir eğitimim var şayet bu zihniyetinle ileride öğrenci yetiştirip beyin bulayacaksın biz kadınlar kulübü olarak sana finansman sağlayabiliriz..çünkü ben evladımı senin gibi birilerinin eline bırakmaktan korkarım...şimdi sana saygısızca goygoy deme fırsatını vereceğim ama ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM

dost edindiğimiz için sanırım bu hale geldik...
Aynen öyle dostumuxu dusmanimizi bilemedik hep ozendik
Allahuekber doğru konuş edebini takin saygidizligin luzumu yok
Engelleyin ya cevap vermeyin
Benim gözümde israilden farksizsin şuanda
Madem cok seviyorsun bu kadar neden turkiye desin git gelişmiş ulkeye

Nasıl elde ettiklerinin önemi yok mu? Seni bugün gelip biri döve döve evinden dışarı atsa, kuzu kuzu kabul edip başka bir ev mi bulursun kendine??

Ne tarihi okudun sen, yahudi tarihi mi? Hiç kimse çocukların ölmesini haklı gösteremez.. Adamlar resmen eğlence için dün plajda top oynayan 4 tane çocuğu öldürdüler.

Önce haddini bileceksin, sonra yorum yapacaksın.. Müslüman mahallesinde salyangoz sattırmaz kimse sana..

Türklerin savaşlarda katliam uygulamadığına inanıyorsan,tarihi lise kitaplarından öğrenmişsin demektir.
Cihat ne demektir ? Savaşarak dini yaymak demektir.
Türkler yüzlerce yıl cihat politikası adı altında insanları katletmiş,çocuklarını zorla müslüman yapmıştır.

Bu sebeple bütün dünya bizden nefret ediyor.
Gerçi siz ''3 tarafımız denizle çevrili bizi kıskanıyorlar (('' kafasında iseniz bilemem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…