GAZZE deki kardeşlerimiz için sadece bir dua.....

hislerime tercüman olmuşsun ben cesaret edemedim burada bazı cins arkadaşlarımız yobaz yaftası yapıştıracak diye ama bilipte söylemeyen de dilsiz şeytandır değil mi?

Bu uydurma bir şey değil ki, açık ayetler var onlarla ilgili yobazlıkla ilgisi yok

Arkadaşlar bende üzülüyorum gerçekten, ortodoğunun olmadığı bir dünya daha güzel olurdu ama bir çok yerden duyduğum bir şeyi söyleyeceğim aslında Hamas bunu kendi halkına yaptı. Neden ? Ramazan dolayısıyla İsrail'e 30 füze kampanyası başlatılmış. İsrail ne yapsın bu durumda buyrun mu desin . Tabiki yine yaptığı çok yanlış ama Bir hristiyan paskalya bayramı nedeniyle diyerek ankaraya en önemli alışveriş merkezine füze fırlatsa yorumumuz ne olurdu ? Yine bir savaş yine üzüntüler işte

uslübüm hırçın değil sizinle tartışmak istiyorum şimdiden belirteyim de...orta doğunun olmadığı bir dünya ne demek,sizdeki zihniyeti hakikaten merak ettim biraz daha açıklama yapar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
uslübüm hırçın değil sizinle tartışmak istiyorum şimdiden belirteyim de...orta doğunun olmadığı bir dünya ne demek,sizdeki zihniyeti hakikaten merak ettim biraz daha açıklama yapar mısınız?

Ortaçağın ufak bir kısmı dışında Ortadoğu coğrafyası dünyaya kan ve savaştan başka hiçbirşey katmamıştır.
Şayet ortadoğudan bir devleti savunacak olsam,bu İsrail olurdu.

Modern tıp,bilim,teknoloji,sanayi,sanat ve birçok alanda son 200 yıllık ilerlemenin mimari yahudilerdir.
Aynı zamanda çalışkanlığı ile yoktan varolmuş,40 senede dünyanın en ileri ülkesi haline gelmiştir.

Bu ülke,kendisine durduk yere ''Ramazan dolayısıyla füze kampanyası'' altında tel-aviv'e füzeler yağdıran Hamas'a nasıl bir karşılık vermeli ?
El-Nusra,yarın Ankara'ya 20 tane füze atsa,ülkenin nasıl bir karşılık vermesini isterdiniz ?

Avrupada,suç oranı yok denecek kadar az,insanlar rahat,mutlu,bilim ve refah içerisinde yaşıyor
Ortadoğuda cehalet ve kan gövdeyi götürüyor,bende böyle olmasını istemezdim.

Ortaçağdan kalma 2-3 arap düşünür ismi vererek kendini savunma çabası malesef bitmiştir ortadoğu dünyasının,ortadoğu ; dünyanın kangrenidir.Devamlı savaş,sorun ve kandır,cehalettir.

peki bir soru daha ortadoğuda katledilen yeni doğmuş bebekten yaşlısına kadar neden hep Müslümanlardır bir de ona cevap verin lütfen

bence daha fazla saçmalama.....

bence açıklama yapmasın...sonsuza dek sussun:26:

peki bir soru daha ortadoğuda katledilen yeni doğmuş bebekten yaşlısına kadar neden hep Müslümanlardır bir de ona cevap verin lütfen

Binlerce yahudi çocukta öldü.2004 Yılında Tel-Avivde AVM patlatıldı,99 yılında yine İsrail Başkenti bombalanarak ateşkes Filistin tarafından bozuldu.

Eğer ölenler çocuk ve yaşlı ise sebebi ; SİVİL HALKIN ARKASINA SAKLANAN HAMAS'TIR.

Yarın El-Nusra çıkıp ''Kafir ankaraya ramazan dolayısıyla 30 füze atıyoruz'' dese ''ayy onlar müslüman,ölmesinler'' diyemeyiz.

Stratejik noktaları bizde füzeleriz,ölenlerin yaş durumu da bizi ilgilendirmez,neticesinde vatan savunması tek değişmez kaidedir.

Herşeyden önce objektif bir tarihçi kimliğim ile konuşuyorum ; Keşke bizde İsrail gibi net ve kararlı olabilsek vatan savunmasında.

TERÖRÜN DİNİ OLMAZ.

evet gerçekten çok modernler, gelişmişler eli kanlı acımasız katiller, minicik bedenler kan revan içinde..ama yok sanatta çok ileriler dimi..

sen baya baya sabatayist gibisin ...
arkadaşım Yahudileri tarihte katleden hitlerdir ,gerçi Avrupa olunca sen onada hayranlık duyuyosundur...fakat sabatayistlik konusunda haksız olup olmadığımı merak ediyorum.

evet gerçekten çok modernler, gelişmişler eli kanlı acımasız katiller, minicik bedenler kan revan içinde..ama yok sanatta çok ileriler dimi..

1990'dan bu yana 1.000'in üzerinde Yahudi çocuk ve sivilde öldü.
HAMAS sivil halkın arkasına saklanmayıp kara harekatına karşı koysa şehirler bombalanmaz.

İsrail'e ''Ramazan dolayısıyla 30 füze'' atarsanız,İsrailde füze atar.
Ne yapması gerekirdi ? Cidden soruyorum.

Tekbir mi çeksin,salavat mı getirsin İsrail ? Ülken durduk yere füzelenirse ne yapardın ?

Ezbere bir batı hayranlığı ile konuşuyorsunuz
Ramazan dolayısıyla füze kampanyası diye bir şeyi uydurana da helal olsun, daha komik olamazdı, Ramazan mağfiret ayıdır, hiç bir müslüman savaşmaya kalkmaz

Ortadoğu'da bulunan petrol Avrupa'da olsaydı birbirlerini kör testere il doğramışlardı, suç oranı yok dediğiniz Avrupa'da uyuşturucuya başlama yaşı 8 lere kadar inmiş, fuhuşla mücadeleleri komik derecede yetersiz kalmıştır. Hırsızlık ve cinayet oranları da hiç de ortadoğudan aşağı değildir. Ortadoğu dünya coğrafyasında üzerinde en fazla oyun oynanan yerdir, İsrail aklı ve çalışkanlığı ile değil, bölge de kendisine yandaş yaratmaya çalışan Amerika'nın sayesinde refaha kavuşmuştur. Pis işlerle elini kirletmeyen Amerika yarattığı İsrail'i ortadoğuyu her daim karıştırmak için maşa olarak kullanmıştır. İsrail sadece Filistin ile değil kurulduğundan beri tüm ortadoğu ülkeleri ile sorunlar yaşamış ve Amerikan destekli saldırgan tutumu ile önüne gelene bulaşmıştır. Bugün dünyanın İsrail'e ses çıkarmama sebebi Amerikadır, İsrailin bir halt olması değil. Yine de o kadar desteğe rağmen bir avuç Hamas'a galip gelememiştir. Çoluk çocuk öldürmekle müslümanları sindireceğini sanan, işgalci bir ırktır, bugün bulunduğu toprakları çalarak almıştır, savaş sırasında İngiltere sömürgesinde olan Filistin toprakları Amerika ile yapılan pazarlıklar sonucu İsrail'e peşkeş çekilmiştir, biraz tarih okumanızda fayda var gibi

Son düzenleme:
sen baya baya sabatayist gibisin ...
arkadaşım Yahudileri tarihte katleden hitlerdir ,gerçi Avrupa olunca sen onada hayranlık duyuyosundur...fakat sabatayistlik konusunda haksız olup olmadığımı merak ediyorum.

Ben bir deistiim,herhangi bir din ya da manevi düşünceye tabii değilim.

Dediklerimde haksız noktalar varsa,parmak basın,tartışalım.

Benim dinim ya da inancım sizi ilgilendirmiyor.

evet sende haklısın sana ne söylenir bilemedim şimdi.....
bildiklkerim de site kurallarına aykırı....

Hangi vatan
Amerika ile İngiltere'nin etekleri altından çaldığı Filistin topraklarından mı bahsediyoruz ??

Ben zaten tarihçiyim.

Sırası ile cevap veriyim ;

Amerika neden yüzlerce ülke içerisinde İsrail'e destek olmak istiyor ? Neden Türkiye değil ?
Yahudi ırkı inanılmaz derecede zeki ve çalışkan.Bugün yararlandığınız bütün tıbbi destekler yahudi ürünüdür.
Amerika,İsrail'e değil İsrail,Amerika'ya destek olmaktadır.İsrail bilimdir,Amerika ise labrotuvar..

İsrail müslüman düşmanı olsa,İran,Türkiye,Suriye ve Arabistanın bir numaralı ticaret ortağı olmazdı.
Onların derdi ülkelerine deliler gibi füze yağdıran Hamas ile.

Terörün dini olmaz,din gözlerinize terörü masumlaştıracak derecede perde çekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…