GAZZE deki kardeşlerimiz için sadece bir dua.....

Ben bir deistiim,herhangi bir din ya da manevi düşünceye tabii değilim.

Dediklerimde haksız noktalar varsa,parmak basın,tartışalım.

Benim dinim ya da inancım sizi ilgilendirmiyor.

deist ya da ateist demedim üniversite genci sabatayist dedim ha hiç bir inanca sahip değilsen yani deist ya da ateist sen zaten kapitalizmin sağlam bir kölesi avrupanın ve islami medeniyetler dışındaki tüm medeniyetlerin en büyük hayranlarından birisindir..şimdi benim gözümde bu durum,cahille etme münakaşa.....sözünü akla getirir ve seninle tartışmaktan kaçarım...neden kaçarım biliyor musun çünkü senin sıralamalarına yetişemem ondan..saçmalama diyen arkadaş senin tezini çürütemediğinden yokkk yeaaaaa moduna girmedi sen hakikaten saçmaladığın için sade bir eleştiride bulundu..bu konu tartışma konusuna dönerse çoğumuz ban yeriz buna engel olmak isterim..ama şunu söylemeden edemeyeceğim deist ateist arkadaşların büyük bir kısmı istemeden sen de dahil İsrail Amerika rusya gibi ülkelere sağlam hizmet ediyorsunuz..çünkü tek derdiniz İslamiyet..Katoliklik ortodoksluk Budistlik Yahudilik karşıtı deist ya da ateist pek görmedim ben geneliniz sadece islamiyete muhalefetsiniz...hayatında başarılar ..

Hangi vatan
Amerika ile İngiltere'nin etekleri altından çaldığı Filistin topraklarından mı bahsediyoruz ??

Bugün bir ülke bir toprağa sahipse,bunu savunmakla mükelleftir.

Nasıl ya da hangi şartlar altında elde ettiğinin bir önemi yoktur.

Ben yarın Yunanistan topraklarına sahip olup ''abc ülkesi'' koysam adını.

Sakallı yüzlerce terörist tekbir çekerek ülkeme füze yağdırsa,karşılığım İsrail'den farksız olmazdı.

Ölen çocuklara beraber üzülelim ama HAMAS'ı savunmanın hiçbir mantığı olamaz.

PKK olmadan kürtler.
HAMAS olmadan Filistin.
IŞİD olmadan müslümanlar.

daha refah içindedir.

imzamı atıyorum bu yoruma..

356 adet Ya Kahhar da çekilebilir, İsrail'in zulmüne karşı..

Ben bir deistiim,herhangi bir din ya da manevi düşünceye tabii değilim.

Dediklerimde haksız noktalar varsa,parmak basın,tartışalım.

Benim dinim ya da inancım sizi ilgilendirmiyor.
Hangi sebep veya bahane kafinlarin ve cicuklarin olmesini hakli cikarabilir ki

Çünkü Amerika'da müslüman düşmanı, hepsinin müslümanlarla yaptığı ticaret içeriden yıkma ve sömürme politikası üzerine
Ortadoğudaki terör örgütü olarak bilinen oluşumlar, o milyarlarca dolar kaynağı nereden buldular ??
Terör Filistin'e uygulanandır, kendisine ait olmayan bir yere çöken İsrail'dir, madem tarihçisiniz benden iyi bilirisiniz

yüzyıllarca toprak sahibi olamayan israil halkı filistini istila edip yerleşmemiş de filistin terörist olmuş.

insanları abluka altına alan,yerleşim yerlerini zorla boşaltıran,sürekli bomba yağdıran,hapishanelerde çoluk-çocuk kadın demeden işkenceler yapan MASUM! israil.
mescidi aksanın altını yavaş yavaş yıkan.....
daha bir çok zulüm.

o insancıl anlattığınız yahudiler siz de dahil kendinden olmayanı insan görmüyor.

filistin 3 din için merkez bir yerde.
bunca kapışma ondan.

gerisi dünyayı uyutmak için söylenen hikayecilker.

şu bile yeter ah Japonya bu zeka ile neden bu kadar ünlü değilsin ki bak Yahudiler meydanı boş bulmuş zeka koşturuyorlar..

Birgün hepinizin kudretli bilgisine erişebilmek ve her mesaja ''sen cahilsin ben senle tartışmam hıh'' diyecek rahatlığa ulaşmak dileğiyle..

Çünkü Amerika'da müslüman düşmanı, hepsinin müslümanlarla yaptığı ticaret içeriden yıkma ve sömürme politikası üzerine
Ortadoğudaki terör örgütü olarak bilinen oluşumlar, o milyarlarca dolar kaynağı nereden buldular ??
Terör Filistin'e uygulanandır, kendisine ait olmayan bir yere çöken İsrail'dir, madem tarihçisiniz benden iyi bilirisiniz
Türkiye'yi güçlendirmek işine gelir miydi Amerika'nın, İsrail elinin altında böcek gibi, o kadar yatırımı Türkiye'ye yapsaydı başına bela olurduk

Ey iman edenler! Yahudileri ve Hristiyanları dost edinmeyin.Onlar birbirlerinin dostlarıdırlar.İçinizden kim onları dost edinirse şüphe yok ki,o da onlardandır.Muhakkak ki Allah o zalimleri hidayete,doğru yola iletmez. (Mâide Sûresi, 5:51)

tarihçi olduğuna emin misin arkadaşım?

israil mi istilacı filistin mi?

Tabii zavalli israil filistinliler gidip onlarin ülkesini isgal etti,sonra zalim filistin yillardan beri israili abluka altina almis zulm ediyor yine zalim filistin israilin bes yasindaki cocuklarini bile göz altina aliyor!!! Adam ne yapsin bütün ailesini akrabalarini öldürmüsler evini basina yikmisslar ama olsun hic karsilik vermeden sussun ISGALCI ISRAILIN zulmüne boyun egsin bende olsam elimden geleni yaparim zaten kaybedecek neyi kalmiski

Çevresinde onlarca ülke,müteffik ya da ittifak olduğu yüzlerce ülke mevcutken ;
Mevcut savaş durumu yalnızca,ateşkes halinde iken kendisine füzeler yağdıran Hamas ile ise,ben İsrail'i haksız görmüyorum.

Militarist açıdan İsrail cani derseniz,doğruluk payı var ama dinle alakası olmayan Kuzey Kore de İsraile füze yağdırsa,İsrail aynı karşılıı verirdi.

Nasıl elde ettiklerinin önemi yok mu? Seni bugün gelip biri döve döve evinden dışarı atsa, kuzu kuzu kabul edip başka bir ev mi bulursun kendine??

Sana tek bir öneri de bulunacaktım, bahçene gargat ağacı dikmeyi unutma diyecektim ama yahudi de değilmişsin...

HAMAS gidip Tokyo'ya füze atsın bakalım

bence birileri senin zihniyetine füze atmış gibi geldi bana..şu 30 füze kampanyasını ben göremedim zaten duymamıştım nerde yazıyor İsrail gazetelerinde mi ..
biliyor musun geçenlerde de kuzey kore dünya kupasında final oynadığını söyleyip tv lerde yayın yapmıştı..oysa kuzey kore hariç tüm dünya arjantinle almanyanın oynadığını izliyorduk..acaba kuzey körenin haklılık payımı varki

Pkk ve Işıd Hamasla bir değil
Terörü asla savunmuyorum
Ama Hamas yönetimsizlik sonucu ortaya çıkmaya mecbur bir oluşumdu
Yaser Arafat'ın ölümünden sonra yerine gelecek olanın acziyetindendir
Pkk ve Işıd devlet içinde terör örgütüdür

Vatan savunması esas ise adamlar çalınan vatanları için savaşıyor o zaman doğru yoldalar değil mi
İsrail'in ki vatan savunması falan değil, vatan isteyen kendisine verilen yerde edebiyle oturur, o zaman biri bulaşırsa haklıdır
İsrail bölge durulsun istemiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…