GAZZE deki kardeşlerimiz için sadece bir dua.....

Hell yeah !!

pardon merak ettim ırkın nedir acaba.....

10. kez yazıyorum.

Türklerinde ana yurdu orta asyadır,savaşarak bu toprakla gelmiş,kan dökerek kazanmıştır.
O halde orta asyaya dönelim ?

bu sebeple afrika ülkeleri İngiliz ve Fransızlar tarafından katliamlarla işgal edilmiş daha sonra misyonerlik faaliyetlerine başlamışlardır hata yapmışız dinimiz için savaşarak önce savaşıp sonra islami misyonerlik yapacaktık çok geç öğrendik fettullah gülen gözlerimizi açtı bak şimdi okul açıp yayıyoruz dinimizi...

sen ne söyledinde kaynak bildirdin....yorumlarında hiç bi kaynak göremedim..iki edebiyat yapınca tarih yorumcusumu sandın kendi pardonda

çocukların oyun oynarken öldürüldüğü,bombalandığı,savaştan kaçerken susuzlukktan,açlıktan akbabalara yem olduğu,kimyasal silahlarla saldırıya uğrayıp yanarak can verdikleri bir dünyada yaşayıp da hiçbir şey yapmadan oturduğum olanları tv den izeyip sadece lanetler yağdırabildiğim için utanıyorum kendimden! insanlar ölüyor biz izliyoruz..

filistin halkı,uygur türkleri,türkmenler ve dünyanın herhangi bir yerinde öldürülen masumlar hepsi için yapacak bi şeyler olmalı da dünya uyuyor nedense..

çocuklar uyurken susulur ölürken değil derler..

amerika israil e destek olmak zorunda çünkü ekonomileri yahudilerin elinde
bunu bilmiyor olmazsınız heralde
çalışkan oldukları için değil hanımefendi

Dinim : İnsanlık
Vatanım : Sınırların olmadığı bir dünya

Irk diye bir kelimeyi kabul etmiyorum,benim lügatımda yer almıyor.

Irklardan,dinlerden,savaşlardan bağımsız bir dünya için ütopyalar kuran bir insanım işte.

kan dökmeden geçinmenin bir yolu yokmu sizce..bunu suriye içinde diyorum ..İsrail içinde..neden bu kadar kan dökülüyor,dökülmek zorundamı..artık savaş olmasını istemiyorum..

Yahu bırakın eminim ki kendisi bir taraftan genetik kodlarla baglıdır oraya..

Yoksa böyle bir şekilde israil'in yaptığı katliami haklı görebilecek en azından merhameti ilke edinmiş bir insanın elinden çıkabilecek sözler degil onlar..

Vardır özünde bir yarası...

Aramızda para toplayıp hatunun uçak biletini keselim...

Yoksa burada gelip ben tespit sı.....cılık oynayacak..

Konustugun lafa dikkat et kafana tas yagar sonra görürsün bilgilik taslamayi..zaten siyonistler senin gibi düsündükleri icin saldiriyorlar insanlara ac köpek gibi..onlarin derdi yok hamas füze firlatmis bilmem ne degil onlarin derdi Filistini yok edip elegecirmek bunu herkeste cok iyi biliyor burda ötmesi kolay sayin bilge hanim..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

10. kez yazıyorum.

Türklerinde ana yurdu orta asyadır,savaşarak bu toprakla gelmiş,kan dökerek kazanmıştır.
O halde orta asyaya dönelim ?

sen hangi çağdan bahsediyorsun şimdi türklerin bu olay kaç bin yıl önce pkk nın yaptığı hangi tarihte nasıl bunları birbirine benzetebildin ?

Irktan değil Miskcim
Arkadaş kimlik karmaşası yaşıyo
Daha babasının haberi yok inancından gelmiş sanalda ahkam kesiyo işte
Naparsın tek konuşabildiği ortam burası ve o yüzden açıyo ağzını yumuyo gözünü

Allahu Ekber ile bile alay edebiliyo !!!

sen ne söyledinde kaynak bildirdin....yorumlarında hiç bi kaynak göremedim..iki edebiyat yapınca tarih yorumcusumu sandın kendi pardonda

İsteyen olmadı ki.
Cidden konuşmak isteyen varsa Üniversiteme beklerim,çok ciddiyim,maksat beyin fırtınası.

''sen saçmalıyosun yaa suss hadi biz ya cebbar çekicez'' şeklinde saldırıyor herkes.

1-2 üyeyi hariç tutuyorum tabi,ben kimseye hakaret dahi etmedim,insanlar kendinden geçiyor

ütopyalar gerçek olsa keşke değil mi maalesef biz gerçek dünyada ikamet ediyoruz

ok.......bende türküm....daha dikkatli konuşursan memnun olurum Türk'ler için

Lafının arkasında dur,hesap numaramı atacağım,bekliyorum

Türklerde orta asyaya dönsün o halde

Semitist arkadaş,

Sapla samanı karıştırma...

Fetih zamanları biteli çok oldu yüzyıllar geçti. Bugün methettiğin Amerika Avrupa daki devletlerde fetih politikası ile kurulmuştur...

İsrail ona verilen toprak parçasını savunmuyor gittikçe yayılıyor Filistin i yok etmek istiyor, Filistin in napması lazım? tepsi içinde topraklarını sunması mı gerekiyordu?

İsrail in haritası 60 yılda işgal ettiği topraklar kabak gibi meydanda...

aaa lütfen ama beni kırıyosun bak kaç kere kaynak diye yazdım link istedim cnn dedin geçtin tv den takip etmiyor muydun sen hayatı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…