GAZZE deki kardeşlerimiz için sadece bir dua.....

valla canım ben kışlalarda büyüdüm savaş taktiklerini gayet iyi biliyorum bu konuda sağlam bir eğitimim var şayet bu zihniyetinle ileride öğrenci yetiştirip beyin bulayacaksın biz kadınlar kulübü olarak sana finansman sağlayabiliriz..çünkü ben evladımı senin gibi birilerinin eline bırakmaktan korkarım...şimdi sana saygısızca goygoy deme fırsatını vereceğim ama ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM

Hell yeah !! En Büyük TÜRKİYE

Türklerin savaşlarda katliam uygulamadığına inanıyorsan,tarihi lise kitaplarından öğrenmişsin demektir.
Cihat ne demektir ? Savaşarak dini yaymak demektir.
Türkler yüzlerce yıl cihat politikası adı altında insanları katletmiş,çocuklarını zorla müslüman yapmıştır.

Bu sebeple bütün dünya bizden nefret ediyor.
Gerçi siz ''3 tarafımız denizle çevrili bizi kıskanıyorlar :KK43:(('' kafasında iseniz bilemem.

pardon merak ettim ırkın nedir acaba.....

Nasıl elde ettiklerinin önemi yok mu? Seni bugün gelip biri döve döve evinden dışarı atsa, kuzu kuzu kabul edip başka bir ev mi bulursun kendine??

Ne tarihi okudun sen, yahudi tarihi mi? Hiç kimse çocukların ölmesini haklı gösteremez.. Adamlar resmen eğlence için dün plajda top oynayan 4 tane çocuğu öldürdüler.

Önce haddini bileceksin, sonra yorum yapacaksın.. Müslüman mahallesinde salyangoz sattırmaz kimse sana..

10. kez yazıyorum.

Türklerinde ana yurdu orta asyadır,savaşarak bu toprakla gelmiş,kan dökerek kazanmıştır.
O halde orta asyaya dönelim ?

Türklerin savaşlarda katliam uygulamadığına inanıyorsan,tarihi lise kitaplarından öğrenmişsin demektir.
Cihat ne demektir ? Savaşarak dini yaymak demektir.
Türkler yüzlerce yıl cihat politikası adı altında insanları katletmiş,çocuklarını zorla müslüman yapmıştır.

Bu sebeple bütün dünya bizden nefret ediyor.
Gerçi siz ''3 tarafımız denizle çevrili bizi kıskanıyorlar :KK43:(('' kafasında iseniz bilemem.

bu sebeple afrika ülkeleri İngiliz ve Fransızlar tarafından katliamlarla işgal edilmiş daha sonra misyonerlik faaliyetlerine başlamışlardır hata yapmışız dinimiz için savaşarak önce savaşıp sonra islami misyonerlik yapacaktık çok geç öğrendik fettullah gülen gözlerimizi açtı bak şimdi okul açıp yayıyoruz dinimizi...

Sizin gibi kudretli hocalarımız olsa keşke,bizimkiler işte ingilterede doktora yapmış falan.
Kadınlar klübünde yüksek lisans yapmış bir üye,Üniversiteleri eleştiriyor,mesajlarında tek bir anti-tez ve kaynak yok,hunharca saldırıyor hahahahaha

sen ne söyledinde kaynak bildirdin....yorumlarında hiç bi kaynak göremedim..iki edebiyat yapınca tarih yorumcusumu sandın kendi pardonda

çocukların oyun oynarken öldürüldüğü,bombalandığı,savaştan kaçerken susuzlukktan,açlıktan akbabalara yem olduğu,kimyasal silahlarla saldırıya uğrayıp yanarak can verdikleri bir dünyada yaşayıp da hiçbir şey yapmadan oturduğum olanları tv den izeyip sadece lanetler yağdırabildiğim için utanıyorum kendimden! insanlar ölüyor biz izliyoruz..

filistin halkı,uygur türkleri,türkmenler ve dünyanın herhangi bir yerinde öldürülen masumlar hepsi için yapacak bi şeyler olmalı da dünya uyuyor nedense..

çocuklar uyurken susulur ölürken değil derler..

Ben zaten tarihçiyim.

Sırası ile cevap veriyim ;

Amerika neden yüzlerce ülke içerisinde İsrail'e destek olmak istiyor ? Neden Türkiye değil ?
Yahudi ırkı inanılmaz derecede zeki ve çalışkan.Bugün yararlandığınız bütün tıbbi destekler yahudi ürünüdür.
Amerika,İsrail'e değil İsrail,Amerika'ya destek olmaktadır.İsrail bilimdir,Amerika ise labrotuvar..

İsrail müslüman düşmanı olsa,İran,Türkiye,Suriye ve Arabistanın bir numaralı ticaret ortağı olmazdı.
Onların derdi ülkelerine deliler gibi füze yağdıran Hamas ile.

Terörün dini olmaz,din gözlerinize terörü masumlaştıracak derecede perde çekiyor.

amerika israil e destek olmak zorunda çünkü ekonomileri yahudilerin elinde
bunu bilmiyor olmazsınız heralde
çalışkan oldukları için değil hanımefendi

Dinim : İnsanlık
Vatanım : Sınırların olmadığı bir dünya

Irk diye bir kelimeyi kabul etmiyorum,benim lügatımda yer almıyor.

Irklardan,dinlerden,savaşlardan bağımsız bir dünya için ütopyalar kuran bir insanım işte.

Sen hem ''İsrail bu topraklara sonradan geldi önceden Filistin vardı'' diyorsun.
Bende ; Bizden yüzlerce yıl önce burada Kürtler vardı diyorum.

Demek ki anayurt kavramı mantıksız,İsrail yarım asırdır o topraklarda ise savunacak elbette.
PKK ülke işgal etmeye çalışmıyor,kendi siyasi isteklerini yerine getirmek için alçakça katliam yapıyor.

kan dökmeden geçinmenin bir yolu yokmu sizce..bunu suriye içinde diyorum ..İsrail içinde..neden bu kadar kan dökülüyor,dökülmek zorundamı..artık savaş olmasını istemiyorum..

Yahu bırakın eminim ki kendisi bir taraftan genetik kodlarla baglıdır oraya..

Yoksa böyle bir şekilde israil'in yaptığı katliami haklı görebilecek en azından merhameti ilke edinmiş bir insanın elinden çıkabilecek sözler degil onlar..

Vardır özünde bir yarası...

Aramızda para toplayıp hatunun uçak biletini keselim...

Yoksa burada gelip ben tespit sı.....cılık oynayacak..

IŞID,PKK,HAMAS

hepsi terör örgütüdür,sivilleri katleder,bir amacı vardır hepsinin,kimisi dini,kimisi siyasi niteliklerden doğmuştur fakat bu onları masum yapmaz.

Allahuağğğğğbar diyerek kafa kesmek masum mudur ?

Konustugun lafa dikkat et kafana tas yagar sonra görürsün bilgilik taslamayi..zaten siyonistler senin gibi düsündükleri icin saldiriyorlar insanlara ac köpek gibi..onlarin derdi yok hamas füze firlatmis bilmem ne degil onlarin derdi Filistini yok edip elegecirmek bunu herkeste cok iyi biliyor burda ötmesi kolay sayin bilge hanim..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

10. kez yazıyorum.

Türklerinde ana yurdu orta asyadır,savaşarak bu toprakla gelmiş,kan dökerek kazanmıştır.
O halde orta asyaya dönelim ?

sen hangi çağdan bahsediyorsun şimdi türklerin bu olay kaç bin yıl önce pkk nın yaptığı hangi tarihte nasıl bunları birbirine benzetebildin ?

Irktan değil Miskcim
Arkadaş kimlik karmaşası yaşıyo
Daha babasının haberi yok inancından gelmiş sanalda ahkam kesiyo işte
Naparsın tek konuşabildiği ortam burası ve o yüzden açıyo ağzını yumuyo gözünü

Allahu Ekber ile bile alay edebiliyo !!!

sen ne söyledinde kaynak bildirdin....yorumlarında hiç bi kaynak göremedim..iki edebiyat yapınca tarih yorumcusumu sandın kendi pardonda

İsteyen olmadı ki.
Cidden konuşmak isteyen varsa Üniversiteme beklerim,çok ciddiyim,maksat beyin fırtınası.

''sen saçmalıyosun yaa suss hadi biz ya cebbar çekicez'' şeklinde saldırıyor herkes.

1-2 üyeyi hariç tutuyorum tabi,ben kimseye hakaret dahi etmedim,insanlar kendinden geçiyor

Irklardan,dinlerden,savaşlardan bağımsız bir dünya için ütopyalar kuran bir insanım işte.

ütopyalar gerçek olsa keşke değil mi maalesef biz gerçek dünyada ikamet ediyoruz:KK39:

ok.......bende türküm....daha dikkatli konuşursan memnun olurum Türk'ler için

Yahu bırakın eminim ki kendisi bir taraftan genetik kodlarla baglıdır oraya..

Yoksa böyle bir şekilde israil'in yaptığı katliami haklı görebilecek en azından merhameti ilke edinmiş bir insanın elinden çıkabilecek sözler degil onlar..

Vardır özünde bir yarası...

Aramızda para toplayıp hatunun uçak biletini keselim...

Yoksa burada gelip ben tespit sı.....cılık oynayacak..

Lafının arkasında dur,hesap numaramı atacağım,bekliyorum

Türklerde orta asyaya dönsün o halde En Büyük TÜRKİYE

Semitist arkadaş,

Sapla samanı karıştırma...

Fetih zamanları biteli çok oldu yüzyıllar geçti. Bugün methettiğin Amerika Avrupa daki devletlerde fetih politikası ile kurulmuştur...

İsrail ona verilen toprak parçasını savunmuyor gittikçe yayılıyor Filistin i yok etmek istiyor, Filistin in napması lazım? tepsi içinde topraklarını sunması mı gerekiyordu?

İsrail in haritası 60 yılda işgal ettiği topraklar kabak gibi meydanda...

İsteyen olmadı ki.
Cidden konuşmak isteyen varsa Üniversiteme beklerim,çok ciddiyim,maksat beyin fırtınası.

''sen saçmalıyosun yaa suss hadi biz ya cebbar çekicez'' şeklinde saldırıyor herkes.

1-2 üyeyi hariç tutuyorum tabi,ben kimseye hakaret dahi etmedim,insanlar kendinden geçiyor

aaa lütfen ama beni kırıyosun bak kaç kere kaynak diye yazdım link istedim cnn dedin geçtin tv den takip etmiyor muydun sen hayatı...

X