Garsonları canlarından bezdiren izmir buluşması ikiiiiiiii fotaları

yaklaşık 1 yıl önce hayatıma giren ve vazgeçilmezlerimden olan kk arkadaşlarımdan bir kısmıyla yine süper bir gün geçirdim :enbuyukkk:
hepiniz çok sıcak ve samimisiniz ..herkes çok samimi ,yalansız , sahte gülücüklerden uzak insanlar.. a.s.
hepinizle beraber olmaktan mutluluk duydum dostlarım Şeniz

KAR arkadaşımızın istanbuldan yolladığı pasta biizim için büyük bir süprz oldu çok tşk. ederiz a.s.
ayrıca tlf la çankırı dan katılan turuncu 86
düzceden katılan kahve delisi arkadaşlarımada sevgiler............ Şeniz

Başımızın üstünde yerin var canom...ŞenizŞenizŞeniz

Şeniz Şeniz Şeniz taş ablam benem :jeyyar:

burcim zayıflamış mı gördüm seni yerimseniben

Murgizin annesi,First Lady ablam,Güneş ablam kocaman öpüyorum burdan sizi:1hug:
Yengecim Burcum,Nazar Boncuğum süper çıkmışsınız
Allah nazarlardan saklasın,dostluğunuz daim olsun inşallah...a.s.

burcuu ablaaam yıllanmış şarap gibisin maşallah:jeyyar:
nazar boncuğum çok tatlısın canem
adaşım sbule çok şekersin a.s.
tanıdıklarımı yazdım ama hepiniz çok şekersiniz a.s.

çok tşk ederim bi tanem Şeniz
bu arada yıllanmış şarap gibi derkennnnnn :çok üzgünüm: çokmu eskikimişim yada eskisin ama idare edersin mi demek istedin fisfisfis

Şeniz a.s. :1hug:

çok şekersiniz kızlar eglemişsiniz dostluk ne güzel şey..

nazarbocuğum senide görmüş oldum çok tatlı bir bayanmışsın kız sevgiler öptüm..

ayrıca tlf la çankırı dan katılan turuncu 86
düzceden katılan kahve delisi arkadaşlarımada sevgiler............ Şeniz
Canım ablam büyük zevk aldım seslerinizi alınca bian geldim sanki oraya
Şu geçirdiğim zor günlerden sonra bian için olsada keyiflendim gerçekten iyiki varsınız a.s.

ahh bir gün senide ateşimle yakabilsem :roflol:
a.s. Şeniz

olimmmmmm biriniz de çirkin olun beeee, ay ne güzel giyinmişiniz süslenmişiniz, allahım yavvv ne diiim size, pek güzelsiniz hayran kaldım yav, sblue len sende a z diilmişin haaaaa, gözler ye beni ye beni die bakio :roflol: diğer arkadaşları tanımıyom ama seni görmş oldum, dekoltende süper yani :roflol: şaka bi yana dosluğunuz daim olsun kızlar, çok beğendim fotolarınıızı, hepiniz çok tatlısınız çok cicisiniz, bileydim bende atlar gelirdim izmire :roflol:

Şeniz Şeniz Şeniz taş ablam benem :jeyyar:

burcim zayıflamış mı gördüm seni yerimseniben
allahım neler ısmarlasam sana buralardan delikafadulden a.s. hihoyyyt
Murgizin annesi,First Lady ablam,Güneş ablam kocaman öpüyorum burdan sizi:1hug:
Yengecim Burcum,Nazar Boncuğum süper çıkmışsınız
Allah nazarlardan saklasın,dostluğunuz daim olsun inşallah...a.s.

tşk edreriz çiçeğimm Şeniz a.s.

yavrum yiyemen sen benii baksana ben bilem kendimden korktuum :roflol:

hey allaım yaaa pastayamı üzüleyim cokacimcoook sizi tanıyamadığımamı üzüleyim gelemediğimemi üzüleyim kafamçokkarıştı ,,çok tatlısınız çokkk bana gelip sosis piirirmisiniz haa:roflol:...sizinle olmak vardı ayyy biz burda çok bekledik sizi çok üzüldük çok<<:çok üzgünüm: inşallah beni birdahakine kimse tutamazzzz.yasakkelime..çok şekersiniz öptm hepinizi.kaydirigubbakcemile3

hepinize yorum lar için tek tek tşk ediyorum
alıntı yapmadım çok uzun olacak die :)

[/QUOTE]
kızlar hepınız harıkasınız dostlugunuz daım olsun a.s.(bu arada arkadakı sef garsonun bakısına dıkkat artık yeter der gıbı :roflol:)

oy anam oyyyyyy nası kıskandım nası kıskandım çatt die çatladım ortadan.. banane ya bende taşınacam izmire olmuo böle uzaktan....içim gitti sizlri görünce ne eğlenmişinizdir cadılar sizi....
banan banane bnde gelmk istiom ya.....

bütün tepsiyi ben yidim kar tatlım kimsee virmediiim recime başliim ya son gün die homudu homudu yidiim cokacimcoook

:1shok::1shok::1shok:
Vay pastanın halinekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
İstanbuldan buluşma günümüzü hatırlayarak bize pasta gönderme nezaketinde bulunan küçük kankim KAR'a teşekkürlerimizi bir borç biliriz...We love you KAR...Şeniz:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…