Garsonları canlarından bezdiren izmir buluşması ikiiiiiiii fotaları

harikaydınız ..hepinize tekrar tekrar teşekür ediyorum ..iyiki tanımışım sizleri ...isim yazmıycam ayırmıycam hepiniz süperdiniz ..inş tekrar görüşürüz ..uzun zamandır geçirdiğim en güzel günlerden biriydi ...başak cım kızın kesinlikle çoook tatlı ve uslu ...

kar çok ince düşüncelisin ..bu nazik ve güzel jestin için sana ne kadar teşekkür etsek azdır ...keşke sen olsaydın inan daha tatlı olurdu inş başka sefere senide görürüz ..izmirden bende kocaman bir öpücük yolluyorum ....

bütün tepsiyi ben yidim kar tatlım kimsee virmediiim recime başliim ya son gün die homudu homudu yidiim cokacimcoook

Son düzenleme:
oyyyyyyyyyy masallah hepinize
nasıl güzelsinizzzzz yüzler gülüyoooooo eglenılıyo ohhhhh :sm_cool:
Allah ım bozmasın bu gülen yüzleri hiç eksik etmesin inş :Saruboceq:
pastada yemişşiniz afiyet olsun kıslarrrrrrrr sositososito
burcu ablam fisrtlady ablam nazarboncugum kibelem sblue ......... hepiniz cok güzelsinizz gördüm a.s.
öptüm sizi izmirin güzelleriiiiiiii Şeniz

Son düzenleme:
hanımlar hepinizde çok güzelsiniz eeeeeeee boşuna dememişler izmirin kızları diye.çok eğlenceli de bir toplantı olmuşalkisalkisalkis

kızlar hepiniz çok tatlısınız çok güzel çıkmışsınız ve güzel bir gün geçirmişsiniz arkadşlığınız daim olur inşallah:Saruboceq:buarada güneş55 ablacım ve kuusuum sizleride görmüş oldum çok tatlısınızzzzz hepinizi öpüyorum kaydirigubbakcemile3şekerler sevgi ile kalınnnn.........

garsonları canından bezdiren izmir buluşması ikiiii delikafadulden
çenebazın ağzının suyunu akıtan izmir buluşması ikiiiiii delikafadulden
bi gün ben de gelicem delikafadulden
azmettim başarıcam delikafadulden
hepinizle yüzyüze de tanışıcam delikafadulden
biyere kaçemeyceksiniz delikafadulden

aaa evet güzel bi gündü ilk katılmamdı benimde değişiklik oldu çok memnun oldum hepinizle tanıştığıma

canlar hepiniz çok süpersinizzalkisalkisalkis

vallahi izmirin adına yaşışan ne kadar hatun varsa hepsi toplanmış oraya:enbuyukkk:

burcum herzamanki gibi çok sıcakk çok sempatik çok güzel taş gibin yani

nazarboncuğunu gördüğüme çok çok sevindim boncuk gibim kız maşaallah

kibele çok hoşsun canım her zamanki halin biliyorumma.s.

sblue çok sexii:jeyyar:vışşş nan vışşşş

desibel ne hamaratsın hee daha geçen istanbul buluşmasında değilmiydin a.s.

diğer kızları tanımıyorum ama sizleri gördüğüme sevindima.s.

ay unuttuğum varmıkii:uhm:

maşallah size kızlarrr
süppersiniz gene izmirli güzellerim :1hug:
ben burda nazar boncuğumuda görmüş oldum :asigim:
ayol çıtır bişeymiş bee
çıtı pıtı
maşallah boncuğuma
izmirli kızlara selamlar Şeniz

Yüklemeler bitti sanırım. Bende yorumlara başlıyayım.. Bu güzel gün için ayrı ayrı hepinize teşekkür ederim. Sizleri tanıdığıma çok sevindim. KAR nazik jestin için öncelikle çok teşekkür ederim. SBLUE canım; nickime gönlünden kopmuş bir z harfi ekleyip xeno'yu xzeno yapmışsın. Gözümden kaçmadı. ÇOK DOĞAL OLMUŞ :)))

izmirin güzelleri hepiniz cok süpersiniz bayildim allah o gülen yüzlerinizi soldurmasin neseniz hic eksik olmasin sizleri tanimaktan cok memnunum insallah yüz yüzede tanisir konusuruz öptüm hepiciginizihihoyyytŞenizŞeniz

desibel ne hamaratsın hee daha geçen istanbul buluşmasında değilmiydin a.s.

Kahve delüm siz de
yapın beni davet edin ben gelirüMMM...Buluşma manyaqı olucam yakında keh gidi keh...delikafadulden izmirden I love you...a.s.

Dostlugnuz daim olsun....ne kadar eglendigniz resmen burdan bile belli oluyor

Nazar boncugum...su gibisin...ne kadar saf ve temiz bir yüzün var...allah sahibine bagislasin seni...

Sblue...yavrimmmmm fotolarina bayildim:jeyyar:...sankim icimden bir ses Ikizlere Takkeeeee diye cigiriverdi bir anCADIARZU

Diger arkadaslara ve ablalarimada burdan selamlarimi yolluyorum....cok güzel ciktiniz hepiniz...alkisalkisalkis

düzelttim bikerem yorgunum ya kafamı kaldıı :dilcikar:

Hepiniz çok güzel çıkmışsınız hanımlar kutluyorum sizleri a.s.

Burcum ablam herzamanki gibi yakmışsın Şeniz

Desibel ablam çok hoşsun sefiyom seni :asigim:

Sblue çok hoşsun çok güzel bi yüzün var maşallah ayrıca ayakkabılarda süper
:jeyyar:

Başak35 ve firstlady hemşolarım harikasınız kadriyecim kızınada maşallah

Güneş55 ablam korgundan sevgiler :jeyyar: harikasın yine

Nazarboncuğum ve kibelem topik dostlarım çok güzelsiniz sizlerde maşallah

Devamını sabırsızlıkla bekliyorum.Haziranda yaklaştı hoşgeldin yaz buluşması olur sıradakide kaydirigubbakcemile3
Sedoştan koccaman öpcükler Şeniz

Başımızın üstünde yerin var canom...ŞenizŞenizŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…