Garsonları canlarından bezdiren izmir buluşması ikiiiiiiii fotaları

ay anacım hepiniz muhteşemsiniz maşallah ayrıca şunuda söylemeden geçemeyecem başak 35 kızına maşşallah rabbim nazarlardan korusun çok tatlı....allah dostluğunuzu daim etsin harikasınız...

gerçekten çok güzel bir gündü
hepinizi tanımak benim için büyük bir zevkti..............:enbuyukkk::enbuyukkk:

KAR cııım teee istanbullardan pasta göndermiş yemezmiyiz hiiç tatlım çok mahçup ettin bizi yüreğine sağlık bebeem çok teşekkür ederiz Şeniz

cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook

burcuu ablaaam yıllanmış şarap gibisin maşallah:jeyyar:
nazar boncuğum çok tatlısın canem
adaşım sbule çok şekersin a.s.
tanıdıklarımı yazdım ama hepiniz çok şekersiniz a.s.

] arkadaşımıza bu ince düşüncesinden dolayı kendi adıma öncelik izinleri olursa diğer arkdaşlarım adınada çok teşekkür ederim. umarım senide aramızda görürüz bi gün, izmir den sevgi dolu öpücüklerr[/COLOR][/B]
SıLıNDı ARTIKIN

Son düzenleme:
pastaaaa cnm kar cım sen bıtanesın ya ta ıstanbuldan ızmıre pasta ha bu cok buyuk bı ıncelık cnm ıns herzaman degerını bılen ınsanlarla karsılasırsın ve ayrıca desıbel ablamm ust bluzunu cok begendım ıstanbula gelırken getırme hatasında bulunursan goturme zahmetınden kurtulursun:) cnm ay gııb parlamısısn orda nazar degmesın kafama vuruuym ahh:) hepınıznde yuuznde gulumseme cok guzeldı devamı hep gelrı ınsss bend eıstnabul uskudardayımmm he burdada cafeye beklerım:))

kar arkadaşım pasta için çok tşkkürler gerçekten çok ince bir düşünceydi güzel bir sürpriz oldu allah kabul etsin diyeyim........

topicin kalabalığına bakın maaşallahı var :)))

kızlar gerçekten güzel bir gündü valla kızımda hiç yaramazlık yapmadı degilmi teyzeleri maşşallah fındıgıma burçinde sagolsun istanbullardan bize pasta gönderen teyzesinin pastasını yiyince başladı tepiklenmeye sagolasın kar arkadaşımız

essecim canım teşekkürlerrr...a.s.sana feda olsun bluz şekerim..Şeniz.ama ben bluzla 6 aylık hamile gibim çıkışım aaa...sinir oldum fotoları görünce...senağlama

essecim canım teşekkürlerrr...a.s.sana feda olsun bluz şekerim..Şeniz.ama ben bluzla 6 aylık hamile gibim çıkışım aaa...sinir oldum fotoları görünce...senağlama

ask olsun ablammm kendıne ıftıra edıoysun cokguzledınnn ısıl ısılll:))))hihoyyyt

Şenizafıyet olsunn kıslarrrrrr benım adımada yıyımmmmm desıbel kankımmmm rejımdeyımama sen benım yerımede yeseydın canımmm hepinız cokkk gusel cıkmışınızzz opuyorummm mucsksssss

kızlarrr şekerlerr biz süperizz yaaaaa çalcam fotoları bi yüklemem bitsin :jeyyar:

ayy videoda yüklemek isityom :icecream:

ay maşallah kızlar süpersiniz ya..k.k nın güzelleriiiiiiiiiiiiiii:hooray:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…