Garsonları canlarından bezdiren izmir buluşması ikiiiiiiii fotaları

Dostluğunuz daim olsun kızlar...
sblue gerçekten bana benziyormuşsun vallah.
Desibelim benzetmekte haklıymış.
İnşallah birgün şahsen tanışma fırsatı da yakalarız...
serayycım benzetmekte haklıyam di mi...fiziğin yanında kimyanız da benziooo...kaydirigubbakcemile5

aslında gelirdim kaçırmazdım biliyorsunuz:ecrin_bebek:
fakat iğnelerim kontrollerim vs. olmadı kızlar
bir kaç gün sonra ankaraya gidiyorum üst üste gelecekti
inşallah ankara dönüşü mutlu haberlerimle gelirim kutlama buluşması yaparız
hepiniz çok şekersiniz:asigim:
çok özledim sizlerisenağlama
yavrukuşum dıptısım mutlu haberlerle gel Ankaradan inşş..:Saruboceq::CüvCüv:.dualarım ve kalbim seninle... :asigim:

kızlar hepiniz çok tatlısınız çok güzel çıkmışsınız ve güzel bir gün geçirmişsiniz arkadşlığınız daim olur inşallah:Saruboceq:buarada güneş55 ablacım ve kuusuum sizleride görmüş oldum çok tatlısınızzzzz hepinizi öpüyorum kaydirigubbakcemile3şekerler sevgi ile kalınnnn.........
SAĞOL CANIM BENıM
allah doslugunuzu daim etsin arkadaslar günes aplam gene cok güzelsiniz :nazar:41 kere masallah

TEŞEKKÜR EDERıM ,CANIM,KALBıNıN GÜZELLıĞı O,:1hug:a.s.

Böyle gördümmüydü kıskanıyorum sizi kızlaryaaa.....CADIARZU
Balıkesirli yokmu fazla bilmiyorum ama burda kimse birbirini tanımıyo varsada yani...
Hepinize daha nice buluşmalara diyorum .....:smiley-cool:

tüm yorumlara tekrar teşekkürler alkisalkisalkis alkisalkisalkis

kahretsin yine gelemedim yine gelemedim içim gitti aklım kaldı ama olmadı o gün yine saat 17 ye kadar seminerdeydim inşaallah bi dahaki sefere ama artık bu kadar çok istemicem çünkü bişeyi çok isteyince olmuyomuş ya hakikate öle aramıza yeni katılan arkadaşlarla tanışmayıda , desibel ablamı yengeç burcunu, güneş ablamı sessizceyi görmeyi çok isterdim hepiniz harika çıkmışsınız öpüldünüzz kocaman kocaman

hakarkacım bizde seni özlemişdik canım .. gözlerimiz kapıdaydı hepp... bir dahakine inşallah görüşürüz.

kahretsin yine gelemedim yine gelemedim içim gitti aklım kaldı ama olmadı o gün yine saat 17 ye kadar seminerdeydim inşaallah bi dahaki sefere ama artık bu kadar çok istemicem çünkü bişeyi çok isteyince olmuyomuş ya hakikate öle aramıza yeni katılan arkadaşlarla tanışmayıda , desibel ablamı yengeç burcunu, güneş ablamı sessizceyi görmeyi çok isterdim hepiniz harika çıkmışsınız öpüldünüzz kocaman kocaman

başka buluşmaya inşallah canım......

resimler siliniyor haberiniz olsun arkadaşlar yetar üçgün kaldı . herkese teşekkürler

aaa öylemi sbule emeklerinize sağlık .usnac ında öyle ..yorumlara tekrar teşekkürler iyi akşamlar..

KIZLAR BEN SİLDİM FOTOLARI YORUMLARINIZ İÇİN ÇOK TŞ. EDERİZZ HEPİNİZ SÜPERİSNİZZa.s.

Hepinize maşallah arkadaşlar.:nazar::nazar::nazar:
Güzel memleketimin güzel hanımları;
Yüzü güzel, kalbi güzel sımsıcak dostlukların
bir parçası olmuşsunuz. Çok beğendim.
Boncuğum seni gördüğüme ayrıca çok sevindim.
Her biriniz sanki İzmirin kızlarına yapılan övgüleri
ispatlar haldesiniz. Boşuna dememişler ama değilmi...İzmirin hanımları bir başka.:lepi:
Sakarya 'dan kalbi hep ege de olan çalıkuşundan kucak dolusu sevgiler....
a.s.

Ya merakla bekliyordum ama göremedim :1no2:
of ya ne buluşmaya gelebildim ne fotoğrafları görebildim.. :1no2:

Böyle güzel bir günü organize eden ve katılan bütün dostlara teşekkürler. Ayrıca Kar arkadaşımızada pasta için teşekkürler. Yeni dostlar edindiğim için ve aranızda oldugum için çok mutlu oldum. Daha nice buluşmalarımız, muhabbetlerimiz olur inşallah. :Saruboceq:

andromache bizde seni tanıdığımıza çok memnun olduk iyiki gelmişsin ..sevgiler ...

X