Garsonları canlarından bezdiren izmir buluşması ikiiiiiiii fotaları

canım çok teşekkür ederiz. sizlerde çok güzelsinizdir. :1rolleyes:a.s

herkese iyi geceler ben artık çıkıcam hamilelik mağlum dinleneyim biraz öpüyorum herkesi görüşmek üzrere

butun herkes burda masalllah ayyy ben cok imrendim izmiremi tasinsam

inşallah bir gün tanışırız canım. izmire gelen tüm arkadaşlarımıza kapımız açık buyrun. Şeniz

AYYYY... oku oku bitiremedim sayfaları anca yazıyorumm...
çok güzel bir gün geçirdik emeği gecenlere teşekkürler..
Kar kardeşimizin gösterdiği incelik için çok teşekkür ediyorumm.. pastada bir harikaydı bu arada..

aman allahım güzelliklere bakın hepiniz birbirinizden muhteşemsiniz bugün aranızda olamadığım için çok üzüldüm ama sizleri çok seviyorum
bu arada kibelem saçının rengine bayıldım süper olmuş

her an bir süpriz yaparsın diye bekledim ama olmadı :1no2:
neyse mayısta görüşürüz inş cnm Şeniz

öncelikle ince düşüncesinden dolayı KAR arkadaşımıza pasta için teşekkür ederim. canım bizleri çok mahçup ettin. pastanda taze ve güzeldi. kesen bereketli olsun. biz pastadan ziyade seni aramızda görmeyi arzuluyoruz. Şeniz

izmirin güzelleri hepiniz cok süpersiniz bayildim allah o gülen yüzlerinizi soldurmasin neseniz hic eksik olmasin sizleri tanimaktan cok memnunum insallah yüz yüzede tanisir konusuruz öptüm hepiciginizihihoyyytŞenizŞeniz

canım keşke sende gelebilseydin. kulaklarını çınlattık bu arada. a.s.

kimden başlasam bilemedim
andromache : aramıza yeni katılmış olmasına rağmen buluşmaya geldi ve bizi çok mutlu etti a.s.
aylas biraz geç geldi pek görüşemedim tam izmir hatunuydu :jeyyar: darısı diğer buluşmalara
başak35 cnm arkadaşım candan tatlı hamisim benim birde prenses kızı ne diim daha ban sana Şeniz
desibel gönüllerde taht kurmuş üstüne laf söylemek nafiile
firstlady olmadığı zaman eksikliği hemmen hissedilen güzel insan a.s.
güneş55 kk nın ablası :lepi:
kibele190 uykucu güzellikim
march7 süpriz hanıım cnm arkadaşım sn bilioon Şeniz
kuşuum yeni tanıdım hoşsohbetli esmer bomba
murgizinannesi bi ablam daha olduuu :sm_cool:

usnac selvi boylum şipşakım anneciğinide gerirmiş hakikatlı evlat yerim seni ben cokacimcoook
nazarboncuğumbugün sessizdi ama topikte çene çene kendisi fotolarını beğenmesede çok güzel bi boncuk
sessizce yüzü güzel kendi güzel içi ayrı güzel tatlım
serap böyle çıtıpıti şirin hamile görmedim ömrümde :ecrin_bebek:
sgefox la bebişi çok yorulmuştu tatlım ama yinede geldi alkışı hakettii alkisalkisalkis alkisalkisalkis
xenosenin sohbetin ayrı bi güzel benim espirütüel arkadaşım enerjine hayranım
yengeçburcu fotoda belirtmiştiim :jeyyar:

yaa ne güselsiniz hepinis kıslarrr
herkezi tek tek öperim kucaklarım mıncıklarım..

kibiimmm...,
hatunum..
sana söyliceklerimi msnden dicem kuşummm :asigim:

güzel bir gündü ,herkese teşekkürler
kar pasta için teşekkürler ,çok düşüncelisin,

başka buluşmalarda bulunmak dileğiyle......

Son düzenleme:

canım bizde seni kocaman öpüyoruz. :1hug:a.s.

allah doslugunuzu daim etsin arkadaslar günes aplam gene cok güzelsiniz 41 kere masallah

tanıdığım,fisrtleydi,güneş55,murgizinannesi,sblue,desibel kızlar herzaman ki gibi çok çok harikasınız. alkisalkisalkis

nazarboncuğum allahım ne kadar güzelsin sen yaa maşallah allah sahibine bağışlasın.cıtır cıtır,kaşgöz gerisi söz diyorum tü tüü binkere maşşallah.

yengecburcuda gercekten yakıyoo .:1hug:
aslında bütün bayanlar yakıyoooo.izmirin sıcağı az gelir hanımlar yanınızda.şahanesiniz.

ayy sizleri anlatacak kelime daha içat edilmemiş sanırım.herşey yetersiz kalıyor.hanımlar bayıldım inanın hepinize.alkisalkisalkis :asigim:

hergününüz böyle olsun.yüzleriniz hiç solmasın. hele hele

o ufaklık desen geleceğin tam bir sarışın afeti.yerim onu ben yaa.Şeniz

dosluğunuza :içelim:

hanımlar hepiniz çok güzel harika çıkmışsınız sizi görerek tanımak daha güzel yüzünüzdeki mutluluktan belli gününüz çok güzel geçmiş dostluğunuz daim olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…