Garsonları canlarından bezdiren izmir buluşması ikiiiiiiii fotaları

burcunun hatırlatması ve isteğiyle son kare
ay bu garson çocuk ta benide çekin benide diye beynimizi yedi bide bakiim yakışıklı çıktımmı demez mi :roflol:

Son düzenleme:
kızlar hepınız harıkasınız dostlugunuz daım olsun a.s.(bu arada arkadakı sef garsonun bakısına dıkkat artık yeter der gıbı :roflol:)[/QUOTE]

ah aaahh bunlar ii halleriydi cnm

burcunun hatırlatması ve isteğiyle son kare
ay bu garson çocuk ta benide çekin benide diye beynimizi yedi bide bakiim yakışıklı çıktımmı demez mi :roflol:
my.php
[/URL][/IMG]

Buluşmadan sonra Avrupa seyahatim vardı da ondan valizim elimde...yanlış anlamayın yani...:)):sm_cool:

Aneyyy kıs sblue bu çocuk niye geçmiş karenin içine aaa..kafamçokkarıştı.bi de güzel güzel poz vermiş....delikafadulden

oyyy oyy oyyyyy kurban olayaım izmirime dağı taşı fıstık kaynıyyooooooo

anacım yıkmışınız ortalığı maşallah diyorum öncelikle sonrasında ise aranızda olamadığım için çok daha fazla üzüldüm fotoları görünce....

güneş ablam ve sblue ile fuar buluşmasında tanışmıştık ama diğerlerine gözlerim önceki buluşma fotolarından aşina... amaaaaa iki kişiye değinmeden geçemicemmmmm kuusuummmmmm nazarboncuğummm süpersiniz canlarım çok isterdim orada olmayı ama mutlaka görüşeceğiz nazarboncuğum anneme geldiğim zaman mutlaka arıyacağım seni dondurma yiyyecez unutmaaaaaa:icecream:

kusuuummm ayarlayalım şu havalar ısınınca yaaa

hepinize kucak dolusu sevgiler ve kocammmmaaaannnn öpücüklerŞeniz
DOSTLUĞUNUZ DAİM OLSUN:nazar: :nazar: :nazar:

resimlerden daha daha güzeldiniz bence aaaa bak bak doyamadım valla yapıştım gene oturduğum yere çook çook çook memnum oldum sizleri tanıdğıma benim için süper bi gündü iyiki gelmişim ayrıca pasta için çook çoook teşekkür ederiz ortam zaten tatlıydı pasta iyice tatlandırdı

oyyy oyy oyyyyy kurban olayaım izmirime dağı taşı fıstık kaynıyyooooooo

anacım yıkmışınız ortalığı maşallah diyorum öncelikle sonrasında ise aranızda olamadığım için çok daha fazla üzüldüm fotoları görünce....

güneş ablam ve sblue ile fuar buluşmasında tanışmıştık ama diğerlerine gözlerim önceki buluşma fotolarından aşina... amaaaaa iki kişiye değinmeden geçemicemmmmm kuusuummmmmm nazarboncuğummm süpersiniz canlarım çok isterdim orada olmayı ama mutlaka görüşeceğiz nazarboncuğum anneme geldiğim zaman mutlaka arıyacağım seni dondurma yiyyecez unutmaaaaaa:icecream:

kusuuummm ayarlayalım şu havalar ısınınca yaaa

hepinize kucak dolusu sevgiler ve kocammmmaaaannnn öpücüklerŞeniz
DOSTLUĞUNUZ DAİM OLSUN:nazar: :nazar: :nazar:
canım benim çok tşkkürler ara tabi her zaman beklerim dondurma sözünüde unutmadım zati aklımda:icecream::icecream:
resimlerden daha daha güzeldiniz bence aaaa bak bak doyamadım valla yapıştım gene oturduğum yere çook çook çook memnum oldum sizleri tanıdğıma benim için süper bi gündü iyiki gelmişim ayrıca pasta için çook çoook teşekkür ederiz ortam zaten tatlıydı pasta iyice tatlandırdı

cnm benim o senin güzelliğin
hamilelik çok yakışmış sana allah tamamına erdirsin tatlım
bizde seni tanıdığımıza çok memnunuz :)

Dostlugnuz daim olsun....ne kadar eglendigniz resmen burdan bile belli oluyor
Nazar boncugum...su gibisin...ne kadar saf ve temiz bir yüzün var...allah sahibine bagislasin seni...
çok tşk sultanım saol varol değerli yorumların için tşk :)
o senin güzelliğin..........a.s.a.s.

AY BU NE GÜZELİK YARABİM NAZARLARDAN ALLAH SİZİ KORUSUN:)
HEPİNİZ AYRI AYRI ŞIKSINIZ CANLARIM BENİMMM:)
--------------------firstlady
--------------GÜNEŞ ABLA
-------------MURGİZİNANNESİ
---------------DESİBEL
SİZLERİ GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYDUM NİCE BULUŞMALARR:)

canım çok teşekkür ederiz. inşallah bir güna.s.:1hug: tüm arkadaşlarla tanışırız.

turuncum topic dostum sanada değerli
yorumların için çok tşk atladığım varsa kusura bakmayın
özelinize yazıyorum ama yinede atladığımolursa kusura bakmayın bütün arkadaşlar çok tşkkürler...........

arkadaşlar süpersiniz hepiniz yaa boncuğumm kız sen ne tatlıymışın öylee yirim ben senii Şeniz sağol tatlım link için

İzmir buluşma topiğini açıp ta fotolara bakarak yorum yapan tüm KK arkadaşlarımıza teşekkürleRRR...İzmirden sevgileRRR...a.s.a.s.

oy oy oy....izmirin bütün güzelleri bir araya toplanmış..gününüzün güzelliği resimlerinize yansımış..
hepiniz çok güzelsiniz.ama tanışmayı çok istediğim ablalarımı görme fırsatı buldum.özellikle murgizinannesi ablacım yorumların gibi içten ve samimisin.firstlady ablam neşen gözlerinden fışkırıyo valla..
allah dostluğunuzu daim etsin.inşallah bigün hepinizle yüzyüzede tanışma fırsatımız olur..

X