Galiba 6 aylık sevgilim tarafından dolandırıldım.

Ahahaha ben çok iyi anlıyorum valla ne hissettiklerini çünkü benzer bir travmayla bizzat canavara dönüştüm çok şükür Benim gibi bı aşk kadınını bile kill bill e çeviren hayat utansın bacım

Saka gibi gerçekten, ben çocuğuma söylüyorum bunu genelde:) hayati boyunca unutamayacak bu kazığı yalniz, mugeye cikanlara nasil oluyor da kaniyorlar diyordum, boyle kanıyorlarmis.
Kaybetme korkusu bu bence, başka bir şey değil. Normalde insan soğur karşısında maddi meselelerden sürekli sızlanan, uman bir erkekten ama bazı kadınlar içim ilişki bitmesin de ne okursa olsun modunda oluyor.
Bir değil iki değil üç defa olmuş, kendisine kalsa biraz ucuzundan takım elbise de alacakmış da gururu incinmiş sevgilisinin küsmüş, topuklamanın yolunu bulmuş.

Insanin basireti baglanmasin valla, sonuçları fecaat.

Acaba şu senaryoyu yer mi ve senin şartların bu senaryoya uyar mı?
Hayatim babam bana araba alacak yardimina ihtiyacim var piyasası düşmeyen, istedigimizde hemen elden cikarabilecegimiz 2-3 milyonluk bir sey ne alabiliriz fikir ver bana birlikte karar verelim. Hem evlenince satar ev alırız ya da belki is kurariz bu bizim icin buyuk bir firsat desen.
Arabaya karar verince de Ileride kardeşlerimle miras acisindan sorun yasamak istemiyorum.. Bu nedenle ödemenin arac sahibine direkt babamin degil de benim hesabimdan yapilmasi gerek ama odemelerimde aksama oldugu icin para yatar yatmaz banka hesabimdan 250 binlik tutarı cekecek ve arac parasi eksilecek bunu hemen odememiz lazim desen belki bir ihtimal yer.

Mantik hatası yada açık varsa el attın kizlar

Kaybettiği meblağ ailenin haberi olacak icra gelecek cebinde 100 lira olmayacak hale geldiğinde ayılıp kopabiliyorlar ancak…
Kadın 3m kaybettiğinde kaldırıldığını kabullenmiş ya

Konu sahibi basta sizin cevreniz de ciddi sorunlu. Ise cevrenizi degistirerek baslayin. 6 aylik bir iliskide evleneceginize kesin gozuyle bakan bir cevreniz var.

Bir erkek sizden para isteyince sogumuyor musunuz? Yoksa bunlar sizinle evlensin ve sizi daha cok sevsin diye yaptiginiz seyler mi?

6 aylik bir iliskide bahsediyoruz bakin evlilik degil bu ve siz adama aramizda senin paran benim param mevzusu yok diyorsunuz. Neden yok?

nisanlimla senelerdir tanisiyoruz ve cocukluk askiyiz. bunca yil benden bu kadar yuklu bir meblag istedigini hatirlamiyorum hatta istedigi minik miktarlar bir iki seferdir onuda bi gun sonra veya bi hafta sonra hemen atar miktarlarda 300-500tldir en fazla. bence bir erkek sevgilisinden, esinden bu kadar buyuk meblag istiyorsa onun karakterinde problem vardir utanmada yok sizinkinde masallah yani. siz guzel dille sert yapmadan paranizi isteyin olmuyorsa ailesiyle durumu paylasin,bu tipte bi karaktere sert yapsaniz kacar gider o yuzden tatli dili birakmamak lazim en az zararla kurtulun

İnsanlar kocasına borç vermeye çekiniyor siz neye güvendiniz?
Hayatta vermezdim, veriyorsamda senet yaparım.

Çok ama çok üzüldüm. Adam sizin ve ailenizin durumunu bilerek ilişkiye başlamış ve ömür boyu bu şekilde üzerinizden geçinmeyi planlamış. Evliliğe gitme ihtimali olduğuna inanırım çünkü siz onun yatırımısınız. Evlilik masraflarını hallederseniz evlenebilirsiniz. Yaptığı herşey manipülasyon, ve siz de bayağı kanmışsınız bunlara. Paranızı nasıl geri alırsınız bilmiyorum ama sevilmek istiyorsanız acil ayrılmanız lazım.

40 yıllık evliler bile yeri geliyor senin paran benim param yapıyor. 6 aylık ilişkide "paramız" "bütçemiz" diyip durmussun adama.
Hem paranı yedirdim, üstelik olmayan paranı yedirdim bir de borç faiz stresine girdin. Hem de yine sen kötü oldun. Herif Hem parayı alıyor Hem de gönlünün yapılmasını istiyor.
Bence sen biraz daha nakit avans çek bir adam tut bu herifi dövdür...

Ayrıl zararın neresinden dönsen kar olur zira böyle giderse seni müge anlı da göreceğiz

12 yıllık evliyim kocama su kadar para vermem. Dünyanın binbir türlü halı var. 6 aylık sevgilinize nasıl verdiniz bu parayı inanamıyorum. Sizden istemesine de inanamıyorum. Hele takım elbise parası....üzgünüm ama Müge Anlı ya " dolandirildim " diye çıkan kadınlardan biri olmuşsunuz çoktan..
Yolun sonu belli...bu ilişki biter ve onca borçla kalırsınız malesef..paranızı kurtarmaya bakın dicem de o da imkansız bence...

Ben kocamın anası için bile o paraları vermem ya bu ne Galiba ben de duygusuz bir oduna dönüştüm Şahsen kayınvalidem bile olsa üzülmezdim ya Allah'ım affet

geçmiş olsun. yarından tezi yok ayrılın.
ilişkide alma verme dengesi bozuk bir kere. bunun kadın erkek eşitliği ile ilgisi yok.
evli olursunuz hayatın inişli çıkışlı dönemleri olur eşler arasında böyle durumlarda zaten birlikte mücadele edilir.
Ama 6 aylık bir ilişkide kız arkadaşına yıkılmış bir ergen görüyorum ben.

Kendi isteğiyle paraları vermiş maalesef şikayette bulunamaz dolandırılma gibi bir şey değil bu
dolandırılma olmasa bile aralarında borç ilişkisi doğar. Türk hukuk sisteminde karşılıksız kazandırmalar bellidir. Bir taraf benden para aldı borç olarak derse karşı taraf isteyerek verdi diyemez. Sonuç ne çıkar bilmem ama dava açılabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…