🥳Forma kavuşuyoruz - Aralık2023 Anneleri🥳

İyi ki bi diyete girdim her gün yeni bir hastalık geliyor aklıma 😅 Bugün kızı işe götürdüm ister istemez stres mi oldum , yoksa suyu daha çok içiyorum ondan mıdır yoksa kalp krizimi geciricem ince hastalığım mi var bilemiyorum. Kızlar sırtimdan bütün gün su gibi ter aktı. Diyetle alakası var mi nedendir ?

İyi ki bi diyete girdim her gün yeni bir hastalık geliyor aklıma 😅 Bugün kızı işe götürdüm ister istemez stres mi oldum , yoksa suyu daha çok içiyorum ondan mıdır yoksa kalp krizimi geciricem ince hastalığım mi var bilemiyorum. Kızlar sırtimdan bütün gün su gibi ter aktı. Diyetle alakası var mi nedendir ?
Hava sıcak değil mi? Beni de bazen basıyor, herhalde menepoza gircem diyorum.

Hava sıcak değil mi? Beni de bazen basıyor, herhalde menepoza gircem diyorum.
Hava sıcak ama her yerde klima var. Klimanın altında terledim herhalde. Ya da altından çıkınca ter boşandı gibi. Normal dışı oldu sanki.
Ay menopoza mi giricem acaba, aktif cinsel hayatı olmayan kadınlar daha çabuk giriyor diye bir sey var mı?

Hava sıcak ama her yerde klima var. Klimanın altında terledim herhalde. Ya da altından çıkınca ter boşandı gibi. Normal dışı oldu sanki.
Ay menopoza mi giricem acaba, aktif cinsel hayatı olmayan kadınlar daha çabuk giriyor diye bir sey var mı?
Öyle bişey varsa ışık hızında girerim herhalde 😂

Çok üzülüyorum. Doğum sonrası kas romatizması teşhisi almak üzereyim. Ani terleme görülür diyor. Sanırım sebep bu.
O zaman diyete devam kalp krizi gecirmiyormusum

Günaydın kızlarrr 🥳
Sabah yorum atmıştım ancak tuvalet sonrası editliyorum. Mide bağırsak sorunum vardir hep. Bu konuda da biseyler yapmam lazım.
Bugunnn 79.1🥳🥳🥳

Eklentiler

• okok-2024-08-06-07-34-58.png
    okok-2024-08-06-07-34-58.png
    77,3 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Ben kurumuştum resmen beslenmemi ihmal ettiğim için yeni yeni tekrar kilo almaya normal insan gibi olmaya başladım

Çekirdek çok çitledim bugün sivilce doldu çenem
Acilen sağlıklı beslenme düzenine dönmem lazım

Kızlar benim cilt bakımına da ihtiyacım var
Colajen vs hiç bir şey kullanmıyorum
Hatta güneş kremi dahi sürmüyorum

Ekmeği tam buğday yiyorum sabah ve akşam 1 dilim. Paketli olarak lifalif ya da nesfit barlardan yiyorum gunde 1 bazen 2. Tatlı krizi geliyor çünkü😅 Bir de akşam yemeği porsiyonunu azalttım onun dışında aynı gidiyorum. Spor hiç yok yürüyüşü bile canım istemiyor sıcakta

Dün sağlıksız hiç bir şey yemedim. Sadece misafir geç geldiği için akşam yemeğini 21.30 gibi yedik. Bugün 79.7 😢 Ege 2.30’a kadar zulmetti. 5’te kalktı, 7’de tamamen kalktı.

Dibek kahvesinin diyette yeri nedir bilmiyorum ama içiyorum kizlar 😂 biz bı yandanda emiyoruz biraz ya sütten zararı olurmu kahvenin bilmiyorum

Dibek kahvesinin diyette yeri nedir bilmiyorum ama içiyorum kizlar 😂 biz bı yandanda emiyoruz biraz ya sütten zararı olurmu kahvenin bilmiyorum
Afiyet olsun. Kalorisi biraz yüksektir ama ne kadar içeceksin ki? Kupa kupa içmedikten sonra.
Çocuk uyumuyor aklımı kaçırıcam artık. Ne gece var ne gündüz. Yaşamaktan bıktım. Yalnız kalmak istiyorum.

Afiyet olsun. Kalorisi biraz yüksektir ama ne kadar içeceksin ki? Kupa kupa içmedikten sonra.
Çocuk uyumuyor aklımı kaçırıcam artık. Ne gece var ne gündüz. Yaşamaktan bıktım. Yalnız kalmak istiyorum.
Benim çocukta aynı bu ara atak dönemleri olabilirmi gece saat başı uyanıyor gündüz sürekli ağlıyor ay ne bilim fincanda bu kadar bu arada 😂😂😂
1722942431280348955708057946355.jpg

Kızlar kimler hangi yöntemi kullanıyor zayıflamak için?
Başladım dediğim günden beri her gün en az 1 saat yürüdüm. Hemde kaldırım inmeli çıkmalı bebek arabasıyla. Beyaz unlu ekmek yemedim. Zaten alerjiden dolayı sağlıklı beslenme modundayım. Amaaaaa ama gel görki dün 1 saat yürüyüş sonrası şeytan aklımı çeldi ve bir sürü aburcubur aldım. (Cips dahil ☹️) hem de bunu almamalısın diye diye aldım. Resmen sağ tarafımla sol tarafımdakileri gördüm duydum 🤣🤣 ama sol taraf galip çıktı. Dünde deli gibi bir sürüsünü yedim. Şimdi ne mi oldu. Burnum tıkalı, boğazım ağrıyor,midem bulanıyor ve aşırı bir pişmanlık hissi 😞

X