🥳Forma kavuşuyoruz - Aralık2023 Anneleri🥳

Aç karnına sabah kalkınca tartılsan 500 gr farkeder. Tartın çok güzelmiş. Güle güle kullan.
Olabilir. Bnde beğendim ama muhteşem halilarimin ustunde tartmadi. Eve full halifleks dosettim . Sadece olmayan bes parmaklik yere koydum 😅yoksa 70 72 75 felan tartti halıda.
Her gün tartilsam mi acaba gerçekten bu son diyet olsun istiyorum kızlar ciddi ciddi yapalım bu işi hadi

Yoksunluk hissedersen ne yapacaksın? Tarçınlı süt öneriyorlar.
Kızım karşımda dondurma yiyor 😢
Bilmiyorum ki yoksunluk duygusu nasıl birşey bilmem ben görev insanıyım hallederim zaten bişey hissedecek boş zamanımda olmuyorki sende herşey muhteşem bir fiziği sahip olmak için ne mümkün? Diyerek kendini motive et Ne mümkün? Ve Nasıl sorusunu evrene sorup bırakırsan evren sana olumlu dönermiş denemek zararsız☺️

Son düzenleme:
Bir buçuk günde 300 gr vermem mümkün mü tartı mı yanlış

Eklentiler

• IMG_5735.jpeg
    IMG_5735.jpeg
    96,5 KB · Görüntüleme: 35
Yediklerin ve tartıldığın saat çok etkiliyor tartı doğrudur diye düşünüyorum
Benim bazen akşam yemeği sonrası ve sabah aç karna arasında 1,5 kg oynuyor😃
Doğru ben biraz saçma sapan saatlerde tartılıyorum en doğrusu sabah ama sabah işemi gideyim ikizlerlemi uğraşıyım tartılmayı hatırlamıyorum bile

Olabilir. Bnde beğendim ama muhteşem halilarimin ustunde tartmadi. Eve full halifleks dosettim . Sadece olmayan bes parmaklik yere koydum 😅yoksa 70 72 75 felan tartti halıda.
Her gün tartilsam mi acaba gerçekten bu son diyet olsun istiyorum kızlar ciddi ciddi yapalım bu işi hadi
Banyo da mı halıflex? 😂 bebekten dolayı mı halıflex yaptırdın?

Banyo da mı halıflex? 😂 bebekten dolayı mı halıflex yaptırdın?
Banyom çok ıslak her yer. Yeni taşındım ya lojmana. Yerler betondu. Kız için dosettim. Çok memnunum. Ama halifleks eski bilinen gibi değil. Antalyada böyle paspas tarzi ucuz yolluk gibi satılan şeye halifleks diyorlar ondan dip köşe yaptırdım

Akşam tartılabildim kıyafetli ve tok karna 10 günde 1 bucuk 2 kilo vermişim. Abur cubur tatlı yemedim meyveli soda içtim şekerli olarak, meyve de yedim. Sabahları hafif yiyorum haş. yumurta oluyor genelde

Benim sorunum ne biliyor musunuz, porsiyon.
1bucuk bardak şehriyeli bulgur pilavı yaptım. Normalde bir aile yer demi bunu.
Oturdum yemeye. Hepsi bitecek kiz uykum var diye ağlamasa.
Az yemeyi nasıl ogrenicem..bi tabak yemegin tadi da aynı bir tencere yemeginde

Azaltarak olur canım yavaş yavaş porsiyon küçülterek çünkü bu defa doymamışlık hissi oluyor birden küçültemezsin. Yemek de sigara gibi irade gerektiren bişey maalesef. Diyorum kiloyu vereyim rahat rahat yerim yemek seçmem hiç çünkü, abur cubur da😅 arada kaçamak yapmak kilo aldırmıyor ama fazlan varsa hep bi suçluluk hissi yaşıyosun

Azaltarak olur canım yavaş yavaş porsiyon küçülterek çünkü bu defa doymamışlık hissi oluyor birden küçültemezsin. Yemek de sigara gibi irade gerektiren bişey maalesef. Diyorum kiloyu vereyim rahat rahat yerim yemek seçmem hiç çünkü, abur cubur da😅 arada kaçamak yapmak kilo aldırmıyor ama fazlan varsa hep bi suçluluk hissi yaşıyosun
Aman kızla uyandıkta devamını yedim rahatladım. Gözümü acar acmaz onun varlığını bilmek bile kudurttu beni. Sanki bana bulunmaz bi yemek. Yedim bakalım

Ben de öyleyim. Başkasıyla yemekten hiç hoşlanmıyorum. Kızlar tabaklarını yarım bırakıyor, ben silip süpürüyorum, dişimin kavuğuna bile gitmiyor..
Saçma şeyler yemediğim için moralim yerlerde bugün.

X