Flörtüm çok lüks yaşıyor?

fazla abartmışsınız. söylediğimiz miktarlar şu an için çok normal meblağlar maalesef. muhtemelen kriz çıktığından beri siz evden çıkmıyorsunuz. yoksa ortalama bi mekanda kişi
başı kahvaltı olmuş 200-250 yani
e taksi dediğiniz geçen yıl bu zamanla arasında yüzde 400 zam olan benzinle çalışıyor
kötü tüm bunlar ama ülkenin şu durumuna göre maalesef normal

400-500 liraya yemek yemek sence lüks mü? Lüks değil gayet ortalama yaşıyor adam. Sen lüks görmemişsin. Bunlar bile sana aşırı lüks geliyorsa aslında pek diyecek bişey yok..

Cok ozur dilerim ama McDonalds fiyati gercek mi? Yaklasik 1 senedir Turkiye'ye gelmedim ve su an 150tlye sok oldum
geçen gün kızımı mahalledeki kıytırık bi parktaki kıytırık bi kafeye götürdüm. o kafenin kıytırık hamburgeri 72 tl idi. söyleyeceklerim bu kadar

400-500 TL'ye yemek yemek çokta lüks değil ki maalesef.
Ne yapsın ki şimdi durumu varken neden konforundan ödün versin? Bence ozenmek istemiş hepsi bu kadar. Bu kadar abartilcak bişey göremedim.
Üniversite zamanında vardı benimde vardı çok zengin bir erkek arkadaşım. Ki bizim o zamanlar maddi durumumuz hiç yoktu tam Ferihalik durumduk yani 😁 annemle merdiven silerdik orda aylık tek merdivenden kazandığımiz para erkek arkadaşımla buluştuğumuzda onun harcadığı paraydi az çok öyle diyim. Ama şimdi ben öyleyim diye karşıdaki insan neden öyle davransın. İkimizinde yaşı ufakti ama sonra bir sebepten ayrıldık. Buda böyle bir anım :)

Ben de diş hekimiyim bildiğim kadarıyla kamuda da maaşlar iyileştirildi şu an normal olmalı kazancınız. Aranızda uçurum olduğunu zannetmiyorum ve hatta arttırıyorum uçurum olsa dahi olası bi ilişki evlilik durumunda paraya çabuk adapte olunacağını düşünüyorum . İnsan alt düzeye geçerken zorlanır isyan eder ama üst kısma çabuk alışır bence :) Bence bunları düşünmek yerine sadece karşınızdaki kişiyi tanımaya odaklanın . Umarım güzel vakit geçirirsiniz :)

Gemi muhendisi ise kazanci cok iyi. Neden dert ettin ki anlamadim 🙉🙈🙊 kazanirsa harcar. Ayrica cok da Lux filan degil. He ama suphelendiysen, muhendisim deyip de sahtekar cikar diye suphen var, ve endiselerin bundan dolayi ise, o iste ayri mesele

Konunun linki geldi kızlar sıcak sıcak 😂😂
Hatırlatmadır efenim
İbretlik

Ay sahi noldu o konu , çok gülmüştük :))

Bilmiyorum ki evet gülmüştük konunun isminide unuttum : ))

Cidden o neydi gıı 🤣🤣🤣

Ne yemeğe 400 ne taksiye 300 fazla değil bu devirde. Sevgiliniz lüks yaşamıyor da siz mi tutumlu davranıyorsunuz acaba. Küçüçük ilçede 10₺ ye 3 ekmek alamıyoruz 🥺

Konunun linki geldi kızlar sıcak sıcak 😂😂
Hatırlatmadır efenim
İbretlik
Yaaa hahaha emeğine sağlık Wurstriacım 🤣💜

X