fiziğimle hiç mutlu değilim.

Öncelikle kilo vermelisin sağlığın için, 30 kilo çok fazla, muhtemelen 30 kiloyu atınca gene sarkmalar olacaktır bu yüzden kiloyu mümkün mertebe spor artı diyetle ver, sadece aç kalıp zayıflamaya kalkma yani, reşit olduğunda ailene durumu açar gerekirse ufak bir operasyon geçirirsin

öncelikle cevap içni teşekkür ederim..... ailem ne kadar mutsuz olduğumu biliyor.. ama çatlakların kesin tedavisi yok, operasyon demişsiniz ama.. hep kaliyormuş ben geçiren bir şey görmedim.. sarkma dert değil ben kardiyo sıkı bir spor yapacağim. sarkmalarım çok değil.. tek halledilmeyen sorunum çatlaklar.. her yerimde olduğu için bunlarla başa çıkmam çok güç. ve operasyon dediğiniz nedir acaba? tamamen geçiren bir işlem var mı ben bilmiyorum..

ben zayıf biriyim. o çatlaklardan bende de var. çatlakları kusur olarak da görmüyorum. hatta selülitlerim de var. dert edilicek mesele değil. çatlaklardan kurtulmayı düşünmedim hiç sen diyince öğrendim kurtulunamadığını şuan. ama kilon seni rahatsız ediyosa o meseleyi halledebilirsin

zaten kilo meselesini dert etmiyorum çünkü verebileceğimin farkindayım.. istemek, çaba göstermek yeterli.... ama dedigim gibi model olmak en büyük isteklerimden birisi, ve saydığım o 4 bölge dışında her yerde bembeyaz çizgiler görmek bence herkesi rahatsız eder..... belki sizin tek bir bölgenizde toplanmıştır çatlaklar ve rahatsız etmiyordur.. keşke benimde sadece kalçamdakiler kalsa diğerlerinin hepsi gitse.... ona da raziyim.. hatta sadece bacaklarımdaki gitse bile çok mutlu olurum..

Operasyon dediğim kilo vermeden dolayı oluşabilecek sarkmalar içindi, çatlaklar için çözüm yok bildiğim kadarıyla

benim de heryerimde var diyince inanmıyosun. bence hala model olabilirsin. yüz modeli, el ayak ve el modeli olabilirsin eğer o bahsettiğin bölgelerin gerçekten içine sinmiyosa.

Malesef bi insanın kendine yapabileceği en büyük kötülüklerden biri kilo almak. Hayatın boyunca çok iyi bi genetiğin yoksa çatlak, selülit, sarkma uğraşıyorsun. Çatlak en hafifi. Ben de de var çok rahatsız olmuyorum. Dövme falan yaptırabilirsin.

En fenası sarkma. Kilonu ver proteini kısmadan ,hafif ağırlık çalış. En son çare ilerde sarkmalar için operasyon geçirirsin.
Ben 23 yaşında yaklaşık 30 kilo verdim. 3 yıldır deli gibi spor yapıyorum ,asla kilo almam bir daha. yeni de meme dikleştirme oldum. Şu an istediğim vücuda sahibim ama bu kadar çileyi sırf gözü doymamışlıktan çektiğim için kendime çok kızgınım.
Bir de realist olup mankenlik hayalinden vazgeçmeni öneririm.

Zayiflarsan catlaklarinin asiri derecede gozukmeyeceginj dusunuyorum.Ergenlik caglarinxasin daha nolur dikkat et yeme artik cips gibi seyleri canim tatli cekerse yaninda hep aromali sakizin olsun.

çok sempatiksiniz, teşekkür ederim yorum için.......... gerçekten de bir çaresi var mı? operasyonu biraz açar mısınız ben hiçbir şekilde geçmediğini biliyorum da.. cevaplarsanız sevinirim..
Catlaklarin icini deri gibi bi seyle dolduruyorlar tam nasil oldugunu bilmiyorum internetten arastir bak olmadi estetik cerrahi uzmaniyla gorusirsun daha bu yasta hayata kusme bunlar kucuk dertler canim bnm ...

arkadaşlar hepinize güzel yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim...... ama modellik hayalimden vazgeçmemi söyleyen hanımefendi, neden böyle düşündüğünüzü açarsanız sevinirim.. bir insan neden hayalinden vazgeçmeli? ben zayıfladığım takdirde, kıvrımlarıma, uzun boyluluğuma ve uzun bacaklarima güveniyorum.... tek sorun çatlaklar..... çatlaklar ile manken olamayacağımı düşündünüz sanırım. bir nevi de doğru düşündünüz, ama hayalinden vazgeçmeni öneririm demek biraz iç burkutucu olabiliyor..

Yaşın daha çok küçük kilo verirsen cildindeki catlaklar kendini yeniler cabucak.Doktor kontrolünde Kilo ver .emin ol şimdi üzüldüğün bu olaylara beş yıl sonra uzulmeyeceksin.
Sarkma olmaz vücudunda korkma daha taze vücudun ,cildin.

çok teşekkür ederim. zaten derdim sarkma değil, kilo da. ikisinin halledeceğine güveniyorum. kendime güveniyorum. ama çatlakların üzerine birde sarkma ve kilo olunca insanin 2 kat daha morali bozuluyor. ne kadar genç olursam olayim çatlaklara ben mudahale etmedikçe geçmez. burada dediğiniz gibi operasyonlar varmış, 2 sene sonra hepsini kontrol edeceğim, umarım kalıcı olarak kurtulurum hepsinden.... işte bu yaşlarda sorunlar üst üste gelince insan isyan ediyor istemsiz.

17 yaşımda 50 kiloydum o zamanlar benimde çatlağım vardı boyum 173 falandı gelişma çağındasın kilolu olmasaydın bile çatlağın oluşurduç bebek yağı kullan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…