fiziğimle hiç mutlu değilim.

^^ Güzel bir noktaya değindiniz. O zaman sanat diye bir şey hiç kalmamıştır, çünkü artık her şey kâr amacı güdüyor.
Bu arada yetkili kişiler konuyu kapatırsa sevinirim lütfen, konu dışına çıkıyor

Çatlaklara gelirsek eğer, zamanla daha az dikkat cekiyor onun haricinde yenilerini önlemek amacıyla cildinizi nemlendirin. Sanat da hala var ama sizin küçüklükten beri izlediğiniz şov dünyasında olmasa da var

Çatlakların şimdilik bir çaresi yok ama artık neredeyse her şeye bir çözüm bulunuyor, bir gün çatlaklara da çözüm bulunur bence bunu dert etmeyin. İlk etapta sağlığınızı düşünerek kilo verip vücudunuzun toparlanması için spor yapmanızı öneririm. Bir de bazı çatlak bölgeleri dövme yaptırarak kapatabilirsiniz. Benim bir arkadaşım doğumdan sonra belinde oluşan çatlakların üzerine dövme yaptırdı ve çok güzel oldu.

Kurtulduğunu iddia eden var. Internete catlaklarimdan.kurtuldum.diye aratirsan kurtuldum diyej var. Ben maalesef bu konu hakkinda bilgim yok. Ona bakarsan mankenlik dünyası cok acimasiz. Bugün isvecli bir mankenin kilolu basenli olduğu gerekçesiyle ise almiyorlarmis. Kiz görsen incecik.

canım bence hiç üzülme bende çatlak yoktu ve 60 kiloydum 15 yaşımda kalçalarım çok vardı gerçi o kadarda değildi ama ben inat ettim spor yaptım sabahları erkenden kaktm okula gitmeden 6 da koşuya çıkardım . inan bir ayda 12 14 kilo verdim yemeyi kestim sadece sabah ve öğlen yemeği yiyordum o çatlaklarına gelince herkesde var onlardan çok fazla duyuyorum kremlerini vs.lerini. sen ilk önce zayıfla ama sporr çok önemli yoksa vücudun süner şimdi 21 yaşndayım ve 38 kiloyum uzun boylu olmadığım için gayet memnunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…