Fitotellalar

önümüzdeki hafta sağlıklı kek vs. paylaşımına başlayalım arada tüketiriz kalorisi düşük olacak şekilde.plankı çok seviyorum.şuan tek seferde 45 sn durabiliyor.ama 2 set şeklinde yapıyorum
ben de bir planka alışamadım unutuyorum hep.. kek mek diyeti normali benden uzak dursun bu ara.. diyorum ki ramazanla birleşirse bu diyet kızlar of diyorum

aktivia ya dayandım bu ara.. çok sevdim çok.. her gün bir tane yer oldum. ama zararlı onu d abiliyorum.. bir gün durup ertesi gün yiyeceğim artık.. tabi dayanabilrsem
alışveriş yaparken alma bence.onun yerine yulaf al.ben yoğurda ekliyorum arada meyve doğruyorum.akşamları öğün olarak acayip tok tutuyor.geçen hafta 2 akşam öğünümü o şekilde yaptım.buhaftada yapayım dedim.geçti artık.pazartesi yaparım.şişlik olması salı sabah tartıda kilo kaybı göreyim

bilmem mi o samanı
onun adı yulaf diil saman saman ıyyy.. bıkmışım ondan da yiye yiye zamanında..

bu misafir gezme ambargosunu çok beğendim

çok iyi gidiyorsun canım, bu sefer oldu bu iş

uygulama indirebilirsin bengeçen sene yapmıştım ama sıkıldım sürekli yediğimi ekleyip kalorisini hesaplamak yordu
ben fit365 uygulamasını ve diyetkolik uygalmasını kullanıyorum aslında eğlenceli oluyor bir yandan bir toplam kalori var gün içerisinde geçemeyeceğin ve ona göre ayarlıyorsun kendini hesaplıyorsun bence yardımcı oluyor

Akşama kadar gayet iyi gitmiş ama lahmacun tüm günü yemiş arkadaşım

önümüzdeki hafta sağlıklı kek vs. paylaşımına başlayalım arada tüketiriz kalorisi düşük olacak şekilde.plankı çok seviyorum.şuan tek seferde 45 sn durabiliyor.ama 2 set şeklinde yapıyorum
aynen az kalorili kaçamaklar hazırlayalım,
plank ben 20 saniye zor durdum gün geçtikçe kolaylaşacak umarım

Bende 2 gündür akşam yemiyorum, inan ki vücut alışır savaşa devam
ya ben onu yapamıyorum işte off eşim illa onunla oturmamı istiyor sofraya e yemeden nasıl oturayım oda gıcık oluyor bu sefer :) bir de ev kalabalık zaten bu hafta, bi ara bende akşamları 6 dan sonra yemiyorudm miğdem ne kadar rahattı

bende de samsung healthy vardı sanki yanlış hatırlamıyorsum.suyunu yemeğini sporun ekliyordun şukadar kalori daha yakman gerekiyor diyordu.güzeldi esasında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…