Fitotellalar

ya harika görünüyorsun mütiş
Daha biraz basenlerim geniş kuzum.. 5 kilo vermem şarttt basen ağırlıklı çalışıyorumm biraz da göbek var belli zaetn gözle görülüyor ama çok iyi toparladım inkar edemem. bu pilates ve yeme düzeni beni toparladı iyice

diyorumya grubum gururusun işte valla tam anlamıyla azmine hayranım ya ben hep bahane mi üretiyorum bilmiyorum bi yerleşik hayata geçemedik sanki göçebe gibi yazdan bu yana
temmuz ayından beri hep misafir geldi gitti e biz gittik sürekli bi yerlere artık evimde düzene geçmek istiyorum son tatil de dağıttı beni

kuzum ben tatilde bile bozmadım inan, çok inat ettim 60ı görmem gerek .. biraz dikkat etsek azıcıkta hareket zaten gidiyor ister istemez

beslenmen çok iyi senin üstüne spor bide.daha nolsundu bacım

bizdede benzer durumlar.hah şu bitsin diyorum.geçen babamalr gitti.kv geldi.sürekli kişiler değişince düzeninde değişiyor.

Heeee o elbiseden kaynaklı herhalde bacım sıkı kumaş olduğu için sen bide sağda ki resme bak hahaha tişört ile saldım çayıra mevlam kayıra öyle miydi kız
iyisin iyi.yemeğin salçalısı böööö iğrençti kabul
orda kaç kilosun.sadece basende oda okadar abartılacak değil yani.

poncikvegece özelden tamamını istiyorum :) çok güzel görünüyrsun gerçekten :))
maşaallah :)

ben de dün sabah kahvaltı
öğlen bir türk kahve mnik çaklıt
akşam da 2 çatal tavuk bulgur
uyumadan da üzüm yedim

3 lt suyum
6.000 de adım atabildim şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…