Fitotellalar

haftada üç gün en az yarım saat yürüyüş yapmayı planlıyorum.cumartesi yürüdüm.bugünde planlıyorum bakalım
ben de brada yapacağım bayadır yapmıyordum her yarım saat bir saat aralıklar 15 dk tempolu yürüyüş yapacağım... arkadaşlar 10 bin admı geçirirsek her gün inanın en azından kilo artışı olmuyor tecrübe ile sabit valla :)

evet yürüyüş kilo verdirmiyor ama sıkılaştırıyor.sağlık açısından rutine bindirmem lazım.kolestrolun tek ilacı yürüyüş.ve ben çok tembelim

evet yürüyüş kilo verdirmiyor ama sıkılaştırıyor.sağlık açısından rutine bindirmem lazım.kolestrolun tek ilacı yürüyüş.ve ben çok tembelim
kesinlikle bir de yüzme bu ikisini hayatımın su içmek gibi önemli bir duruma getirmeliyiz

kesinlikle bir de yüzme bu ikisini hayatımın su içmek gibi önemli bir duruma getirmeliyiz
yüzme benlik değil sen yapıyorsan fırsatında varsa bence on numara.bizim sitenin altında zumba ve plates var.arada gitsemmi diyorumda hep askıda kalıyor

yüzme benlik değil sen yapıyorsan fırsatında varsa bence on numara.bizim sitenin altında zumba ve plates var.arada gitsemmi diyorumda hep askıda kalıyor
plateste çok iyi suhan kesinlikle vücudu harika şekle sokuyo.. kız kardeşim gidiyor 3 çocuk annesi inanamazsın dal gibi ama öle çöp dallardan diil hoş dallardan

haftanın 5 günü zorunlu iki günü sen seç paylaşmak istemediğni.kurallarda bu var zaten canım.zaten kaçamak yapsan direk yansıyor tartıya yazmasanda

plateste çok iyi suhan kesinlikle vücudu harika şekle sokuyo.. kız kardeşim gidiyor 3 çocuk annesi inanamazsın dal gibi ama öle çöp dallardan diil hoş dallardan
ne bileyim arada aklıma geliyor gitsemmi diye ama yoğun değil bu istek

günaydın demeye geciktim bugün bilgisayarıma format atıldı bende boş boş dolandım :)
14.10.2019 pazartesi
sabah peynir zeytin
öğle mercimek çorbası 1 lahmacun bu arada şişkinlik var diye dolandımya tüm gün lahmacunu unuttum ben o yapmışta olabilir
akşam 1 kase yoğurt saat 9 gibi midem kazındı 1 dilim çok tahıllı ekmek 5 zeytin 1 parça peynir gözüm döndü resmen
arada yeşil çay kahve falan

Günaydınnnnnn
15 EKİM SALI
Sabah ; aç karnına 1 fincan sade türk kahvesi
1 haşlanmış yımırta
2 çeri domates
1 tane salatalık orta boy
1 dilim peynir
Ara; 1 adet mandalina
Öğlen; ızgara tavuklu salata + 1 bardak kefir
Ara; 1 fincan yeşil çay
Akşam ; 5 yemek kaşığı ıspanak
Su;3,5 lt

Spor; 1 saat aletli pilates

patili yavrum senin azminin 5 te 1 i bende olsa varya grubumuzun gururusun

salı menü
sabah.....peynir zeytin,1 tbe,çay
ara..........1 sade kahve
öğle......3 kaşık patates oturtma,3 kaşık b.pilav,yarım kepçe yoğurt
ara......mandalina
akşam..4 kaşık kada börülce,2 biber,1 bardak ayran,1 tbe
ara.....bikaç tane çiğ fındık
su 2 litre

Kızlar benim kilo 65 ama bu pilates beni baya sıkılaştırdı felaket bir resim atayım bakın

Sağdaki ben solda ki benim

Eklentiler

• 4BFACFF6-D3F9-403C-ADFF-7D2FDBD74617.jpeg
    87,7 KB · Görüntüleme: 44
  • 2F3F3B00-99A7-42CF-A5BF-9A22FC43EE30.jpeg
    103,9 KB · Görüntüleme: 42
15 EKİM SALI
sabah yok gibi
öğlen patlıcan dolması cacık
akşam z.y kabak
dün 1,5 lt tarçınlı su içtim o iyi geldi baya bi de yeşil çay
geri kalan suyu da normal içtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…