Fitotellalar

selam...
beferim geçmiş olsun gitsin inşaallah.. hbrsz bırakma bizi ben de ararım gerçi de..
ne olacak şimdi artık gözlük takmayacak mısın ?

gece nazara mı geldi ... neyse iyi ki fark edilmiş Allah korusun ...

yaw hani diyet listem :_

kızlar dün sabah kahvaltı
öğlen bir parça tavuk göğüs haşlama biraz lavaş birbardak ayran
akşam bir dilim peynirli çörek :)

3 lt su
evet 10 gün güneş gözlüğü sonrası 1 ay sonra tam net oluyormuş ama bakalım ne kadar sürecek.
tartıldın mı şekerim

bugün gezegenler ters açımı yaptı nedir.dün eşimle tartıştık.işyeride gerign.üstümde bir negatif enerji püffff.gerizekalı iş arkadaşımda olup olmadık şeye bela okuyup duruyor.töv.est
bende dun tartıştım tatlım

suyu da herkes haftalık toplasın kilosuyla birlikte bildirsin.iki hafta kesin girmezsin dımı?

suyu da herkes haftalık toplasın kilosuyla birlikte bildirsin.iki hafta kesin girmezsin dımı?
21.09 kadar kesin
sonrası bilmiyorum gelir miyim yada rapor mu olur bilmiyorum olsa da 1 ay çok bakmamam gerekiyor pc ye.yani yine çok yardımcı olamayabilirim

21.09 kadar kesin
sonrası bilmiyorum gelir miyim yada rapor mu olur bilmiyorum olsa da 1 ay çok bakmamam gerekiyor pc ye.yani yine çok yardımcı olamayabilirim
yok kuzum liste yap diye demedim.arada gelirim dedmiştinya.iki haftadan sonramı arada gelirsin demek istedim

yok kuzum liste yap diye demedim.arada gelirim dedmiştinya.iki haftadan sonramı arada gelirsin demek istedim
evet şimdi mesela işim yok bakıyorum sürekli pc ye o zaman bakamayacağım canım. canın sağolsun yine iyi hissedersem gelirim

hbz-workout-gettyimages-853930556-1540409352.jpg

X