Fitotellalar

Benim mesul müdür sürekli beni izliyor, azcık gideyim bugün işi serdim biraz iş yapıyor görüneyim. Ne iyi niyetli bir patronum bakın mesul müdürü kırmak istemiyorum 😂😂😂😂

eşim mesaj attı akşama iskender yapacakmış adam kendini aştı :olamaz: Neysesakinim Neysesakinim konuyu biliyorsun.
neyse işin şakası bir yana yarın sabah dediklerini yapayım sabah 1 elmamı verdin
bende sen herifi işten çıkar evinin erkeği olsun adamın içinde bir aşçı varmışta haberin yokmuş

yok cınım oruçluyum ben sen yedikçe sevap puanlarım artıyor deseydin:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:yağdan gidiyor hem böylelikle kaslarada bişi olmuyor:KK70::KK70::KK70::KK70:
Bnd ona dedim ki ben 58 kilo ile gezerken sen 83 kilo halinle göbekli beyaz atletli iğrenç bir yaratık olucaksın. ben fit sen şişko birbiri ile hiç uyumlu olmayan çiftlerden olucaz hıh dedim ve masadan kalktım :KK70:
yarım saat sonra mutfaga sigara içmeye gittiğimde içli köfteleri yemedğini gördüm :KK8: :KK8: :KK8: :KK70: :KK70: :KK70:

sabah......söğüş
ara..........leblebi
öğle.....tava+yoğurt
ara.........muz
akşam.....salata yada bi kase çorba

little dora little dora patron nasıl menü bu şekilde uygunmudur
BENCE sıfır ekmek oldu olmadı.
benim gibi ekmeksiz ilk 3 denesene bakalım ne oluyor nasıl tepki veriyor vucut

Bnd ona dedim ki ben 58 kilo ile gezerken sen 83 kilo halinle göbekli beyaz atletli iğrenç bir yaratık olucaksın. ben fit sen şişko birbiri ile hiç uyumlu olmayan çiftlerden olucaz hıh dedim ve masadan kalktım :KK70:
yarım saat sonra mutfaga sigara içmeye gittiğimde içli köfteleri yemedğini gördüm :KK8: :KK8: :KK8: :KK70: :KK70: :KK70:
itinayla moral bozdurulur iştah kestirilir :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

X