Fitotellalar

ben savaşımı sessiz veririm.sessizlik bazen ölümcüldür
işin şakası bi yana teşekkür ederim canım.geçen motive için yazdığın yazıyı hatta topiğin ilk sayfasına yazacaktım işlerim çoktu araya kaynadı dur bulayımda bi işlem yapayım

bulamadım ne çok yazmışız
Önce kafanda bitireceksin. İradeli ol, kadınsın sen! İstedikten sonra yapamayacağımız hiç birşey yok. Yapanların eli senden fazla değil, ya da onlar 12 ay sen 9 ay kalmadın annenin karnında. Yapabilirsin istemen gerek . Eski kıyafetlerinden birini hemen al ve gözünün göreceği yere çıkar her sabah uyandığında önce kıyafetine bak sonra kendine . Sen o kıyafeti daha önceden giyebiliyordun ama şimdi giyemiyorsun neden ? Cnkü kilolusun. Kadın dediğin narin olur zarif olur .. bende 74 kilo ile başladım bu yola şimdi 65 kiloyum. Ve daha vermem gereken 8 kilom var evet çok var ama vericem 9 kiloyu nasıl verdiysem gene vericem çünkü bende eski kıyafetlerimi elbiselerimi eteklerimi havuç model pantolonlarımı özledim! Bir an önce silkelen

tamda bu.vatandaşın suratına çarpmak istiyorum bu yazıyı

cuma günün suyun boş acaba ben mi atladım canım kusura bakma?

aman geçmiş olsun.
aynı ilaç onlara fazla gelmiyor mu aydınlanma yaşadım vallahi...

30.09-06.10.2019PAZARTESİSALIÇARŞAMBAPERŞEMBECUMACUMARTESİPAZARTOPLAM TUTAR
befer
3​
3,5​
3​
3​
3​
1,5​
1​
18​
SUHAN
2,75​
1,5​
1​
1,5​
1,5​
1,5​
1,5​
11,25​
amesia
2,5​
2​
2​
6,5​
patilibirhayat
3,5​
3​
3,5​
2,5​
2,5​
2​
17​
harikamo
1,5​
1​
1​
3​
6,5​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…