Fitotellalar

Canımm sana demedim zaten ben.. başka biri için söyledim bunu. Yani başka bir takımdaydm gruptaydım ama orda cok motive olamıyorum demek, bir nevi grubu kötülemek bence. yani bunun altında böyle bir şey yatıyor. sonuçta arkadaşın zayıflamak ile ilgili 40 tane topiği var ve zayıflama ile ilgili olan heryere yazıyor.. heryerden farklı bir şey duyuyor spor yapmıyor, yiyor ve grupta motive olamıyorum ? kabul edilecek birşey değil. saçma

boşver canım herkes kendine yakışanı yapar.

Biliyorum bana demedigini canım. Bence de tek bir yerde aktif olmak hem kafa karisikligi acisindan hem iyice kaynasmak acisindan cok daha dogru. Ben kendimi aciklamak istedim sadece. Kötü gitmeyeyim aranizdan iki hafta da olsa birlikte bi vakit gecirdik neticede.

hayır zaten tek yere yazın diye size yasak gelmiş
rahat ol kuzucan sen istediğin yere yazabilirsin
bizde öyle engel yok sadece buraya yazacaksın diye

Arkadaşlar destek için çoooook tşkler bende Moon Light grubundayım eğer aktifse ordan devam ederim kusura bakmayın herşey için tşkler herkese ve konu sahibi beni kabul ettiği için ona ayrı tşkler

keşke onun pazarlığını burada bu sayfada yapmasan
Hatta yaptımsa özür dilerim cnm
Uzun süredir o gruptaydım hamile olmadan önce cnm birden aktif olduğunu duyunca heyecan yaptım tekrardan özür dilerim cnm

Bu naisl bir üslup anlamadım sorun bende ben motive olamıyorum burası adına tek kötü bir şey demedim .istediğim topige de yazarım zayıflamayla ilgili . Spor yapmıyor ,paso yiyor , baya güzel anlatmışsın

Neyse kızlar ben de cikiyorjm Allah'a emanet

kızlar topikler tapulu malımız değil öyle bile olsa kapılar ardına kadar açık herkese.. yeter ki samimiyet olsun.. candanlık ve doğallık.. neyse o

aslında çok gerginim ama bizim gırgır safasına gideyim daha uygun.. belkim gırgıra alan olur neşelenirim

herkese iyi ve güzel hafta sonları diler ben de selametler dilerim çokça :)

cuma 1,5 ltre su
cumartesi 1,5
pazar 1,5
evde yoktum haftasonu menülerimi birazdan yazacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…