Fitotellalar

patili burcun ne bebeğim
İkizlerr :süslü: :süslü::oops:
Ama ben öyle duyduğun bildiğin ikizlerden değilim gerçekten bak :KK70:
yani böyle dengesiz efendime söyleyeyim öyle iki yüzlü falan :KK70: hiç alakam yok :KK70: yükselenim akrep :süslü: soranlara akrep diyorum ben ikizler pek iyi bilinmiyor :KK70: İkizler olduğumu söylediğim nadir insanlardansın kıymetini bil :KK70: :KK70:

selam kızlar,
cuma
sabah kahvaltı fix
öğlen yok
akşam fındık fıstık ( kınada ) :)

cumartesi kv elinden miss gibim kahvaltı
öğlen sebzeli erişte makarna üzeri çökelek, tavuk, mercimek çorba
akşam ordöv tabağını kırtıkladım ölece ( düğünde ) ://

pazar yine kv elinden kahvaltı ama çok az yedim akşama yemeğe davetliydik

öğlen yok..
akşam bulgur pilavı, döner, çorba, z.yağlı bamya, z.yağlı taze fasülye hepsinden azar azar ekmek yok ama tatlıya yumuldum elli bin çeşit tatlının tadına birer dilimlik baktım :)

su 3 günde 5 lt beferciğim :)

İkizlerr :süslü: :süslü::oops:
Ama ben öyle duyduğun bildiğin ikizlerden değilim gerçekten bak :KK70:
yani böyle dengesiz efendime söyleyeyim öyle iki yüzlü falan :KK70: hiç alakam yok :KK70: yükselenim akrep :süslü: soranlara akrep diyorum ben ikizler pek iyi bilinmiyor :KK70: İkizler olduğumu söylediğim nadir insanlardansın kıymetini bil :KK70: :KK70:
benim en kıymetli gerçek hayatta tek dostum olan cancanım ikizler burcu.çok iyi bilirim ikizleri no problem.iki yüzlü falanda değiller.sadece şimdi ağlayıp iki dakika sonra kahhahayı basabilecek durumdalar

benim en kıymetli gerçek hayatta tek dostum olan cancanım ikizler burcu.çok iyi bilirim ikizleri no problem.iki yüzlü falanda değiller.sadece şimdi ağlayıp iki dakika sonra kahhahayı basabilecek durumdalar
heh vallahi bak o aynı ben :KK70: anım anımı tutmaz :KK70: ama insanlar anlamıyorlar.. neyse onlar dert yesin sen et ye bacım oh mis :KK70:
bu önemli detayı da elden ele yayalım da :KK70: namımız yürüsün :KK70: :KK70: :KK70: :oops:

sen ne iş yapıyorsun patili
Özel bir şirkette Satın Alma sorumlusuyum beferim .. satıyorum alıyorum :KK70: bir şeyler yapıyorum :KK70:
ihalelere giriyorum teklif alıyorum veriyorum :KK70: öyle bişeyler :işsiz:
Hatrı sayılır bir para almasam yapılacak iş değil.. her ihaleyi kaybettiğinde başına ekşiyorlar :KK70: :KK70:

X