Fitotellalar

patili bi yerde ayna gördüm dikeydi ama çok hoştu be.konu dışı oldu ama oda şık duruyor karar verdinmi naptın?

patili bi yerde ayna gördüm dikeydi ama çok hoştu be.konu dışı oldu ama oda şık duruyor karar verdinmi naptın?
Günaydınn Balımm
Karar verdim suhancımm baklava modeli yaptırıyorumm :) bitince paylaşırım seninle de anlaştıkk; bugün başlıyorlar nasipse :) akşama kadar bitirriz dediler bakalımm güzel olur inşallaahhh

Günaysss Millettt
5 EKİM CTESİ
Sabah; 1 dilim nutellalı ekmek
1 bardak çay
Ara; 1 fincan kuşburnu + 1 kepekli galeta
Öğlen; bol salata + 1 kase çorba
Akşam; çupra ızgara , bol salata
2,5 LT su

6 EKİM PAZAR
Sabah; 1 dilim kepek ekmeği + standart kahvaltı
Ara öğün; 1 fincan yeşil çay
Öğlen; 4 yemek kaşığı bamya + 1 bardak kefir
Akşam ; yok.
Gece; 1 maden suyu
2 Lt su.

1 saat aletli pilates

off plates yapmışsın harikasın

ctesi
sabah........köy kahvaltısı,bolca çay.az ekmek
öğle...........1 kıyma şiş,bol salata 1 dilim kadar baharatlı lavaş,2 bardak ayran
aralarda çay,kahve

pazar
sabah........biber esmesi,bikaç pattis,çay,az ekmek
öğle....yok
akşam..........1 kase sebzeli tavuk çorbası.1 dilim ekmek
aralarda çay kahve

Cumartesi biryerlere gitmişsin belliii

gece nabıyııı
Gece ctesi öğlenden beri rahatsızdı biraz Cuma akşamından eşimle biryerlere gittik ctesi öğlen geldik.
minnoşlara kv ile kp baktı. Cereyanda kalmış sanırım geldiğimde çok hapşuruyordu ilaçlarını falan veriyorum ctesiden beri bugün daha iyii sabah uyandıgımda kafamın üzerinde oturuyordu iyi bari dedim iyileşmiş

ay çok tatlı.
ilaçları nasıl şurup falanmı antibiyotik vs verdinmi.

ay çok tatlı.
ilaçları nasıl şurup falanmı antibiyotik vs verdinmi.
Aynen balımm bizim içtiğimiz ilaçların aynılarını içiyorlar mesela ben kürtajdan sonra bir antibiyotik almıştım.. Gece ile ponçik de hastalandığında veterinerimiz o antibiyotiği vermişti direk onlar benimkinden devam ettiler gidip bir daha eczaneye almadım göz damlaları oluyor onlar da bizimkilerden eczanede insanlr için satılanlardan yani

çok cahilim kusuruma bakma korkuyorum elimde değil.arkadaşın köpeği var ara getiriyor uzaktan seviyorum.alıştıracağım diyor yaza kadar bu köğeği çişe sen dışarı çıkaracaksın diyor

çok cahilim kusuruma bakma korkuyorum elimde değil.arkadaşın köpeği var ara getiriyor uzaktan seviyorum.alıştıracağım diyor yaza kadar bu köğeği çişe sen dışarı çıkaracaksın diyor
Ne kusuru aşkımm beslemediğin için bilmemen normal, anormal bir durum yok.
Bak sende arkadaşının köpeğine oh missss ama sonra ayrılmak istemeyebilir senden seni severse köpekler çokkkk sadıkkk 3 gün byounca besle 3 sene unutmazzz insanı 3 sene besle 3 günde unutmazsa adımı değişirim

ama benümmm mönülerimde hüç diyoteee uygun değüll napsakkkkki.
Evet sen comortesii gönüüüü cozutmuşsun
farkettim insanlar gruptan motive olamıyorum diye gidiyor tek başıma savaş veriyommm topiğii savunuyorumm sen ise oralarda 1 şiş kıymalar, baharatlı lavaşlarrr bla bla blaaa

evet sadık olduklarına devalarca şahitliğim var.kapıya getiriyor arkadaş.zilli bide beni görünce şirinlik yapıyor zıplıyor vs.odadaki diğer arkadaşa bakmıyor bile annesi diyor abi seni sevmiyor, bu suhancı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…