Fitotellalar

Kapanışa çok güldüm canım kizma ama. :KK19:

Tabi ki insanin ihtiyaci KK degil. Ama kendi adima konusayim benim su an cevremde boyle havadan sudan eften puften sohbet edecegim, hadi gel spor yapalim, hadi gel yediklerimize dikkat edelim diyebilecegim kimse yok. Ailem var. İsleri baslarindan aşkın. Acikcasi itici bi kuvvet olmadan da kendime guvenip baslayamiyorum bu da artik kotu bi ozellik mi huy mu ozguvensizlik mi bilmiyorum. İlk geldigimde de yazmistim icinde oldugum takim, grup eskisi kadar aktif değil. Tekrar basa donmekten korktum da geldim diye. Sizi de cok sevdim. Sen enerjin, esprilerin ve 4 ayakli çocuklarinla cok tatlisin mesela. Neysesakinim Neysesakinim , SUHAN SUHAN , @harikamo ve etiketlemeyi unuttugum hepiniz cok inceydiniz bana karsi. Gelirken de giderken de kalp kirmaktan korktum, korkuyorum:KK200::KK36:
Canımm sana demedim zaten ben.. başka biri için söyledim bunu. Yani başka bir takımdaydm gruptaydım ama orda cok motive olamıyorum demek, bir nevi grubu kötülemek bence. yani bunun altında böyle bir şey yatıyor. sonuçta arkadaşın zayıflamak ile ilgili 40 tane topiği var ve zayıflama ile ilgili olan heryere yazıyor.. heryerden farklı bir şey duyuyor spor yapmıyor, yiyor ve grupta motive olamıyorum ? kabul edilecek birşey değil. saçma

Canımm sana demedim zaten ben.. başka biri için söyledim bunu. Yani başka bir takımdaydm gruptaydım ama orda cok motive olamıyorum demek, bir nevi grubu kötülemek bence. yani bunun altında böyle bir şey yatıyor. sonuçta arkadaşın zayıflamak ile ilgili 40 tane topiği var ve zayıflama ile ilgili olan heryere yazıyor.. heryerden farklı bir şey duyuyor spor yapmıyor, yiyor ve grupta motive olamıyorum ? kabul edilecek birşey değil. saçma

boşver canım herkes kendine yakışanı yapar.

Biliyorum bana demedigini canım. Bence de tek bir yerde aktif olmak hem kafa karisikligi acisindan hem iyice kaynasmak acisindan cok daha dogru. Ben kendimi aciklamak istedim sadece. Kötü gitmeyeyim aranizdan iki hafta da olsa birlikte bi vakit gecirdik neticede.:KK8:

Biliyorum bana demedigini canım. Bence de tek bir yerde aktif olmak hem kafa karisikligi acisindan hem iyice kaynasmak acisindan cok daha dogru. Ben kendimi aciklamak istedim sadece. Kötü gitmeyeyim aranizdan iki hafta da olsa birlikte bi vakit gecirdik neticede.:KK8:
hayır zaten tek yere yazın diye size yasak gelmiş :KK51: :KK51:
rahat ol kuzucan sen istediğin yere yazabilirsin
bizde öyle engel yok sadece buraya yazacaksın diye :KK24::KK24::KK24::KK24:

Arkadaşlar destek için çoooook tşkler bende Moon Light Moon Light grubundayım eğer aktifse ordan devam ederim kusura bakmayın herşey için tşkler herkese ve konu sahibi beni kabul ettiği için ona ayrı tşkler 🥰😘🌹

keşke onun pazarlığını burada bu sayfada yapmasan
Hatta yaptımsa özür dilerim cnm
Uzun süredir o gruptaydım hamile olmadan önce cnm birden aktif olduğunu duyunca heyecan yaptım tekrardan özür dilerim cnm 🙏🌹🥰

Moon Light Moon Light sana değil canım bu sözüm ama diğer bir arkadaşımız bir topiğe burada çok motive olamadığını yazmış.. üzüldüm açıkcası. Burda her gün herkes menülerini paylaşıyor birbirine yardımcı olmaya çalışıyor keza arkadaşın motivasyonu için kilolusun vs giydiğin yakışmıyor diye syleyip hırslandırmaya bile çalıştım ben. Burası hariç en az 20 tane grupta bulunuyorsun:) bu şekilde zaten motive olamazsın .. mümkün değil.. keza motive olmak için kilo vermek için KK ' ya kimsenin ihtiyacı yok. herşey insanın kafasında bitecek. Bol su, egzersiz şart ! kimse aman ben topiğe üye oldum motive olamadım demesin. Hiçbir topik sihirli bir değnek değil..

içinizde olacak içinizde. Ben 2 ayda 9 kilo verdim ama nasıl verdim ? aç kaldım ! karnımda su tankı varmış gibi gezdim ( içtiğim sular yüzünden ) saatlerce spor yaptım ! buraya 20 tane gruba üye olup spor yapmadan paso yiyerek kimse kilo veremez.

valla haklı konuştum. bence haklıyım. teşekkürler.
Bu naisl bir üslup anlamadım sorun bende ben motive olamıyorum burası adına tek kötü bir şey demedim .istediğim topige de yazarım zayıflamayla ilgili . Spor yapmıyor ,paso yiyor , baya güzel anlatmışsın

Neyse kızlar ben de cikiyorjm Allah'a emanet

kızlar topikler tapulu malımız değil öyle bile olsa kapılar ardına kadar açık herkese.. yeter ki samimiyet olsun.. candanlık ve doğallık.. neyse o :KK66:

aslında çok gerginim ama bizim gırgır safasına gideyim daha uygun.. belkim gırgıra alan olur neşelenirim :KK70:

herkese iyi ve güzel hafta sonları diler ben de selametler dilerim çokça :)

cuma 1,5 ltre su
cumartesi 1,5
pazar 1,5
evde yoktum haftasonu menülerimi birazdan yazacağım

X