Fitotellalar

Evet sen comortesii gönüüüü cozutmuşsun :KK70: :KK70:
farkettim :KK70: insanlar gruptan motive olamıyorum diye gidiyor :KK70: tek başıma savaş veriyommm topiğii savunuyorumm :KK70: sen ise oralarda 1 şiş kıymalar, baharatlı lavaşlarrr bla bla blaaa :ukala::skandal:
:KK70: :KK70: :KK70:
:KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: ben savaşımı sessiz veririm.sessizlik bazen ölümcüldür:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
işin şakası bi yana teşekkür ederim canım.geçen motive için yazdığın yazıyı hatta topiğin ilk sayfasına yazacaktım işlerim çoktu araya kaynadı dur bulayımda bi işlem yapayım:KK70::KK70::KK70::KK70:

bulamadım ne çok yazmışız:confused:
Önce kafanda bitireceksin. İradeli ol, kadınsın sen! İstedikten sonra yapamayacağımız hiç birşey yok. Yapanların eli senden fazla değil, ya da onlar 12 ay sen 9 ay kalmadın annenin karnında. Yapabilirsin istemen gerek . Eski kıyafetlerinden birini hemen al ve gözünün göreceği yere çıkar her sabah uyandığında önce kıyafetine bak sonra kendine . Sen o kıyafeti daha önceden giyebiliyordun ama şimdi giyemiyorsun neden ? Cnkü kilolusun. Kadın dediğin narin olur zarif olur .. bende 74 kilo ile başladım bu yola şimdi 65 kiloyum. Ve daha vermem gereken 8 kilom var evet çok var ama vericem 9 kiloyu nasıl verdiysem gene vericem çünkü bende eski kıyafetlerimi elbiselerimi eteklerimi havuç model pantolonlarımı özledim! Bir an önce silkelen

Önce kafanda bitireceksin. İradeli ol, kadınsın sen! İstedikten sonra yapamayacağımız hiç birşey yok. Yapanların eli senden fazla değil, ya da onlar 12 ay sen 9 ay kalmadın annenin karnında. Yapabilirsin istemen gerek . Eski kıyafetlerinden birini hemen al ve gözünün göreceği yere çıkar her sabah uyandığında önce kıyafetine bak sonra kendine . Sen o kıyafeti daha önceden giyebiliyordun ama şimdi giyemiyorsun neden ? Cnkü kilolusun. Kadın dediğin narin olur zarif olur .. bende 74 kilo ile başladım bu yola şimdi 65 kiloyum. Ve daha vermem gereken 8 kilom var evet çok var ama vericem 9 kiloyu nasıl verdiysem gene vericem çünkü bende eski kıyafetlerimi elbiselerimi eteklerimi havuç model pantolonlarımı özledim! Bir an önce silkelen
tamda bu.vatandaşın suratına çarpmak istiyorum bu yazıyı

Günaysss Millettt
5 EKİM CTESİ
Sabah; 1 dilim nutellalı ekmek
1 bardak çay
Ara; 1 fincan kuşburnu + 1 kepekli galeta
Öğlen; bol salata + 1 kase çorba
Akşam; çupra ızgara , bol salata
2,5 LT su

6 EKİM PAZAR
Sabah; 1 dilim kepek ekmeği + standart kahvaltı
Ara öğün; 1 fincan yeşil çay
Öğlen; 4 yemek kaşığı bamya + 1 bardak kefir
Akşam ; yok.
Gece; 1 maden suyu
2 Lt su.

1 saat aletli pilates
cuma günün suyun boş acaba ben mi atladım canım kusura bakma?

Aynen balımm bizim içtiğimiz ilaçların aynılarını içiyorlar :KK70: mesela ben kürtajdan sonra bir antibiyotik almıştım.. Gece ile ponçik de hastalandığında veterinerimiz o antibiyotiği vermişti :KK70: direk onlar benimkinden devam ettiler gidip bir daha eczaneye almadım :KK70: göz damlaları oluyor onlar da bizimkilerden eczanede insanlr için satılanlardan yani :KK70: :KK70:
aman geçmiş olsun.
aynı ilaç onlara fazla gelmiyor mu aydınlanma yaşadım vallahi...

30.09-06.10.2019PAZARTESİSALIÇARŞAMBAPERŞEMBECUMACUMARTESİPAZARTOPLAM TUTAR
befer
3​
3,5​
3​
3​
3​
1,5​
1​
18​
SUHAN
2,75​