Fitotellalar

Benim arkadaşım sporsuz çok güzel kilo verd bence sporsuz da veriliyor
Kilo veriliyor evet ben de verdim ama yapi meselesi. Benim vucudum cok yumusak ve sekilsiz mesela su an. Sporsuz daha once de verdim 60 kiloya inmistim. Ama yine istedigim sonuc degildi. Gobek bolgem basen bolgem duruyordu oooylece
Spor yapmayi hic sevmiyorum aslinda. Keske guzel olsaydi sporsuz da ama sıkı değil benim vücut.

Spor yapmayı da sevmiyorum ben yürüyüş en iyisi

Dünkü Menüm
Sabah 10 50
1 dilim köy ekmegi
1 dilim peynir
6 yeşil zeytin
1 küçük domates,1 salatalık

Akşam yemeği 16 30
7 kaşık yeşil mercimek yemeği
1 bardak ayran
5 tane tavuk köfte

Saat 18de bir maden suyu

Saat 20.00
Şekersiz az sütlü kahve
2.5lt su ictim

25 eylül çarşamba
sabah karabuğday peynir zeytin domates yeşil biber hepsini karıştırdım limonla yedim salata gibi görüntü pek hoş olmadı ama idare eder işte
1 sade kahve
1 kupa yeşil çay
öğle firik bulgur karışık pilav 1 kase yoğurt
1 sade kahve
akşam yok
3 lt su içildi

Maşallah canım harikasınn

Burda 82,9 nisan ayında başladım .
öncesi aralık nisan arasına denk geliyor.
evet sağlık demek en iyisi böyle

Kizlar siz çok yaşayın yaa
Limonlu su resmen kurtarıcı oldu bana. Hem ödemler gidiyor , hem de tok tuttu ki normalde acikmam gerekirdi. Her gün 1 -1.5 lt içerim artık.
,
ben bir ara limonla epey aşk yaşadım çok etkili.
sabahları bak aç karnına yada tok ta yapıyorum ben denk gelmiyor bir hafta boyunca yarım limon kabuğu rendesi
o yarım limonun suyu içine yarım çay kaşığı toz zencefil yaşta kullanabilirsin ama o daha acı .
bir çay bardağı su ile buluştur iç bir hafta . metebolizma çalıştırıyor muthiş bir şey.
ben yaparım ayda bir ama arkadaşlar hiç denemedi daha önce. dene bence iyi gelebilir

Bugün yapayım bunu canım
Teşekkür ederim

evet denemedim
arada zencefilli limon demlerim soğuk algınlığında falan ama metabolizma için hiç yapmadım

harikasın harikaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…