Fitotellalar

hep bişeyler olmak istiyoruz.neden diye içimden geçirmediysem namerdim
Esrarengiz bir hava yarattım şuannn kuduurrrrr
ne bileyim ya insanları seviyorum mutlu olmaları hoşuma gidiyor. estetik cerrahi de böyle kişinin dış görünüşünü falan değiştiriyor ya insanı daha mutlu ediyor daha çok insanlar kendine güven duyuyor falan o yüzden sanırım bir de parası güzel

şimdi kuzum menüne tekrar baktım.yemekten sonra meyve leblebi ve madem yemişsin.meyveyi olabildiğince gündüz tüketmeye çalış .bademle leblebide öyle.akşam yedinmi direk yağ.
yemekte bişey yemedimki suhaaan :)
tavuk nerdeyse 3 çataltı yoğurt başka bişey yememek için üzüm yedim o da bir avuç yani çok azdı kuruyemişte haklı olabilirsin ama

evet parası baya iyiymiş.gayet mantıklı bu çerçeveden bakarsak bu isteğine
bizim arkadaşın çocuğu kazandı tıbbı.plastik c. olacağım diyormuş.hesaplamışlar bi 15 seneye yakın devam edicek eğitim vs.kalsın çocucuğum demiiş ben on beş seneye diğer tarafa giderim senin paranıda yiyemem

Tamamdır

Aile para yemek istiyor ama bakalım çocuk yedirecek mi
şimdiki gençler ahhhh ahhhh

yemekte bişey yemedimki suhaaan :)
tavuk nerdeyse 3 çataltı yoğurt başka bişey yememek için üzüm yedim o da bir avuç yani çok azdı kuruyemişte haklı olabilirsin ama
zaman sıkıntı.yoksa yemede sıkıntı yok.meyve direk şekere dönüşüyor

aynen öyle bu hafta çok katıyım bakalım seni örnek alıciimm
Benim menü az görünüyor olabilir ama inan aç kalmıyorum ben ara öğünler falan doyurucu oluyor evet ilk başladığım da 1 hafta çok zorlanmıştım ama smdi yok mesela sabah 1 tane yumurta yedim 7 de o kadar açmısın dersen gerçekten değilimm
yoğurt badem yumurta kurubakla yemeği kefirler bunlar hep tok tutucu seyler zatennn

efsane geri dönüyor canım 12 kiloyu nası verdiysem yine vericem inşallah tabi

yok canım yaa geçen hafta adettim en güzel gitmesi gereken dönem
ödem tutmuş olabilirsin benimde 4 gün önce geldi normal vaktinden.bugün bitti. ama atamadım hala üzerimden .
şimdi suyun içine kabul tarçın attım
sende limonlu tarçınlı su iç
akşamları yatmadan önce zeytin yağı için sabahları limon zencefil iç bunlar harekete geçiriyor biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…