Fitotellalar

acıktım kızlar valla bayılacak gibi oldum uzun süredir böyle olmuyordum ekmek yedim bir parça durduk yere neden böyle oldu derseniz yarım dilim ekmek yedim azaltma yönünde ama pek başarılı olamadım

Ben senden umutluyum canım hadi insallah, ben 36 oldum ama göbüş gitmiyor
al benden de o kadar dora ://

36 bedene de giriyorum son 38, 40 lar bol geliyor.. ama bu göbüş başa bela.. hamile kalırsam die umud etmekten liposakşın yaptıramıyorum.. aslında accayip niyetliyim.. benim sorunum bu göbüüüüşşş

acıktım kızlar valla bayılacak gibi oldum uzun süredir böyle olmuyordum ekmek yedim bir parça durduk yere neden böyle oldu derseniz yarım dilim ekmek yedim azaltma yönünde ama pek başarılı olamadım
diyetisyenin ölçüsünden çıkma.ara öğün verdimi sana

evet kızlar günaydın herkese,

dünün menüsü

sabah bir kibrit kutusu büyüklüğünde börek , bir kibrit kutusu büyüklüğünde havuçlu kek( her ikiside 1 hafta önceden kalmıştı kimse yememiş atmaya kıyamadım)

öğlen meşhur kabağım 1adet , yarım kase yoğurt yarım adet ekmek (işte ekmeği azaltayım dedim akşama kadar acıktım bü yüzden geri kalanıda tırtıkladım 4 gibi bir parça daha yedim.

akşam bir kaşık humus (çok severim ama yasak olduğu için bir kaşık yedim) ,5kaşık mantı ,bir kase salata EKMEK YOK

gece yatmadan önce bir kase yoğurt kürü(tarçın zencefil zerdaçal)

3,5 lt su

40squat
100twist
60 yan sağ karın
60yan sol karın

ara öğün bana leblebi vermişti bi dönem baya faydalı olmuştu.şimdilerde ara ğün ihtiyacı duymuyorum
ilk başlarda yiyordum fakat bakliyat olduğu için kökü ondan geri çok canım istemedi ama alayım ben yine olmazsa bir avuca kadar musade vardı

sabah ilk iş tartıldım şişlik hissediyordum yinede rakamları görünce gözlerim yerinden çıktı

81,5 geldim kızlar çok ama çok şaşırdım.

şunu anladım suyun ve şekerin kısıtlı olması gerçekten etkili olmuş.

fark 600 gr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…