Fitotellalar

vitamin deposu hiç kalmamış hastanede epey yüklemişlerdi ama gıdada eksik olunca 3ayda hepsi bitmiş.
şimdi biotin ismarladım onu kullanınca eğer beğenirsem tavsiye ederim sizede.
bende çok sevindim. yasağım çok biliyorsun bunu sürdürmek daha zor. doktor 1yıl böbrek dinlenmeli hamilelik düşünüyorsan dedi oysa kadın doğum 6ay dedi. böbrek dinlenmeli dedi moralım bozuldu ama güzel olacak inanıyorum
canım benimde böbrek sıkıntılıydı yaklaşık 1 yıl sonra olmuştu benim.şuan senin sağlığın hepsinden önemli.6 ay geçsin yavaş yavaş hazırlığa başlarsın.ama.kesinlikle toparlansın vücut

canım benimde böbrek sıkıntılıydı yaklaşık 1 yıl sonra olmuştu benim.şuan senin sağlığın hepsinden önemli.6 ay geçsin yavaş yavaş hazırlığa başlarsın.ama.kesinlikle toparlansın vücut
birinciden sonra ikinci mi senin 1 yıl sonra oldu.
çok korkuyorum çok zamana ihtiyacım var

birinciden sonra ikinci mi senin 1 yıl sonra oldu.
çok korkuyorum çok zamana ihtiyacım var
benim böbrek haziran gibi sıkıntıya düşmüştü diğer yıl temmuz gibi hamile kaldığımı öğrenmiştim.kaybettim kuzumu eylül başı gibi.ocak ayı tekrar gebe kalmıştım

benim böbrek haziran gibi sıkıntıya düşmüştü diğer yıl temmuz gibi hamile kaldığımı öğrenmiştim.kaybettim kuzumu eylül başı gibi.ocak ayı tekrar gebe kalmıştım
çok geçmiş olsun inş güzel günlerin olur şimdi çocuklarınla

çok geçmiş olsun inş güzel günlerin olur şimdi çocuklarınla
hepimiz için canım benim:KK36:seninde öyle olacak.şuan kendini ön plana al.enerjini yüksek tut.o dönemleri hatırlıyorum bide şimdileri..geçiyor yavaş yavaş..

vitamin deposu hiç kalmamış hastanede epey yüklemişlerdi ama gıdada eksik olunca 3ayda hepsi bitmiş.
şimdi biotin ismarladım onu kullanınca eğer beğenirsem tavsiye ederim sizede.
bende çok sevindim. yasağım çok biliyorsun bunu sürdürmek daha zor. doktor 1yıl böbrek dinlenmeli hamilelik düşünüyorsan dedi oysa kadın doğum 6ay dedi. böbrek dinlenmeli dedi moralım bozuldu ama güzel olacak inanıyorum
befer böbrek dinlenmeli derken ? anlamadım suyla mı alakalı ? yediklerinle mi ?
ne yaparak böbrekler dinlenecek bir de neden yaw ..
marak işte :)

befer böbrek dinlenmeli derken ? anlamadım suyla mı alakalı ? yediklerinle mi ?
ne yaparak böbrekler dinlenecek bir de neden yaw ..
marak işte :)
canım protein kaçağı var ya o böbrekleri çok yoruyor hasar veriyor ondan dolayı öyle dedi.

05,12,2018 de 30+4 günlük hamile iken preeklampsi yaşadım. tansiyon bir anda 18/20 ye çıktı. kandaki PLT oranı giderek düştü ve ben erken doğuma girdim. 3 gün yoğun bakımda kaldım. bebeğim sadece 2 gün dayanabildi ben yoğun bakımda iken hiç göremeden hiç koklayamadan toprak oldu . karaciğer böbreklerde sıkıntı vardı. karaciğer toparladı ama o anki yüksek tansiyon da böbreklerde hasar bıraktı. böbreklerim küçülmüş ve katılaşmış ve ayrıca protein kaçağı var. ilk doğumdan 10 gün sonra 10 gr idi kaçak. 40 ım çıktığında 1,5 düşmüş idi. sonraki aylık takiplerde 1,2 ve 0,9 gördük cuma günü.

yiyeceğim gıdalar ilk günden beri kısıtlı helede 2 aydır ama kısıtlı yiyecekler yiyorum. diyetisyen eşliğinde devam ediyorum. ve doyabilmek için mecbur ekmek yiyorum.
tuz bakliyat kuru yemiş süt ve süt ürünleri kahve çay yasak.
bir çok sebze meyve yasak.

yasaklar değilde asıl canımı sıkan acıtan kaybettiğim bebeğim. ruhsal durumum
4 ay olacak kabullenmek çok zor.
isyan etmenin hiç ama hiç faydası yok.
bu bir sınav ve ben bu sınav ile sınanıyorum.

o yüzden lütfen rica ediyorum. şunu yedin bunu neden abarttın diyen arkadaşlar önce yorumlaması gerekiyor. doktorum her öğün bana 3 dilim ekmeği yiyebileceğimi söyledi ki artık yemiyorum başlarda yiyordum.

bünyem çok zor kilo veren bir yapıya sahip.
incelme var ama sayısal olarak bunu göremiyorum.
hamilelikten önce aynı kiloda 46 giyerken şuan 42 giyiyorum.

işe daha yeni başladım 3 gün oldu bir süre böyle deneyeceğim.
eşimle yaşadığım anılar işte bildiklerim evimin içindeki eşyalarımın yeri benim için bir bulut içinde sanki
unutmuşum çok zor hatırlıyorum
büyük bir boşluk var.

zor günlerimde burada yanımda olan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.
sanalda olsa ben samimiyetinize çok güveniyorum.

uzun yazdım kusura bakmayın.
hepinize sevgiler saygılar yolluyorum.

05,12,2018 de 30+4 günlük hamile iken preeklampsi yaşadım. tansiyon bir anda 18/20 ye çıktı. kandaki PLT oranı giderek düştü ve ben erken doğuma girdim. 3 gün yoğun bakımda kaldım. bebeğim sadece 2 gün dayanabildi ben yoğun bakımda iken hiç göremeden hiç koklayamadan toprak oldu . karaciğer böbreklerde sıkıntı vardı. karaciğer toparladı ama o anki yüksek tansiyon da böbreklerde hasar bıraktı. böbreklerim küçülmüş ve katılaşmış ve ayrıca protein kaçağı var. ilk doğumdan 10 gün sonra 10 gr idi kaçak. 40 ım çıktığında 1,5 düşmüş idi. sonraki aylık takiplerde 1,2 ve 0,9 gördük cuma günü.

yiyeceğim gıdalar ilk günden beri kısıtlı helede 2 aydır ama kısıtlı yiyecekler yiyorum. diyetisyen eşliğinde devam ediyorum. ve doyabilmek için mecbur ekmek yiyorum.
tuz bakliyat kuru yemiş süt ve süt ürünleri kahve çay yasak.
bir çok sebze meyve yasak.

yasaklar değilde asıl canımı sıkan acıtan kaybettiğim bebeğim. ruhsal durumum
4 ay olacak kabullenmek çok zor.
isyan etmenin hiç ama hiç faydası yok.
bu bir sınav ve ben bu sınav ile sınanıyorum.

o yüzden lütfen rica ediyorum. şunu yedin bunu neden abarttın diyen arkadaşlar önce yorumlaması gerekiyor. doktorum her öğün bana 3 dilim ekmeği yiyebileceğimi söyledi ki artık yemiyorum başlarda yiyordum.

bünyem çok zor kilo veren bir yapıya sahip.
incelme var ama sayısal olarak bunu göremiyorum.
hamilelikten önce aynı kiloda 46 giyerken şuan 42 giyiyorum.

işe daha yeni başladım 3 gün oldu bir süre böyle deneyeceğim.
eşimle yaşadığım anılar işte bildiklerim evimin içindeki eşyalarımın yeri benim için bir bulut içinde sanki
unutmuşum çok zor hatırlıyorum
büyük bir boşluk var.

zor günlerimde burada yanımda olan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.
sanalda olsa ben samimiyetinize çok güveniyorum.

uzun yazdım kusura bakmayın.
hepinize sevgiler saygılar yolluyorum.
ama yerim ki seniii kuzucuk ...

Allah bundan sonrası sevindirsin huzurlu eylesin..

bebeğğin de öbür dünyada şefaatçiniz olacak inşaallah..:KK43:(
sabırlar versin Rabbim..
inşaallah sağlıcakla bol sevinçle yeniden yaşamayı sağlık sıhhat içinde kucağına almayı nasip etsin Allah'ımm..

sevgi saygı bir mukabele..
ben tüm samimiyetimle buradayım gönlünce olsun her dileğin :dua::KK200:

ama yerim ki seniii kuzucuk ...

Allah bundan sonrası sevindirsin huzurlu eylesin..

bebeğğin de öbür dünyada şefaatçiniz olacak inşaallah..:KK43:(
sabırlar versin Rabbim..
inşaallah sağlıcakla bol sevinçle yeniden yaşamayı sağlık sıhhat içinde kucağına almayı nasip etsin Allah'ımm..

sevgi saygı bir mukabele..
ben tüm samimiyetimle buradayım gönlünce olsun her dileğin :dua::KK200:
sen az çok biliyorsun diğer topikten

çok teşekkür ederim güzel dileklerin için Allah daha fazlasını tüm güzellikleri sana versin...

Dün yemedim içmedim stresten, sabaha karşı evde çikolata olsa gömerim o derece beynim yandı neyse ki evde lokma atıştırmalık yoktu😂😂😂 yine kendimi çok sevdim olmayınca yemiyorusun aferin bana di mi💃
Biraz önce 1 havuç yedim 1 bardak su.
Akşama kadar bişey yemem sanırım suan o kadar şiştim ki sanırım yarın 5 kilo artı görürüm.

kızlar Osman Müftüoğlu'nun bugünkü yazsına bir göz atın derim.. sayfamızın anlam ve önemini belirleyen bir yazı olmuş.. arada denemek lazım..
bu arada yarın kandil mi bilen var mı ?

X