Fitotellalar

çok şükür canım iyiyim. dün biraz mide bağırsak bozmuşum afedersin halsizdim
ama bugün iyiyim neyseki
sen nasılsın
Geçmiş olsun canım dikkat et Canım çok istediysen rica edip daha dikkatli olacağını falan söylesen belki yardımcı olurlar
Ama burdan da devam edebilirsin daha aktif katılımla

Ben spora geçiyorum kahveden sonra yansın yağlar demek istiyorumm

Haydi hepimiz bugün sporla geçirelim

Boş olmasın

burada bi sorun var mi SUHAN
canım bizde 3 hafta habersiz klı bildirimi yapılmazsa siliyoruz.ama giderken işte giremicim bildiremicm vs açıklanırsa sıkıntı yok.genel anlamada kendimizi zorlamıyoruz.ama sonuçta her hafta yapılan emek var.liste dzüenleniyor.özellikle befer çok üstüne düşüyor

27.06.2019

zencefilli limonlu su

kahvaltı bir büyük salatalık
1 saat sonra bir nektari

ara bir salatalık daha

öğlen bir kase tam buğdaylı makarna

ara 3/4 adet kiraz , bir çay tabağı olmamış üzümden terleme (koruk derler onu acı pul biber nane ekşi ile sallayarak soslanır )

akşam karpuz 4/5adet peynir salatalık domates

su 3 lt

dün akşam taziyeye gittim baklavalar su börekleri geldi gelir gelmez yolladım gözüm önünde durursa kendime güvenemedim içimden sen olmuşşun befer dedim

ekmeksiz günümün 3. bitti. kendimi iyi hissediyorum.
bügün de devam edeyim dedim.
ama cumartesi davet var. arkadaşlar toplanacağız yine akşam bu haftanın bütün kaçaklarını orada kullanmayı düşüyorum.

little dora

sana yardımcı olmaya çalışıyorum canım ne yapıyorum ki

ben bi yere giderken izin alacagim şu iki hafta giremedim izin almamişim. X koyulmuş. iki defasinda.
menülerimi iyi de kötü de olsa paylaşacagim menülerimi eleştirilmesini istiyorum. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…