Fitotellalar

27.06.2019

zencefilli limonlu su

kahvaltı bir büyük salatalık
1 saat sonra bir nektari

ara bir salatalık daha

öğlen bir kase tam buğdaylı makarna

ara 3/4 adet kiraz , bir çay tabağı olmamış üzümden terleme (koruk derler onu acı pul biber nane ekşi ile sallayarak soslanır )

akşam karpuz 4/5adet peynir salatalık domates

su 3 lt

dün akşam taziyeye gittim baklavalar su börekleri geldi gelir gelmez yolladım gözüm önünde durursa kendime güvenemedim içimden sen olmuşşun befer dedim :KK53: :KK53:

ekmeksiz günümün 3. bitti. kendimi iyi hissediyorum.
bügün de devam edeyim dedim.
ama cumartesi davet var. arkadaşlar toplanacağız yine akşam bu haftanın bütün kaçaklarını orada kullanmayı düşüyorum.

@little dora
koruğu bende bilirim.tuz ve biber koyarız biz

canım bizde 3 hafta habersiz klı bildirimi yapılmazsa siliyoruz.ama giderken işte giremicim bildiremicm vs açıklanırsa sıkıntı yok.genel anlamada kendimizi zorlamıyoruz.ama sonuçta her hafta yapılan emek var.liste dzüenleniyor.özellikle befer çok üstüne düşüyor
elinize sağlık
ya ben sabah tartıldım 77.7 gördüm acaba tartı mı bozuldu :KK64:
Canım çok mu fark

27.06.2019

zencefilli limonlu su

kahvaltı bir büyük salatalık
1 saat sonra bir nektari

ara bir salatalık daha

öğlen bir kase tam buğdaylı makarna

ara 3/4 adet kiraz , bir çay tabağı olmamış üzümden terleme (koruk derler onu acı pul biber nane ekşi ile sallayarak soslanır )

akşam karpuz 4/5adet peynir salatalık domates

su 3 lt

dün akşam taziyeye gittim baklavalar su börekleri geldi gelir gelmez yolladım gözüm önünde durursa kendime güvenemedim içimden sen olmuşşun befer dedim :KK53: :KK53:

ekmeksiz günümün 3. bitti. kendimi iyi hissediyorum.
bügün de devam edeyim dedim.
ama cumartesi davet var. arkadaşlar toplanacağız yine akşam bu haftanın bütün kaçaklarını orada kullanmayı düşüyorum.

@little dora
Canım menü Harika ama protein 🤔

sabah.....salatalık,1 kk peynir,3 zeytin,az bal bıçağın ucuyla,1 dkepekliekmek.
öğle........2 dilim tbe arası peynir,10 zeytin,2 salatalık
akşam,,,,1 tabak taze fasulye,2 bardak ayran,az ekemek
aralarda,1 sade kahve,5 tane fıstık,biraz leblebi,sınırsız çay
2 lt su @littledora Neysesakinim Neysesakinim spor yok

günaydınlar

sabah yok,
öğlen, erik kayısı ile geçiştirdim, öğleni biraz geçe semiz otu yemeği etsiz 2 kaşık yedim
akşam, yine 2 kaşık z.yağlı yeşil fasülye, mercimek köftesi ve bulgur pilavı yedim

su 3,5 lt
Canım spor menü güzel gayet köfte ve bulgur abartılmadıysa

sabah.....salatalık,1 kk peynir,3 zeytin,az bal bıçağın ucuyla,1 dkepekliekmek.
öğle........2 dilim tbe arası peynir,10 zeytin,2 salatalık
akşam,,,,1 tabak taze fasulye,2 bardak ayran,az ekemek
aralarda,1 sade kahve,5 tane fıstık,biraz leblebi,sınırsız çay
2 lt su @littledora Neysesakinim Neysesakinim spor yok
Canım güzel menü ama ekmek çok dikkatimi çekti
Aslında beyaz ekmek de değil ama mesela öğlen evden getiriyorsan yumurta falan haşlayıp ekmeği 1 e indirebilirsin
Fasulye yanına yoğurt yapıp mesela ekmeği akşamdan çıkarabilirsin
Ama menü yine de çok güzel :)

ben bi yere giderken izin alacagim şu iki hafta giremedim izin almamişim. X koyulmuş. iki defasinda.
menülerimi iyi de kötü de olsa paylaşacagim menülerimi eleştirilmesini istiyorum. :)
canım sende sıkıntı yok.minimallerden biliyordum izinli olduğu bayram sonrası.haftaya silinecek o

Öyle tahmin ettim yine de sorayım dedim sizi örnek alıyorum çünkü
Diyorum ıııııı yiyemezsiiiin bak arkadaşların nasıl yapıyor
aynen idare çok önemli yoksa verilmiyor..

şimdide şöyle bir karar aldım...
telefonumu yarım saat aralıklarla kurdum her yarım saatte bir kalkıp 15 dk yürüyüş
ben ne yersem yiyeyim bu yürüyüşümü aksatmadığım sürece kilo almıyorum ve her şeyi yiyorum
yaklaşık her gün 20.000 adım
ah keşke yaa

buna odaklandım bakalım :)

Canım güzel menü ama ekmek çok dikkatimi çekti
Aslında beyaz ekmek de değil ama mesela öğlen evden getiriyorsan yumurta falan haşlayıp ekmeği 1 e indirebilirsin
Fasulye yanına yoğurt yapıp mesela ekmeği akşamdan çıkarabilirsin
Ama menü yine de çok güzel :)
bu hafta öğle aralarım dağınık geçti haftaya düzene binecek.bide ani kan şekerim düşmeye başladı.araları kesmiştim.

aynen idare çok önemli yoksa verilmiyor..

şimdide şöyle bir karar aldım...
telefonumu yarım saat aralıklarla kurdum her yarım saatte bir kalkıp 15 dk yürüyüş
ben ne yersem yiyeyim bu yürüyüşümü aksatmadığım sürece kilo almıyorum ve her şeyi yiyorum
yaklaşık her gün 20.000 adım
ah keşke yaa

buna odaklandım bakalım :)
Güzel yöntem canım suyu da iç bence 1 er bardak susuz yağ yakımı da zor biraz çünkü

X